Znajdź autobus z Łódź do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kraków

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 63,40 zł
Czas podróży 8 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 23:00
Ostatni odjazd 16:00
Odległość 191 km

Autobusem z Łódź do Kraków: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Kraków w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Kraków?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Kraków od 27,16 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Kraków wynoszą średnio 70 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł 51 zł Więcej Więcej 52,10 zł 52,10 zł 51 zł
29,48 zł 29,48 zł Więcej Więcej 52,15 zł Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Kraków

O której odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus do Kraków odjeżdża o 01:45, a ostatni o 16:00. Podróż trwa 6 h 15 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 h 30 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Łódź z Kraków: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2.5 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli -0.5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Kraków, dostępnych jest 2.5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.