Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kraków
z 11,25 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 44 zł
Czas podróży 3 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 17:00
Ostatni odjazd 20:55
Odległość 191 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Kraków

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Kraków w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Kraków?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Kraków za 44 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Kraków kosztują około 52,20 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Kraków?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO na trasie kolejowej Łódź - Kraków.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł 51 zł 51 zł 51 zł Więcej Więcej Więcej
31,74 zł 29,48 zł 28,34 zł 29,48 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Kraków

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kraków?

Średnia długość podróży to 2 h 59 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Kraków w ciągu 2 h 30 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 00:29, a ostatni o 20:55.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Kraków i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Łódź ze stacji Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew i przyjeżdźają na stację Kraków Glówny and Kraków Główny.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Łódź oraz Kraków jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 5 połączeń kolejowych na trasie do Kraków z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 4 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.