Znajdź autobus z Łódź do Elbląg

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Elbląg
z38 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 38 zł
Czas podróży 8 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 04:05
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 267km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Elbląg na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Elbląg. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Elbląg?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Elbląg from 8,98 zł, while the average price is 24,47 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Łódź do Elbląg to Lodz (Łódź) Fabryczna i Elbląg Dworzec Autobusowy, Elbląg Grunwaldzka and Elblag.

Cena biletu Łódź - Elbląg dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 45 zł Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Elbląg, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Podróż autobusem do Łódź z Elbląg: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Elbląg. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Elbląg z Łódź, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Elbląg?

Średnia długość podróży to 8 hours and 10 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Elbląg w 7 hours and 40 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 04:08, a ostatni o 21:08.

Przejazd autobusowy z Łódź do Elbląg: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Elbląg.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.