Znajdź autobus z Łódź do Kraków

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 48,91zł
Czas podróży 4 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 191km

Autobusem z Łódź do Kraków: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Kraków. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Kraków?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Kraków from 11,30 zł, while the average price is 11,15 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Kraków?

Przy podróży na trasie z Łódź do Kraków, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, Lodz - Fabryczna, Lodz (Łódź) Fabryczna, Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska and Lodz Kaliska Bus Station oraz M.D.A. St. G3, Główny, Kraków MDA and Krakow Central Bus Station.

Cena biletu Łódź - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
26 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
42 zł41 zł26 zł44 zł50 zł48 zł30 zł

Autobusy z Łódź do Kraków


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Kraków, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kraków z Łódź?

Na trasie z Łódź do Kraków dostępnych jest 22 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 16 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 6 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kraków w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Kraków, dostępnych jest 22 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 6 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 16 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Kraków?

Średnia długość podróży to 4 hours and 25 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w 4 hours. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:09, a ostatni o 23:09.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Kraków?

You can travel by bus from Łódź to Kraków with VOYAGER TRANSPORT, Voyager Transport, FlixBus, AD Eurotrans, Plominski and Leo Express.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.