Autobus Paryż - Hasselt ceny od 79,06 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Paryż do Hasselt przez autobus

Podróż z Paryż do Hasselt przez autobus wynosi 315,29 km i zajmuje 8 godz. i 56 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:55, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Paryż do Hasselt przez autobus za jedyne 79,06 zł lub aż 511,69 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 79,06 zł.

Najniższa cena79,06 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 56 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena79,06 zł
Wyzsza cena511,69 zł
Pierwszy wyjazd05:55
Ostatni wyjazd23:55
Dystans315,29 km
OdjazdParyż
PrzyjazdHasselt
PrzewoźnicyFlixBus, Thalys

Autobus Bilety od Paryż do Hasselt

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Paryż do Hasselt

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Paryż do Hasselt w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Paryż do Hasselt?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Paryż do Hasselt od 79,06 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Paryż do Hasselt wynoszą średnio 154,02 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Paryż - Hasselt?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Hasselt.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Hasselt?

Podróż autobusem z Paryż do Hasselt trwa 8 godz. i 56 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:55. Podróż z Paryż do Hasselt zajmuje około 8 godz. i 56 min, lub nawet :3 godz. i 48 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Paryż o 05:55, a ostatni o 23:55.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Paryż - Hasselt wyjeżdżają ze stacji Paris Charles de Gaulle Airport Terminal 2C,Paris La Défense,Paris Montparnasse 3 Vaugirard,Paris Gare du Nord,Paris, Porte Maillot,Paris - Gare De Lyon,Paris Beauvais-Tillé Airport,Paris - Orly Airport i przyjeżdżają na stację Hasselt Ingang Station.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Hasselt z Paryż?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Paryż do Hasselt. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Hasselt z Paryż dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Paryż do Hasselt

Tanie bilety autobus od Paryż do Hasselt
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Paryż do Hasselt.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Paryż do Hasselt, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Paryż do Hasselt.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Paryż do Hasselt

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Paryż do Hasselt

Najtańsze bilety autobusowe Paryż - Hasselt można znaleźć już za 130,69 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 152,14 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 185,77 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Hasselt

Podróżując autobusem do Hasselt, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Thalys od Paryż do Hasselt
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Paryż do Hasselt przez bus.
Udogodnienia FlixBus Thalys
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
accessibility Dostępność cross check
bicycle Rower cross check
sleeper_couchette Podkład cross check

Paryż do Hasselt Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
22.07kg
Autobus
23.65kg
Lot
63.06kg
Samochód
50.45kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Paryż do Hasselt?
Bilet autobus z Paryż do Hasselt to 154,02 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 79,06 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Paryż do Hasselt?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Paryż do Hasselt, to 79,06 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Paryż a Hasselt przez autobus?
Paryż do Hasselt to 315,29 km.
Jak długo trwa autobus między Paryż a Hasselt?
Paryż do Hasselt to średnio 8 godz. i 56 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 48 min.
Jakie firmy działają od Paryż do Hasselt?
Paryż do Hasselt jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Thalys świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Paryż na Hasselt?
Paryż do Hasselt ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Paryż do Hasselt?
Najwcześniejszy autobus od Paryż do Hasselt rozpoczyna się pod adresem 05:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Paryż do Hasselt?
Najnowszy autobus od Paryż do Hasselt odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Paryż do Hasselt?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 79,06 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Paryż a Hasselt przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Paryż a Hasselt to 3 godz. i 48 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Paryż do Hasselt?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Paryż a Hasselt.
Jakie są emisje CO2 dla Paryż do Hasselt przez autobus?
Podróż autobus z Paryż do Hasselt generuje 23.65kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Paryż

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Paryż

Trasy międzynarodowe z Paryż i okolic

Inne miejsca docelowe z Paryż

Powiązane trasy

Inne popularne trasy