Znajdź autobus z Słupsk do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 15,83 zł
Czas podróży 3 h 37 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 14:30
Ostatni odjazd 14:30
Odległość 158 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Słupsk do Elbląg

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Słupsk do Elbląg. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Słupsk do Elbląg?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Słupsk to Elbląg from 15,83 zł, while the average price is 30,84 zł.

Autobusy z Słupsk do Elbląg

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Słupsk do Elbląg?

Pierwszy autobus odjeżdża z Słupsk o 14:30, a ostatni o 14:30. Podróż trwa średnio 3 h 37 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 h 20 min.

Jako że podróż z Słupsk do Elbląg nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Słupsk do Elbląg?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Słupsk do Elbląg. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Słupsk do Elbląg dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.