Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kraków

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 93
Pierwszy odjazd: 06:15
Ostatni odjazd: 22:59
Odległość 191km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Kraków

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Kraków?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Kraków.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Kraków?

Cena biletu Łódź - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
29,89 zł33,74 zł Więcej Więcej 33,87 zł36,40 zł Więcej

Pociągi z Łódź do Kraków


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Kraków?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Żabieniec i przyjeżdźają na stację Kraków Sidzina or Kraków Łagiewniki.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 15 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 15 połączeń kolejowych z Łódź do Kraków. Zauważ, że wśród nich jest 10 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 5 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Kraków i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Kraków zabiera średnio 12 hours and 21 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 8 hours and 45 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:08, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 22:08.