Znajdź autobus z Łódź do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Katowice
z19 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19 zł
Czas podróży 3 h 2 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 169km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Katowice

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Katowice w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Katowice?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Katowice?

Przy podróży na trasie z Łódź do Katowice, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz Fabryczna Bus Station, Lodz Kaliska Bus Station, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1 and Lodz (Łódź) Fabryczna oraz Katowice Central Bus Station, Katowice Bus Station, Ul. Piotra Skargi and Katowice Bus Station.

Cena biletu Łódź - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
37 zł34 zł33 zł Więcej 34 zł Więcej Więcej
Więcej 30 zł30 zł Więcej 30 zł Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Katowice?

Na trasie z Łódź do Katowice, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Katowice, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Katowice?

Pierwszy autobus do Katowice odjeżdża o 00:12, a ostatni o 18:10. Podróż trwa 2 hours and 58 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours.

Przejazd autobusowy z Łódź do Katowice: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również Leo Express, VOYAGER TRANSPORT, AD Euro-Trans and FlixBus oferujący przejazdy do Katowice.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.