Znajdź autobus z Łódź do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kraków

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 50,43 zł
Czas podróży 4 h
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 00:48
Ostatni odjazd 00:48
Odległość 191 km

Autobusem z Łódź do Kraków: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Kraków w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Kraków?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Kraków od 27,16 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Kraków wynoszą średnio 73,65 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 50,12 zł 51 zł Więcej Więcej 51 zł Więcej
Więcej Więcej 31,74 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Kraków

O której odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus do Kraków odjeżdża o 00:48, a ostatni o 00:48. Podróż trwa 5 h 41 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 h 30 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Łódź z Kraków: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0.5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Kraków, dostępnych jest 1.5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.