Autobus Żytomierz - Szczecin ceny od 222,60 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Żytomierz do Szczecin przez autobus

Podróż z Żytomierz do Szczecin przez autobus wynosi 1031,06 km i zajmuje 25 godz. i 1 min. Dziennie odbywa się 38 połączeń, z pierwszym odlotem o 09:00, a ostatnim o 22:40. Możliwe jest podróżowanie z Żytomierz do Szczecin przez autobus za jedyne 222,60 zł lub aż 571,80 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 222,60 zł.

Najniższa cena222,60 zł
Czas trwania podróży25 godz. i 1 min
Połączenie dziennie38
Najniższa cena222,60 zł
Wyzsza cena571,80 zł
Pierwszy wyjazd09:00
Ostatni wyjazd22:40
Dystans1031,06 km
OdjazdŻytomierz
PrzyjazdSzczecin
PrzewoźnicyVolyn Ekspres Agat, TocoBusWięcej

Autobus Bilety od Zhytomyr do Szczecin

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Żytomierz do Szczecin na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Żytomierz do Szczecin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Żytomierz do Szczecin?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 294,54 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 222,60 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Żytomierz do Szczecin?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Szczecin.

O której odjeżdżają autobusy do Szczecin?

Podróż autobusem z Żytomierz do Szczecin trwa 25 godz. i 1 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Żytomierz o FSTD, a ostatni o 22:40. Pierwszy autobus do Szczecin odjeżdża o 09:00, a ostatni o 22:40. Podróż trwa 25 godz. i 1 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :20 godz. i 40 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Żytomierz do Szczecin?

Autobusy z Żytomierz wyjeżdżają ze stacji Zhytomyr, Bus Station,Zhytomyr Berdychivske Highway,Zhytomyr, av. Myru - "Maydan vyzvolennya" (Житомир, пр. Миру - "Майдан визволення") i przyjeżdżają na stację Szczecin, Dąbie,Szczecin Warzymice Osiedle Kresy 11,Szczecin Główny,Szczecin Train Station.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Szczecin z Żytomierz?

Na trasie z Żytomierz do Szczecin dostępnych jest 38 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 31 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 7 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Szczecin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Żytomierz do Szczecin autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Żytomierz do Szczecin, dostępnych jest 38 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 31, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Zhytomyr do Szczecin

Tanie bilety autobus od Żytomierz do Szczecin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Żytomierz do Szczecin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Żytomierz do Szczecin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Żytomierz do Szczecin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Zhytomyr do Szczecin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Żytomierz do Szczecin

Najtańsze bilety autobusowe Żytomierz - Szczecin można znaleźć już za 215,20 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 245,59 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 269,12 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Szczecin

Podróżując autobusem do Szczecin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie Sindbad, Inter and FlixBus od Żytomierz do Szczecin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Żytomierz do Szczecin przez bus.
Udogodnienia Sindbad Inter FlixBus AGA TRAVEL
wifi WiFi check cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check
luggage Bagaż check cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check cross
air_con Klimatyzacja check check check check

Żytomierz do Szczecin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
72.17kg
Autobus
77.33kg
Lot
206.21kg
Samochód
164.97kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Żytomierz do Szczecin?
Bilet autobus z Żytomierz do Szczecin to 294,54 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 222,60 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Żytomierz do Szczecin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Żytomierz do Szczecin, to 222,60 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Żytomierz a Szczecin przez autobus?
Żytomierz do Szczecin to 1031,06 km.
Jak długo trwa autobus między Żytomierz a Szczecin?
Żytomierz do Szczecin to średnio 25 godz. i 1 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 20 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Żytomierz do Szczecin?
Żytomierz do Szczecin jest obsługiwany przez operatorów 12. Możesz znaleźć na Virail Volyn Ekspres Agat, TocoBus, Mustang Trans, Sindbad, Euroticket, Ecolines, Eurolines Madeltrans, Elite Express, Cazna Trans Agat, Inter, FlixBus, Lat Lines and AGA TRAVEL świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Żytomierz na Szczecin?
Żytomierz do Szczecin ma średnio 38 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Żytomierz do Szczecin?
Najwcześniejszy autobus od Żytomierz do Szczecin rozpoczyna się pod adresem 09:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Żytomierz do Szczecin?
Najnowszy autobus od Żytomierz do Szczecin odchodzi o 22:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Żytomierz do Szczecin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 222,60 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Żytomierz do Szczecin?
Istnieje średnio 31 z Żytomierz, aby przejść do Szczecin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Żytomierz a Szczecin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Żytomierz a Szczecin to 20 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Żytomierz do Szczecin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Żytomierz a Szczecin.
Jakie są emisje CO2 dla Żytomierz do Szczecin przez autobus?
Podróż autobus z Żytomierz do Szczecin generuje 77.33kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Żytomierz

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Żytomierz

Trasy międzynarodowe z Żytomierz i okolic

Inne miejsca docelowe z Żytomierz

Główne połączenia kolejowe do Szczecin

Inne popularne trasy