Autobus Łódź - Katowice ceny od 32,78 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
38,04 zł

Łódź do Katowice przez autobus

Podróż z Łódź do Katowice przez autobus wynosi 168,87 km i zajmuje 2 godz. i 48 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:10, a ostatnim o 23:59. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Katowice przez autobus za jedyne 32,78 zł lub aż 76,13 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 32,78 zł.

Najniższa cena32,78 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 48 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena32,78 zł
Wyzsza cena76,13 zł
Pierwszy wyjazd01:10
Ostatni wyjazd23:59
Dystans168,87 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKatowice
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Łódź do Katowice

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Znajdź swój autobus z Łódź do Katowice na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Katowice w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Katowice?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Katowice za jedyne 32,78 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 48,84 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Katowice?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Katowice.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Katowice?

Podróż autobusem z Łódź do Katowice trwa 2 godz. i 48 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:59. Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 01:10, a ostatni o 23:59. Podróż trwa średnio 2 godz. i 48 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 godz. i 15 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź, Fabryczna i przyjeżdżają na stację Katowice Glowne,Katowice Ligota.

Podróż autobusem do Łódź z Katowice: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Łódź do Katowice dostępnych jest 10 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 10 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Łódź do Katowice autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Łódź do Katowice dostępnych jest 10 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Katowice

Tanie bilety autobus od Łódź do Katowice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Katowice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Katowice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Katowice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Katowice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Katowice

Podróżując autobusem do Katowice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Łódź do Katowice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Katowice przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Łódź do Katowice Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
11.82kg
Autobus
12.66kg
Lot
33.77kg
Samochód
27.02kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Katowice?
Bilet autobus z Łódź do Katowice to 48,84 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 32,78 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Katowice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Katowice, to 32,78 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Katowice przez autobus?
Łódź do Katowice to 168,87 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Katowice?
Łódź do Katowice to średnio 2 godz. i 48 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 15 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Katowice?
Łódź do Katowice jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Katowice?
Łódź do Katowice ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Katowice?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Katowice rozpoczyna się pod adresem 01:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Katowice?
Najnowszy autobus od Łódź do Katowice odchodzi o 23:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Katowice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 32,78 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Katowice?
Istnieje średnio 10 z Łódź, aby przejść do Katowice.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Katowice przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Katowice to 2 godz. i 15 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Katowice?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Katowice.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Katowice przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Katowice generuje 12.66kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Katowice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy