Autobus Troyes - Genewa ceny od 158,21 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Troyes do Genewa przez autobus

Podróż z Troyes do Genewa przez autobus wynosi 280,72 km i zajmuje 9 godz. i 28 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:23, a ostatnim o 19:50. Możliwe jest podróżowanie z Troyes do Genewa przez autobus za jedyne 158,21 zł lub aż 1039,22 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 158,21 zł.

Najniższa cena158,21 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 28 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena158,21 zł
Wyzsza cena1039,22 zł
Pierwszy wyjazd07:23
Ostatni wyjazd19:50
Dystans280,72 km
OdjazdTroyes
PrzyjazdGenewa
PrzewoźnicySNCF, FlixBus

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Troyes do Genewa

Jeśli szukasz biletów z Troyes do Genewa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Troyes do Genewa?

Bilety autobusowe z Troyes do Genewa kosztują średnio 286,06 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Troyes do Genewa za jedyne 158,21 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Troyes do Genewa?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Genewa.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Troyes do Genewa?

Podróż autobusem z Troyes do Genewa trwa 9 godz. i 28 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Troyes o FSTD, a ostatni o 19:50. Średnia długość podróży to 9 godz. i 28 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Genewa w :5 godz. i 59 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 07:23, a ostatni o 19:50.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Troyes do Genewa wyjeżdżają ze stacji Pont-Sainte-Marie,Troyes (Gare),Troyes, Victor Hugo i przyjeżdżają na stację Genève, Alpes,Genève Eaux-Vives,Genève-Sécheron,Geneva Airport.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Genewa z Troyes?

Dostępnych jest 6 połączeń autobusowych na trasie z Troyes do Genewa. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 6, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Genewa z Troyes dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Troyes do Genewa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Troyes do Genewa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Troyes do Genewa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Troyes do Genewa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Troyes do Genewa

Najtańsze bilety autobusowe Troyes - Genewa można znaleźć już za 114,77 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 120,67 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 135,44 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Genewa

Podróżując autobusem do Genewa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Société Nationale des Chemins de fer Français, czyli SNCF, to nazwa Francuskich Państwowych Towarzystw Kolejowych. Odkryj piękno Francji dzięki transportowi kolejowemu SNCF i wybierz jeden z trzech głównych pociągów SNCF — TGV inOui, TER i INTERCITÉS — do podróży na trasach krajowych, regionalnych i lokalnych, w tym pociągami dużych prędkości odjeżdżającymi z paryskich dworców kolejowych. SNCF dąży również do zrewolucjonizowania zrównoważonych podróży, stając się pierwszym na świecie operatorem neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla, oferując pasażerom tę przyjazną dla środowiska usługę bez dodatkowych kosztów.

Usługi na pokładzie SNCF and FlixBus od Troyes do Genewa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Troyes do Genewa przez bus.
Udogodnienia SNCF FlixBus
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
bicycle Rower check cross
sleeper_couchette Podkład check cross

Troyes do Genewa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
19.65kg
Autobus
21.05kg
Lot
56.14kg
Samochód
44.92kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Troyes do Genewa?
Bilet autobus z Troyes do Genewa to 286,06 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 158,21 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Troyes do Genewa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Troyes do Genewa, to 158,21 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Troyes a Genewa przez autobus?
Troyes do Genewa to 280,72 km.
Jak długo trwa autobus między Troyes a Genewa?
Troyes do Genewa to średnio 9 godz. i 28 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 59 min.
Jakie firmy działają od Troyes do Genewa?
Troyes do Genewa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail SNCF and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Troyes na Genewa?
Troyes do Genewa ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Troyes do Genewa?
Najwcześniejszy autobus od Troyes do Genewa rozpoczyna się pod adresem 07:23. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Troyes do Genewa?
Najnowszy autobus od Troyes do Genewa odchodzi o 19:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Troyes do Genewa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 158,21 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Troyes a Genewa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Troyes a Genewa to 5 godz. i 59 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Troyes do Genewa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Troyes a Genewa.
Jakie są emisje CO2 dla Troyes do Genewa przez autobus?
Podróż autobus z Troyes do Genewa generuje 21.05kg emisji CO2.