Lot Łódź - Katowice ceny od 333,79 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Katowice przez lot

Podróż z Łódź do Katowice przez lot wynosi 168,87 km i zajmuje 25 godz. i 31 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 16:07, a ostatnim o 17:09. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Katowice przez lot za jedyne 333,79 zł lub aż 7180,40 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 333,79 zł.

Najniższa cena333,79 zł
Czas trwania podróży25 godz. i 31 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena333,79 zł
Wyzsza cena7180,40 zł
Pierwszy wyjazd16:07
Ostatni wyjazd17:09
Dystans168,87 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKatowice
PrzewoźnicyPKP, POLREGIOWięcej

Lot Bilety od Łódź do Katowice

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź tanie loty z Łódź Katowice z virail

Z virail znalezienie najtańsze bilety lotnicze do Katowice jest bardzo proste: po wybraniu daty podróży, virail porówna setki stron internetowych, aby znaleźć bilety lotnicze do Katowice że lepiej dostosowane do potrzeb klientów. Wystarczy filtrować wyniki według cen i wyjazdu i zarezerwować tani lot do Łódź Katowice.

Ile są tanie bilety na loty z Łódź Katowice?

Najlepsze ceny lotów z Łódź Katowice może być tylko 333,79 zł jeśli można zarezerwować z wyprzedzeniem.

Które linie lotnicze mogą latać z Łódź do Katowice?

Trasy od Łódź Katowice są przez , przykład partnerów współpracujących z virail.

Kiedy jest pierwszy lot do Katowice zaplanowane?

Pierwszy lot z Łódź Katowice pozostawia się w 16:07, a ostatnia jest w 17:09. Bezpośrednie loty z Łódź Katowice potrzebne do co najmniej 6 godz. i 56 min dotrzeć Katowice.

Skąd loty od Łódź do Katowice odjeżdżają z lotniska iw którym nie lądują?

Loty Łódź urlopu z Łódź, Fabryczna,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Lodz Kaliska,Łódź Chojny i gruntów w Katowice w Katowice Glowne,Katowice Ligota.

Jedyny lot zaplanowano od Łódź do Katowice pozostawia na 16:07.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Katowice

Tanie bilety lot od Łódź do Katowice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Katowice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Katowice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Katowice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Katowice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów lotniczych od Łódź do Katowice

Najtańsze bilety lotnicze Łódź - Katowice można znaleźć już za 338,31 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 427,16 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 682,43 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż samolotem do Katowice

Jeśli podróżujesz do Katowice samolotem, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Katowice

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Katowice.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, POLREGIO and Wizz Air od Łódź do Katowice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Katowice przez plane.
Udogodnienia PKP POLREGIO Wizz Air LOT
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross cross
wifi WiFi check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross cross cross
luggage Bagaż check check check check
accessibility Dostępność check check cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check check
air_con Klimatyzacja check cross cross cross
bicycle Rower check check cross cross

Łódź do Katowice Emisje CO2 przez Lot

Ecology
Pociąg
11.82kg
Autobus
12.66kg
Lot
33.77kg
Samochód
27.02kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet lot od Łódź do Katowice?
Bilet lot z Łódź do Katowice to 4127,13 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 333,79 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Katowice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Katowice, to 333,79 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Katowice przez lot?
Łódź do Katowice to 168,87 km.
Jak długo trwa lot między Łódź a Katowice?
Łódź do Katowice to średnio 25 godz. i 31 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 56 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Katowice?
Łódź do Katowice jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail PKP, POLREGIO, Wizz Air, Emirates Airlines and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile lot dziennie zmienia się z Łódź na Katowice?
Łódź do Katowice ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy lot od Łódź do Katowice?
Najwcześniejszy lot od Łódź do Katowice rozpoczyna się pod adresem 16:07. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni lot od Łódź do Katowice?
Najnowszy lot od Łódź do Katowice odchodzi o 17:09. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Katowice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet lot, jaki znaleźliśmy, to 333,79 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Katowice przez lot?
Najszybszy czas podróży przez lot między Łódź a Katowice to 6 godz. i 56 min.
Czy istnieje bezpośredni lot z Łódź do Katowice?
Tak, istnieje bezpośredni lot między Łódź a Katowice.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Katowice przez lot?
Podróż lot z Łódź do Katowice generuje 33.77kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Katowice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy