Autobus Logroño - Bilbao ceny od 220,97 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Logroño do Bilbao przez autobus

Podróż z Logroño do Bilbao przez autobus wynosi 96,73 km i zajmuje 8 godz. i 19 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:15, a ostatnim o 15:05. Możliwe jest podróżowanie z Logroño do Bilbao przez autobus za jedyne 220,97 zł lub aż 462,06 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 220,97 zł.

Najniższa cena220,97 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 19 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena220,97 zł
Wyzsza cena462,06 zł
Pierwszy wyjazd05:15
Ostatni wyjazd15:05
Dystans96,73 km
OdjazdLogroño
PrzyjazdBilbao
PrzewoźnicyRenfe, Alsa

Autobus Bilety od Logroño do Bilbao

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Logroño do Bilbao na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Logroño do Bilbao.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Logroño do Bilbao?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Logroño do Bilbao od 220,97 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Logroño do Bilbao wynoszą średnio 256,55 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Logroño do Bilbao?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Logroño do Bilbao.

O której odjeżdżają autobusy do Bilbao?

Podróż autobusem z Logroño do Bilbao trwa 8 godz. i 19 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Logroño o FSTD, a ostatni o 15:05. Podróż z Logroño do Bilbao zajmuje około 8 godz. i 19 min, lub nawet :6 godz. i 10 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Logroño o 05:15, a ostatni o 15:05.

Jak nazywają się stacje w Logroño i Bilbao?

Autobusy na trasie Logroño - Bilbao wyjeżdżają ze stacji Logroño i przyjeżdżają na stację Bilbao Abando,Bilbao, Estación de Autobuses,Bilbao - Kastrexana.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Logroño do Bilbao?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Logroño do Bilbao. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Bilbao w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Logroño do Bilbao autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Logroño do Bilbao

Tanie bilety autobus od Logroño do Bilbao
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Logroño do Bilbao.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Logroño do Bilbao, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Logroño do Bilbao.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Logroño do Bilbao

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 223,77 zł do 258,69 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 13% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Logroño do Bilbao

Najtańsze bilety autobusowe Logroño - Bilbao można znaleźć już za 91,02 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 111,32 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 139,59 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Bilbao

Podróżując autobusem do Bilbao, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie Alsa od Logroño do Bilbao
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Logroño do Bilbao przez bus.
Udogodnienia Alsa
wifi WiFi check
luggage Bagaż check
bicycle Rower check

Logroño do Bilbao Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
6.77kg
Autobus
7.25kg
Lot
19.35kg
Samochód
15.48kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Logroño do Bilbao?
Bilet autobus z Logroño do Bilbao to 256,55 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 220,97 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Logroño do Bilbao?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Logroño do Bilbao, to 220,97 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Logroño a Bilbao przez autobus?
Logroño do Bilbao to 96,73 km.
Jak długo trwa autobus między Logroño a Bilbao?
Logroño do Bilbao to średnio 8 godz. i 19 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 10 min.
Jakie firmy działają od Logroño do Bilbao?
Logroño do Bilbao jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail Renfe and Alsa świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Logroño na Bilbao?
Logroño do Bilbao ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Logroño do Bilbao?
Najwcześniejszy autobus od Logroño do Bilbao rozpoczyna się pod adresem 05:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Logroño do Bilbao?
Najnowszy autobus od Logroño do Bilbao odchodzi o 15:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Logroño do Bilbao?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 220,97 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Logroño a Bilbao przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Logroño a Bilbao to 6 godz. i 10 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Logroño do Bilbao?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Logroño a Bilbao.
Jakie są emisje CO2 dla Logroño do Bilbao przez autobus?
Podróż autobus z Logroño do Bilbao generuje 7.25kg emisji CO2.