Znajdź autobus z Łódź do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kraków
z26 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 26 zł
Czas podróży 4 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 25
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 18:20
Odległość 191km

Autobusem z Łódź do Kraków: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Kraków. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Kraków?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Kraków?

Autobusy na trasie Łódź - Kraków wyjeżdżają ze stacji WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 203/205, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację M.D.A. St. G3, Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18, Kraków MDA and Kraków Airport.

Cena biletu Łódź - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
29,93 zł Więcej 38,49 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
44,17 zł42,72 zł29,89 zł41,60 zł Więcej Więcej Więcej

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Kraków, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Łódź z Kraków: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Łódź do Kraków, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Na trasie z Łódź do Kraków dostępnych jest 4 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Kraków?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 00:11, a ostatni o 18:10. Podróż trwa średnio 4 hours and 36 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Kraków?

Z przewoźnikiem VOYAGER TRANSPORT, Leo Express, FlixBus and AD Euro-Trans będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Kraków.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.