Znajdź autobus z Łódź do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 13,21zł
Czas podróży 3 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 169km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Katowice

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Katowice w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Katowice?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Katowice?

Przy podróży na trasie z Łódź do Katowice, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz Bus Station Fabryczna, Rodziny Poznanskich Avenue, Lodz Fabryczna Bus Station, Lodz - Fabryczna, Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska, Lodz Kaliska Bus Station, WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 203/205 oraz Katowice Dworzec Autobusowy, Ul. Piotra Skargi 4, Katowice Central Bus Station, Skargi, 8, Katowice Lotnisko, Katowice Bus Station and D.A. Ul. Piotra Skargi St. 9.

Cena biletu Łódź - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34,17 zł17,11 zł20,53 zł Więcej 38,44 zł29,89 zł Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Katowice?

Na trasie z Łódź do Katowice dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 6 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Łódź do Katowice, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 6 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Katowice?

Pierwszy autobus do Katowice odjeżdża o 02:10, a ostatni o 23:12. Podróż trwa 3 hours and 36 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 40 minutes.

Przejazd autobusowy z Łódź do Katowice: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również Leo Express, FlixBus, AD Eurotrans, Plominski, VOYAGER TRANSPORT and Voyager Transport oferujący przejazdy do Katowice.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.