Autobus Troyes - Genewa ceny od 158,21zł

Rozpocząć z
158,21zł
Odkryć

Troyes do Genewa przez autobus

Podróż z Troyes do Genewa przez autobus wynosi 280,4 km i zajmuje 5 h 59 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:23, a ostatnim o 20:50. Możliwe jest podróżowanie z Troyes do Genewa przez autobus za jedyne 158,21zł lub aż 1 039,22zł. Najlepsza cena za tę podróż to 158,21zł.

Najlepsza cena 158,21zł
Czas trwania podróży 5 h 59 min
Połączenie dziennie 6
Najniższa cena 158,21zł
Wyzsza cena 1 039,22zł
Pierwszy wyjazd 08:23
Ostatni wyjazd 20:50
Dystans 280,4 km
Odjazd Troyes
Przyjazd Genewa
Przewoźnicy SNCF, FlixBus

Autobus Bilety od Troyes do Genewa

  Sep 28
  Więcej
  22°
  Sep 29
  Więcej
  25°
  Sep 30
  Więcej
  26°
  Oct 01
  Więcej
  26°
  Oct 02
  Więcej
  21°
  Oct 03
  Więcej
  22°
  Oct 04
  Więcej
  17°
  Oct 05
  Więcej
  15°
  Oct 06
  Więcej
  16°
  Oct 07
  Więcej
  17°
  Oct 08
  Więcej
  18°
  Oct 09
  Więcej
  15°
  Oct 10
  Więcej
  17°
  Oct 11
  Więcej
  16°
  Oct 12
  Więcej
  13°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
22°

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Troyes do Genewa

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Troyes do Genewa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Troyes do Genewa?

Z przewoźnikiem Flixbus będziesz mógł dojechać autobusem z Troyes do Genewa.

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis
Tanie bilety od Troyes do Genewa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Troyes do Genewa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Troyes do Genewa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Troyes do Genewa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Troyes do Genewa

Najtańsze bilety autobusowe Troyes - Genewa można znaleźć już za 66zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 101zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 128zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Genewa

Podróżując autobusem do Genewa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Société Nationale des Chemins de fer Français, czyli SNCF, to nazwa Francuskich Państwowych Towarzystw Kolejowych. Odkryj piękno Francji dzięki transportowi kolejowemu SNCF i wybierz jeden z trzech głównych pociągów SNCF — TGV inOui, TER i INTERCITÉS — do podróży na trasach krajowych, regionalnych i lokalnych, w tym pociągami dużych prędkości odjeżdżającymi z paryskich dworców kolejowych. SNCF dąży również do zrewolucjonizowania zrównoważonych podróży, stając się pierwszym na świecie operatorem neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla, oferując pasażerom tę przyjazną dla środowiska usługę bez dodatkowych kosztów.

Usługi na pokładzie SNCF and FlixBus od Troyes do Genewa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Troyes do Genewa przez autobus.
Udogodnienia SNCF FlixBus
Strefa Ciszy
WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower
Podkład

Troyes do Genewa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
3.2kg
Autobus
21.3kg
Lot
852.7kg
Samochód
82.2kg

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Troyes do Genewa?
Bilet autobus z Troyes do Genewa to 286,06zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 158,21zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Troyes do Genewa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Troyes do Genewa, to 158,21zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Troyes a Genewa przez autobus?
Troyes do Genewa to 280,4 km.
Jak długo trwa autobus między Troyes a Genewa?
Troyes do Genewa to średnio 9 h 28 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 h 59 min.
Jakie firmy działają od Troyes do Genewa?
Troyes do Genewa jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail SNCF, FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Troyes na Genewa?
Troyes do Genewa ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Troyes do Genewa?
Najwcześniejszy autobus od Troyes do Genewa rozpoczyna się pod adresem 08:23. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Troyes do Genewa?
Najnowszy autobus od Troyes do Genewa odchodzi o 20:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Troyes do Genewa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 158,21zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Troyes do Genewa?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Troyes, aby przejść do Genewa. Możesz przejść z Troyes (mcarthurglen) i możesz dotrzeć do Genève - Gare Routière.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Troyes a Genewa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Troyes a Genewa to 5 h 59 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Troyes do Genewa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Troyes a Genewa.
Jakie są emisje CO2 dla Troyes do Genewa przez autobus?
Podróż autobus z Troyes do Genewa generuje 21.3kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej