Autobus Sosnowiec - Cieszyn ceny od 2,89 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Sosnowiec do Cieszyn przez autobus

Podróż z Sosnowiec do Cieszyn przez autobus wynosi 68,5 km i zajmuje 2 godz. i 5 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 13:40, a ostatnim o 17:45. Możliwe jest podróżowanie z Sosnowiec do Cieszyn przez autobus za jedyne 2,89 zł lub aż 11,59 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 2,89 zł.

Najniższa cena2,89 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 5 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena2,89 zł
Wyzsza cena11,59 zł
Pierwszy wyjazd13:40
Ostatni wyjazd17:45
Dystans68,5 km
OdjazdSosnowiec
PrzyjazdCieszyn
PrzewoźnicyFlixBus

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Sosnowiec do Cieszyn

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Sosnowiec do Cieszyn w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Sosnowiec do Cieszyn?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 7,17 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 2,89 zł.

Przejazd autobusowy z Sosnowiec do Cieszyn: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Sosnowiec do Cieszyn.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Sosnowiec do Cieszyn?

Podróż autobusem z Sosnowiec do Cieszyn trwa 2 godz. i 5 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 17:45. Średnia długość podróży to 2 godz. i 5 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Cieszyn w :2 godz. i 5 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 13:40, a ostatni o 17:45.

Jak nazywają się stacje w Sosnowiec i Cieszyn?

Autobusy z Sosnowiec wyjeżdżają ze stacji Sosnowiec Południowy,Sosnowiec Glowny i przyjeżdżają na stację Cieszyn, MOP Gumna,Cieszyn, Hilarego Filasiewicza,CIESZYN.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Sosnowiec do Cieszyn?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z Sosnowiec do Cieszyn. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Cieszyn z Sosnowiec dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Sosnowiec do Cieszyn dostępnych jest 1 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Sosnowiec do Cieszyn
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Sosnowiec do Cieszyn.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Sosnowiec do Cieszyn, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Sosnowiec do Cieszyn.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Sosnowiec do Cieszyn

Najtańsze bilety autobusowe Sosnowiec - Cieszyn można znaleźć już za 68,91 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 76,23 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 91,49 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Cieszyn

Podróżując autobusem do Cieszyn, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Sosnowiec do Cieszyn
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Sosnowiec do Cieszyn przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Sosnowiec do Cieszyn Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
4.79kg
Autobus
5.14kg
Lot
13.7kg
Samochód
10.96kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Sosnowiec do Cieszyn?
Bilet autobus z Sosnowiec do Cieszyn to 7,17 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 2,89 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Sosnowiec do Cieszyn?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Sosnowiec do Cieszyn, to 2,89 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Sosnowiec a Cieszyn przez autobus?
Sosnowiec do Cieszyn to 68,5 km.
Jak długo trwa autobus między Sosnowiec a Cieszyn?
Sosnowiec do Cieszyn to średnio 2 godz. i 5 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 5 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Sosnowiec na Cieszyn?
Sosnowiec do Cieszyn ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Sosnowiec do Cieszyn?
Najwcześniejszy autobus od Sosnowiec do Cieszyn rozpoczyna się pod adresem 13:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Sosnowiec do Cieszyn?
Najnowszy autobus od Sosnowiec do Cieszyn odchodzi o 17:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Sosnowiec do Cieszyn?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 2,89 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Sosnowiec do Cieszyn?
Istnieje średnio 1 z Sosnowiec, aby przejść do Cieszyn.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Sosnowiec a Cieszyn przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Sosnowiec a Cieszyn to 2 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Sosnowiec do Cieszyn?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Sosnowiec a Cieszyn.
Jakie są emisje CO2 dla Sosnowiec do Cieszyn przez autobus?
Podróż autobus z Sosnowiec do Cieszyn generuje 5.14kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Sosnowiec

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Sosnowiec

Trasy międzynarodowe z Sosnowiec i okolic

Inne miejsca docelowe z Sosnowiec

Główne połączenia kolejowe do Cieszyn

Powiązane trasy

Inne popularne trasy