Znajdź autobus z Łódź do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Elbląg

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 40,72 zł
Czas podróży 8 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 04:05
Ostatni odjazd 13:35
Odległość 267 km

Autobusem z Łódź do Elbląg: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Łódź do Elbląg.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Elbląg?

Bilety autobusowe z Łódź do Elbląg kosztują średnio 59,09 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Elbląg za jedyne 40,72 zł.

Autobusy z Łódź do Elbląg

O której odjeżdżają autobusy do Elbląg?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 04:05, a ostatni o 13:35. Podróż trwa średnio 8 h 32 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :7 h 35 min.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Łódź do Elbląg może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Elbląg z Łódź?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Elbląg. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Elbląg w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Elbląg z Łódź, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.