Znajdź autobus z Łódź do Katowice


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 43,28zł
Czas podróży 3 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 169km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Katowice

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Katowice w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Katowice?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Katowice od 10,00 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Katowice wynoszą średnio 9,00 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Katowice?

Autobusy na trasie Łódź - Katowice wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz - Fabryczna and Lodz Fabryczna Bus Station i przyjeżdżają na stację Katowice Bus Station, Skargi, 8, Katowice Lotnisko and Katowice Central Bus Station.

Cena biletu Łódź - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 19 zł Więcej Więcej 19 zł24 zł
Więcej Więcej 22 zł Więcej Więcej 22 zł Więcej

Autobusy z Łódź do Katowice


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Katowice?

Dostępnych jest 20 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Katowice. Większą część tych połączeń, dokładniej 18, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Katowice, dostępnych jest 20 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 2 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 18 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Katowice?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 02:09, a ostatni o 23:09. Podróż trwa średnio 3 hours and 25 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 40 minutes.

Przejazd autobusowy z Łódź do Katowice: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus and Leo Express, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Katowice.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.