Autobus Chersoń - Szczecin ceny od 443,21zł

Rozpocząć z
443,21zł
Odkryć

Chersoń do Szczecin przez autobus

Podróż z Chersoń do Szczecin przez autobus wynosi 1 487,6 km i zajmuje 35 h 35 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:15, a ostatnim o 01:15. Możliwe jest podróżowanie z Chersoń do Szczecin przez autobus za jedyne 443,21zł lub aż 501,50zł. Najlepsza cena za tę podróż to 443,21zł.

Najlepsza cena 443,21zł
Czas trwania podróży 35 h 35 min
Połączenie dziennie 2
Najniższa cena 443,21zł
Wyzsza cena 501,50zł
Pierwszy wyjazd 01:15
Ostatni wyjazd 01:15
Dystans 1 487,6 km
Odjazd Chersoń
Przyjazd Szczecin
Przewoźnicy Eurolines Madeltrans, Euroticket

Autobus Bilety od Chersoń do Szczecin

  Sep 28
  Więcej
  24°
  Sep 29
  Więcej
  24°
  Sep 30
  Więcej
  24°
  Oct 01
  Więcej
  24°
  Oct 02
  Więcej
  19°
  Oct 03
  Więcej
  20°
  Oct 04
  Więcej
  22°
  Oct 05
  Więcej
  22°
  Oct 06
  Więcej
  22°
  Oct 07
  Więcej
  17°
  Oct 08
  Więcej
  16°
  Oct 09
  Więcej
  18°
  Oct 10
  Więcej
  18°
  Oct 11
  Więcej
  23°
  Oct 12
  Więcej
  20°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
24°

Znajdź swój autobus z Chersoń do Szczecin na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Chersoń do Szczecin z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Chersoń do Szczecin?

Bilety autobusowe z Chersoń do Szczecin kosztują średnio 482,18zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Chersoń do Szczecin za jedyne 450zł.Które linie autobusowe zabiorą Cię z Chersoń do Szczecin?

Wsród wielu partnerów virail jest również Ideal Travel, East West Eurolines, Ternvoyazh, Sindbad, Z-time, Tocobus, Lux-reisen Bis, Stetsik Taras Volodymyrovich, Ideal Travel Maria Myrna Sp J, ブルガリア航空, Ewe Trans, Avtotranzit, Wezun, Euroticket and Eurolines Madeltrans oferujący przejazdy do Szczecin.

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis
Tanie bilety od Chersoń do Szczecin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Chersoń do Szczecin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Chersoń do Szczecin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Chersoń do Szczecin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Chersoń do Szczecin

Najtańsze bilety autobusowe Chersoń - Szczecin można znaleźć już za 210zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 319zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 497zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Szczecin

Podróżując autobusem do Szczecin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Chersoń do Szczecin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
12.2kg
Autobus
80.8kg
Lot
3,232.0kg
Samochód
311.7kg

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Chersoń do Szczecin?
Bilet autobus z Chersoń do Szczecin to 472,40zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 443,21zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Chersoń do Szczecin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Chersoń do Szczecin, to 443,21zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Chersoń a Szczecin przez autobus?
Chersoń do Szczecin to 1 487,6 km.
Jak długo trwa autobus między Chersoń a Szczecin?
Chersoń do Szczecin to średnio 35 h 54 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 35 h 35 min.
Jakie firmy działają od Chersoń do Szczecin?
Chersoń do Szczecin jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail Eurolines Madeltrans, Euroticket świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Chersoń na Szczecin?
Chersoń do Szczecin ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Chersoń do Szczecin?
Najwcześniejszy autobus od Chersoń do Szczecin rozpoczyna się pod adresem 01:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Chersoń do Szczecin?
Najnowszy autobus od Chersoń do Szczecin odchodzi o 01:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Chersoń do Szczecin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 443,21zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Chersoń do Szczecin?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Chersoń, aby przejść do Szczecin. Możesz przejść z Kiev Bus Station Central, Polkovnyka Kedrovskoho St (budennogo St)1, Dw. Pks, Ul. Budennego 1, Dw. Autobusowy, Ul. Budionago 1, Kherson Central Bus Station, Kherson Херсон, Автовокзал Херсон, вул. Полковника Кедровського, 1 and Kherson Avtovokzal i możesz dotrzeć do Szczecin Bus Station, Plac Grodnicki 1, D.a., Szczecin Bus Station and Szczecin Щецин, Pks, Plac Grodnicki, 1.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Chersoń do Szczecin?
Istnieje średnio 2 z Chersoń, aby przejść do Szczecin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Chersoń a Szczecin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Chersoń a Szczecin to 35 h 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Chersoń do Szczecin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Chersoń a Szczecin.
Jakie są emisje CO2 dla Chersoń do Szczecin przez autobus?
Podróż autobus z Chersoń do Szczecin generuje 80.8kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej