Pociąg Katowice - Łódź ceny od 52,80 zł

Rozpocząć z
52,80 zł

Katowice do Łódź przez pociąg

Podróż z Katowice do Łódź przez pociąg wynosi 168,87 km i zajmuje 2 godz. i 50 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:23, a ostatnim o 18:47. Możliwe jest podróżowanie z Katowice do Łódź przez pociąg za jedyne 52,80 zł lub aż 143,73 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 52,80 zł.

Najniższa cena52,80 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 50 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena52,80 zł
Wyzsza cena143,73 zł
Pierwszy wyjazd05:23
Ostatni wyjazd18:47
Dystans168,87 km
OdjazdKatowice
PrzyjazdŁódź
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Katowice do Łódź

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Łódź

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Katowice do Łódź w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Katowice do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Katowice do Łódź za 52,80 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 93,63 zł.

Pociągi z Katowice do Łódź: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Katowice - Łódź.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Katowice do Łódź?

Dotarcie do Łódź zajmie Ci 2 godz. i 50 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Katowice o 05:23, a ostatni o 18:47'. Podróż pociągiem do Łódź zabiera średnio 2 godz. i 50 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 godz. i 33 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:23, a ostatni wyjeżdża z Katowice o 18:47.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Katowice do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Katowice ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile połączeń z Katowice do Łódź jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Katowice do Łódź jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Katowice do Łódź, dostepnych jest 5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Katowice do Łódź

Tanie bilety pociąg od Katowice do Łódź
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Katowice do Łódź.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Katowice do Łódź, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Katowice do Łódź.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Katowice do Łódź

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 44,28 zł do 187,96 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 76% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Katowice do Łódź

Najtańsze bilety kolejowe Katowice - Łódź można znaleźć już za 20,49 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 72,77 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 139,12 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Łódź

Podróżując pociągiem do Łódź, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Katowice do Łódź

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Katowice do Łódź.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Katowice do Łódź
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Katowice do Łódź przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Katowice do Łódź Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
11.82kg
Autobus
12.66kg
Lot
33.77kg
Samochód
27.02kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Katowice do Łódź? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Katowice a Łódź wynoszą 11.82kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Katowice a Łódź? Podróżując pociągiem między Katowice a Łódź, zaoszczędzisz 21.95kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.84kg w porównaniu z autobusem i 15.2kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Katowice do Łódź?
Bilet pociąg z Katowice do Łódź to 93,63 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 52,80 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Łódź?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Katowice do Łódź, to 52,80 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Katowice a Łódź przez pociąg?
Katowice do Łódź to 168,87 km.
Jak długo trwa pociąg między Katowice a Łódź?
Katowice do Łódź to średnio 2 godz. i 50 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 33 min.
Jakie firmy działają od Katowice do Łódź?
Katowice do Łódź jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Katowice na Łódź?
Katowice do Łódź ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Katowice do Łódź?
Najwcześniejszy pociąg od Katowice do Łódź rozpoczyna się pod adresem 05:23. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Katowice do Łódź?
Najnowszy pociąg od Katowice do Łódź odchodzi o 18:47. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Katowice do Łódź?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 52,80 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Katowice do Łódź?
Istnieją stacje 2, z których możesz wyjechać z Katowice, aby przejść do Łódź. Możesz przejść z Katowice Ligota and Katowice Dworzec i możesz dotrzeć do Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Katowice do Łódź?
Istnieje średnio 4 z Katowice, aby przejść do Łódź.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Katowice a Łódź przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Katowice a Łódź to 2 godz. i 33 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Katowice do Łódź?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Katowice a Łódź.
Jakie są emisje CO2 dla Katowice do Łódź przez pociąg?
Podróż pociąg z Katowice do Łódź generuje 11.82kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Katowice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Katowice

Trasy międzynarodowe z Katowice i okolic

Inne miejsca docelowe z Katowice

Główne połączenia kolejowe do Łódź

Powiązane trasy

Inne popularne trasy