Znajdź autobus z Łódź do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Katowice

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 43,17 zł
Czas podróży 3 h 3 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 00:48
Ostatni odjazd 03:35
Odległość 169 km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Katowice na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Katowice w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Katowice?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Katowice za jedyne 20,36 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 63,69 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
44,53 zł Więcej Więcej 44,85 zł 45,39 zł Więcej 45 zł
18,14 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 22,67 zł

Autobusy z Łódź do Katowice

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Katowice?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 00:48, a ostatni o 03:35. Podróż trwa średnio 4 h 48 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 52 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Katowice?

Na trasie z Łódź do Katowice dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0.5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Katowice, dostępnych jest 1.5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.