Znajdź autobus z Łódź do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Katowice

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 44,40 zł
Czas podróży 2 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 00:48
Ostatni odjazd 00:48
Odległość 169 km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Katowice na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Katowice w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Katowice?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Katowice za jedyne 20,36 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 67,21 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
46,22 zł Więcej 43,69 zł Więcej 45 zł 70,69 zł 45 zł
44,40 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
20,41 zł Więcej Więcej Więcej 20,41 zł Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Katowice

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Katowice?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 13:05, a ostatni o 00:48. Podróż trwa średnio 5 h 6 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 40 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Katowice?

Na trasie z Łódź do Katowice dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0.5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Katowice, dostępnych jest 1.5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.