Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Kraków

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 14 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 93
Pierwszy odjazd: 06:15
Ostatni odjazd: 22:59
Odległość 191km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Kraków

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Kraków?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Kraków.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Kraków?

Cena biletu Łódź - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
41 zł26 zł44 zł50 zł48 zł30 zł44 zł

Pociągi z Łódź do Kraków


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Kraków?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Widzew, Łódź Żabieniec or Łódź Kaliska i przyjeżdźają na stację Kraków Główny, Kraków Łagiewniki, Kraków Płaszów or Kraków Bonarka.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 36 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Kraków z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 36 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Kraków i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Kraków zabiera średnio 10 hours and 41 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 hours and 33 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:08, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 22:08.