• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie lotnicze z Kraków do Łódź

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Lot

Dzisiaj

Przez Lot

Jutro

Przez Lot

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Łódź

Virail wyszukuje dla Ciebie tanie loty z Kraków Łódź

Znalezienie najtańsze bilety na loty z Kraków Łódź nigdy nie było tak proste: wstawiając datę podróży, virail znajdziemy setki tanich połączeń lotniczych oferuje od Kraków do Łódź. Wystarczy tylko wybrać najlepszą i zarezerwować wycieczkę!

Które linie lotnicze mogą latać z Kraków do Łódź?

Trasy od Kraków Łódź są przez and Ryanair, przykład partnerów współpracujących z virail.

Kraków do Łódź przez lot

Odległość 191 km

Cena biletu Kraków - Łódź dla każdego dnia

 
Dzisiaj
114,48 zł
49,84 zł
31,74 zł
Jutro
98 zł
49,84 zł
36,28 zł
Za 2 dni
61,93 zł
45,30 zł
Więcej
Za 3 dni
99 zł
45,30 zł
Więcej
Za 4 dni
95,32 zł
49,84 zł
Więcej
Za 5 dni
Więcej
41,18 zł
Więcej
Za 6 dni
Więcej
40,63 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Lot

połączenia
-
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Kraków - Łódź

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

95,33 zł

Data
Poniedziałek 25 Październik 2021
PKP-logo
Kraków Train Station - Łódź - Widzew
08:52 - 11:55
PKP
3h 3min
CO2: 6.86kg
Przez Autobus

49,84 zł

Data
Poniedziałek 25 Październik 2021
FlixBus-logo
Kraków MDA - Łódź, WPA Łódź Fabryczna
12:00 - 16:00
FlixBus
4h
CO2: 6.1kg
Najtaniej
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 26 h 45 min
Balice - Łódź
09:15 - 12:00
339,35 zł
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 13 h 30 min
Balice - Łódź
22:30 - 12:00
494,67 zł
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 10 h 5 min
Balice - Łódź
06:45 - 16:50
506,96 zł
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 29 h 15 min
Balice - Łódź
06:45 - 12:00
536,35 zł
Lufthansa-logo
Lufthansa
Czas podróży: 31 h 50 min
Balice - Łódź
06:00 - 13:50
2 134,41 zł
Austrian Airlines-logo
Austrian Airlines
Czas podróży: 30 h 50 min
Balice - Łódź
07:00 - 13:50
3 852,25 zł
Lufthansa-logo
Lufthansa
Czas podróży: 24 h 25 min
Balice - Łódź
13:25 - 13:50
5 480,16 zł

Kiedy jest pierwszy lot do Łódź zaplanowane?

Pierwsze loty do Łódź zaplanowano na i ostatni opuszcza Kraków jest .

Jakie są lotniska wylotów w Kraków i Łódź?

Do lotniska w Kraków i Łódź są odpowiednio Balice i Łódź.

Istnieje kilka linii i prawie tak wiele przepisów na bagaż podręczny, przynajmniej jeśli chodzi o rozmiar i waga są zainteresowane, więcej niż dozwolona obiektu wyznaczonym przez międzynarodowych stardards. zawsze sprawdzić limit bagażu rękę na stronę internetową przewoźnika aby uniknąć bardzo kosztownych grzywny.

Widział stosunkowo niewielką odległość między Kraków i Łódź, można również wybrać się na pociąg jako ekologiczną alternatywę dla samolotu.