Pociąg Wrocław - Sochaczew ceny od 126,46 zł

Rozpocząć z
126,46 zł

Wrocław do Sochaczew przez pociąg

Podróż z Wrocław do Sochaczew przez pociąg wynosi 254,49 km i zajmuje 6 godz. i 36 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:23, a ostatnim o 23:35. Możliwe jest podróżowanie z Wrocław do Sochaczew przez pociąg za jedyne 126,46 zł lub aż 284,20 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 126,46 zł.

Najniższa cena126,46 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 36 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena126,46 zł
Wyzsza cena284,20 zł
Pierwszy wyjazd03:23
Ostatni wyjazd23:35
Dystans254,49 km
OdjazdWrocław
PrzyjazdSochaczew
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Wrocław do Sochaczew

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Wrocław do Sochaczew na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety na pociąg z Wrocław do Sochaczew?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Wrocław do Sochaczew za 126,46 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Sochaczew kosztują około 175,72 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Wrocław do Sochaczew?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Wrocław - Sochaczew.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Wrocław do Sochaczew?

Pierwszy pociąg do Sochaczew odjeżdża o 03:23, a ostatni o 23:35. Aby dostać się z Wrocław do Sochaczew pociągiem, będziesz potrzebował 6 godz. i 36 min. Średnia długość podróży to 6 godz. i 36 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Sochaczew w ciągu 4 godz. i 37 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Wrocław o 03:23, a ostatni o 23:35.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Sochaczew?

Pociągi do Sochaczew mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Sochaczew z Wrocław: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Sochaczew z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Sochaczew z Wrocław? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Wrocław do Sochaczew

Tanie bilety pociąg od Wrocław do Sochaczew
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wrocław do Sochaczew.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wrocław do Sochaczew, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wrocław do Sochaczew.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Wrocław do Sochaczew

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Sochaczew

Podróżując pociągiem do Sochaczew, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Wrocław do Sochaczew

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Wrocław do Sochaczew.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Wrocław do Sochaczew
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wrocław do Sochaczew przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Wrocław do Sochaczew Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
17.81kg
Autobus
19.09kg
Lot
50.9kg
Samochód
40.72kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Wrocław do Sochaczew? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Wrocław a Sochaczew wynoszą 17.81kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Wrocław a Sochaczew? Podróżując pociągiem między Wrocław a Sochaczew, zaoszczędzisz 33.09kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.28kg w porównaniu z autobusem i 22.91kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Wrocław do Sochaczew?
Bilet pociąg z Wrocław do Sochaczew to 175,72 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 126,46 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Sochaczew?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wrocław do Sochaczew, to 126,46 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wrocław a Sochaczew przez pociąg?
Wrocław do Sochaczew to 254,49 km.
Jak długo trwa pociąg między Wrocław a Sochaczew?
Wrocław do Sochaczew to średnio 6 godz. i 36 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 37 min.
Jakie firmy działają od Wrocław do Sochaczew?
Wrocław do Sochaczew jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Wrocław na Sochaczew?
Wrocław do Sochaczew ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Wrocław do Sochaczew?
Najwcześniejszy pociąg od Wrocław do Sochaczew rozpoczyna się pod adresem 03:23. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Wrocław do Sochaczew?
Najnowszy pociąg od Wrocław do Sochaczew odchodzi o 23:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wrocław do Sochaczew?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 126,46 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Wrocław do Sochaczew?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Wrocław, aby przejść do Sochaczew. Możesz przejść z Wroclaw Airport, Wroclaw Gal. Dominikanska, Wrocław Główny and Wrocław Mikołajów i możesz dotrzeć do Sochaczew Plac Kosciuszki and Sochaczew Train Station.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wrocław a Sochaczew przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Wrocław a Sochaczew to 4 godz. i 37 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Wrocław do Sochaczew?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Wrocław a Sochaczew.
Jakie są emisje CO2 dla Wrocław do Sochaczew przez pociąg?
Podróż pociąg z Wrocław do Sochaczew generuje 17.81kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wrocław

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wrocław

Trasy międzynarodowe z Wrocław i okolic

Inne miejsca docelowe z Wrocław

Główne połączenia kolejowe do Sochaczew

Powiązane trasy

Inne popularne trasy