Znajdź autobus z Łódź do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,62zł
Czas podróży 4 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 25
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 18:20
Odległość 191km

Autobusem z Łódź do Kraków: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Kraków. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Kraków?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Kraków?

Autobusy na trasie Łódź - Kraków wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 203/205, Lodz Kaliska Bus Station, Dworzec Lodz - Kaliska and Lodz - Fabryczna i przyjeżdżają na stację Kraków MDA, M.D.A. St. G3, Główny, Kraków Airport, Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18 and Krakow Central Bus Station.

Cena biletu Łódź - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
26 zł26 zł26 zł26 zł30 zł26 zł Więcej

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Kraków, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Łódź z Kraków: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 7 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 6, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Kraków, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 6 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Kraków?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 00:11, a ostatni o 18:12. Podróż trwa średnio 4 hours and 35 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 30 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Kraków?

Z przewoźnikiem FlixBus, VOYAGER TRANSPORT, AD Eurotrans, Plominski, Leo Express and Voyager Transport będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Kraków.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.