Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kraków
z 11,05 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 44 zł
Czas podróży 2 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 07:56
Ostatni odjazd 20:55
Odległość 191 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Kraków

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Kraków w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Kraków?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Kraków za 44 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Kraków kosztują około 50,68 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Kraków?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO na trasie kolejowej Łódź - Kraków.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł Więcej 50,12 zł 51 zł Więcej Więcej 51 zł
22,67 zł Więcej Więcej 31,74 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Kraków

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kraków?

Średnia długość podróży to 2 h 46 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Kraków w ciągu 2 h 30 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 01:00, a ostatni o 20:55.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Kraków i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Łódź ze stacji Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew i przyjeżdźają na stację Kraków Glówny, Kraków Główny and Kraków Train Station.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Łódź oraz Kraków jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 5.5 połączeń. Zauważ, że trasy 5.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 5.5 połączeń kolejowych na trasie do Kraków z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 5.5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.