Pociąg Łódź - Kraków ceny od 61,46 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
61,46 zł

Łódź do Kraków przez pociąg

Podróż z Łódź do Kraków przez pociąg wynosi 190,84 km i zajmuje 5 godz. i 15 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:54, a ostatnim o 23:03. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Kraków przez pociąg za jedyne 61,46 zł lub aż 1157,86 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 61,46 zł.

Najniższa cena61,46 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 15 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena61,46 zł
Wyzsza cena1157,86 zł
Pierwszy wyjazd04:54
Ostatni wyjazd23:03
Dystans190,84 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKraków
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Kraków

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Kraków na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Kraków. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Kraków?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Kraków to 253,89 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Kraków kosztują około 61,46 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Kraków?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Kraków oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Kraków?

Dotarcie do Kraków zajmie Ci 5 godz. i 15 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 04:54, a ostatni o 23:03'. Podróż pociągiem do Kraków zabiera średnio 5 godz. i 15 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 godz. i 32 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:54, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 23:03.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Kraków?

Pociągi do Kraków mogą odjeżdzać z Łódź, Fabryczna,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Lodz Kaliska,Łódź Chojny i przyjeżdżać na stację Kraków Airport,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow,Krakow, ul. Dworcowa,Krakow Straszewskiego.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Kraków z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Kraków z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 3 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Łódź do Kraków jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń kolejowych z Łódź do Kraków. Zauważ, że wśród nich jest 4 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Kraków

Tanie bilety pociąg od Łódź do Kraków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Kraków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Kraków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Kraków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Kraków

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 48,66 zł do 89,91 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 46% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Kraków

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Kraków można znaleźć już za 72,03 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 93,39 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 138,94 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kraków

Podróżując pociągiem do Kraków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Kraków

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Kraków.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie POLREGIO, PKP and LOT od Łódź do Kraków
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Kraków przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP LOT
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check cross
bicycle Rower check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross

Łódź do Kraków Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
13.36kg
Autobus
14.31kg
Lot
38.17kg
Samochód
30.53kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Kraków? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Kraków wynoszą 13.36kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Kraków? Podróżując pociągiem między Łódź a Kraków, zaoszczędzisz 24.81kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.95kg w porównaniu z autobusem i 17.17kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Kraków?
Bilet pociąg z Łódź do Kraków to 253,89 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 61,46 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Kraków?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Kraków, to 61,46 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Kraków przez pociąg?
Łódź do Kraków to 190,84 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Kraków?
Łódź do Kraków to średnio 5 godz. i 15 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 32 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Kraków?
Łódź do Kraków jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, PKP and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Kraków?
Łódź do Kraków ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Kraków?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Kraków rozpoczyna się pod adresem 04:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Kraków?
Najnowszy pociąg od Łódź do Kraków odchodzi o 23:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Kraków?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 61,46 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Kraków?
Istnieje średnio 3 z Łódź, aby przejść do Kraków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Kraków przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Kraków to 2 godz. i 32 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Kraków?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Kraków.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Kraków przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Kraków generuje 13.36kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Kraków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy