Wyszukaj połączenie kolejowe z Czernikowo do Bolesławiec

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Bolesławiec

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 04:56
Ostatni odjazd: 18:36
Odległość 296km

Najtańsze bilety na pociąg z Czernikowo do Bolesławiec na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od CzernikowoX do Bolesławiec. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Pociągi z Czernikowo do Bolesławiec: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Czernikowo - Bolesławiec.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Czernikowo do Bolesławiec?

Pociągi z Czernikowo do Bolesławiec


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Bolesławiec i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Czernikowo odjeżdża ze stacji Czernikowo i przyjeżdża na stację Bolesławiec.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Bolesławiec z Czernikowo?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Bolesławiec z Czernikowo. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Bolesławiec z Czernikowo, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bolesławiec?

Podróż pociągiem do Bolesławiec zabiera średnio 11 hours and 18 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 9 hours and 27 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:12, a ostatni wyjeżdża z Czernikowo o 18:12.