Autobus Bilbao - Santander ceny od 35,66 zł

Rozpocząć z
35,66 zł

Bilbao do Santander przez autobus

Podróż z Bilbao do Santander przez autobus wynosi 74,62 km i zajmuje 2 godz. i 6 min. Dziennie odbywa się 83 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:45, a ostatnim o 23:45. Możliwe jest podróżowanie z Bilbao do Santander przez autobus za jedyne 35,66 zł lub aż 118,31 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 35,66 zł.

Najniższa cena35,66 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 6 min
Połączenie dziennie83
Najniższa cena35,66 zł
Wyzsza cena118,31 zł
Pierwszy wyjazd01:45
Ostatni wyjazd23:45
Dystans74,62 km
OdjazdBilbao
PrzyjazdSantander
PrzewoźnicyAlsa, Renfe

Autobus Bilety od Bilbao do Santander

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Znajdź swój autobus z Bilbao do Santander na virail

Jeśli szukasz biletów z Bilbao do Santander w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Bilbao do Santander?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Bilbao do Santander od 35,66 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Bilbao do Santander wynoszą średnio 52,15 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Bilbao do Santander?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Santander.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Santander?

Podróż autobusem z Bilbao do Santander trwa 2 godz. i 6 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:45. Pierwszy autobus do Santander odjeżdża o 01:45, a ostatni o 23:45. Podróż trwa 2 godz. i 6 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 godz. i 5 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Santander?

Autobusy z Bilbao wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Bilbao do Santander?

Dostępnych jest 83 połączeń autobusowych na trasie z Bilbao do Santander. Większą część tych połączeń, dokładniej 44, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 39, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Santander w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Santander z Bilbao dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Bilbao do Santander, dostępnych jest 83 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 44, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Bilbao do Santander

Tanie bilety autobus od Bilbao do Santander
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Bilbao do Santander.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Bilbao do Santander, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Bilbao do Santander.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Bilbao do Santander

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 35,66 zł do 47,12 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 24% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Bilbao do Santander

Najtańsze bilety autobusowe Bilbao - Santander można znaleźć już za 39,02 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 47,35 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 61,69 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Santander

Podróżując autobusem do Santander, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Alsa, założona w 1923 roku, jest znaną hiszpańską firmą autobusową obsługującą trasy krajowe i międzynarodowe. Firma rozrosła się i stała się jedną z największych firm autobusowych w Europie. Alsa zapewnia kompleksowy zakres usług, w tym regularne i ekspresowe trasy, luksusowe autobusy i autobusy sypialne. Firma Alsa, której celem jest zrównoważony rozwój, ogranicza swój ślad węglowy, stosując paliwa alternatywne i energooszczędne technologie.

Usługi na pokładzie Alsa od Bilbao do Santander
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Bilbao do Santander przez bus.
Udogodnienia Alsa
wifi WiFi check
luggage Bagaż check
bicycle Rower check

Bilbao do Santander Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
5.22kg
Autobus
5.6kg
Lot
14.92kg
Samochód
11.94kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Bilbao do Santander?
Bilet autobus z Bilbao do Santander to 52,15 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 35,66 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Bilbao do Santander?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Bilbao do Santander, to 35,66 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Bilbao a Santander przez autobus?
Bilbao do Santander to 74,62 km.
Jak długo trwa autobus między Bilbao a Santander?
Bilbao do Santander to średnio 2 godz. i 6 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Bilbao do Santander?
Bilbao do Santander jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail Alsa and Renfe świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Bilbao na Santander?
Bilbao do Santander ma średnio 83 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Bilbao do Santander?
Najwcześniejszy autobus od Bilbao do Santander rozpoczyna się pod adresem 01:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Bilbao do Santander?
Najnowszy autobus od Bilbao do Santander odchodzi o 23:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Bilbao do Santander?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 35,66 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Bilbao do Santander?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Bilbao, aby przejść do Santander. Możesz przejść z Bilbao Estación de Autobuses, Bilbao Abando and Castrejana Carretera Zorroza-Castrejana, i możesz dotrzeć do Nueva Montaña, Maliaño and Santander Estación.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Bilbao do Santander?
Istnieje średnio 44 z Bilbao, aby przejść do Santander.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Bilbao a Santander przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Bilbao a Santander to 1 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Bilbao do Santander?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Bilbao a Santander.
Jakie są emisje CO2 dla Bilbao do Santander przez autobus?
Podróż autobus z Bilbao do Santander generuje 5.6kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Bilbao

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Bilbao

Trasy międzynarodowe z Bilbao i okolic

Inne miejsca docelowe z Bilbao

Główne połączenia kolejowe do Santander

Powiązane trasy

Inne popularne trasy