Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 111
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:40
Odległość 169km

Tanie bilety na pociąg z Katowice do Łódź na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Katowice do Łódź?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Katowice - Łódź.

Ile kosztują bilety na pociąg z Katowice do Łódź?

Cena biletu Katowice - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
100 zł Więcej Więcej 27 zł32 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 27 zł Więcej Więcej

Pociągi z Katowice do Łódź


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Podróż między Katowice oraz Łódź jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Katowice do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Katowice ze stacji Katowice Załęże i przyjeżdźają na stację Łódź Kaliska.

Ile połączeń z Katowice do Łódź jest każdego dnia?

Dostępnych jest 111 połączeń kolejowych do Łódź z Katowice. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 110 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Łódź z Katowice, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 111 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 110 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Katowice do Łódź?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 4 hours and 17 minutes, ale średnio zabiera to 7 hours and 17 minutes.