Pociąg Opole - Berlin ceny od 130,37 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
130,37 zł

Opole do Berlin przez pociąg

Podróż z Opole do Berlin przez pociąg wynosi 374,03 km i zajmuje 8 godz. i 57 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:59, a ostatnim o 21:59. Możliwe jest podróżowanie z Opole do Berlin przez pociąg za jedyne 130,37 zł lub aż 1875,35 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 130,37 zł.

Najniższa cena130,37 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 57 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena130,37 zł
Wyzsza cena1875,35 zł
Pierwszy wyjazd02:59
Ostatni wyjazd21:59
Dystans374,03 km
OdjazdOpole
PrzyjazdBerlin
PrzewoźnicyNiederbarnimer Eisenbahn, easyJet UKWięcej

Pociąg Bilety od Opole do Berlin

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Tanie bilety na pociąg z Opole do Berlin na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Opole do Berlin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Opole do Berlin?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Opole do Berlin za jedyne 130,37 zł, podczas gdy średnia cena to 861,36 zł.

Pociągi z Opole do Berlin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Berlin pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Berlin?

Dotarcie do Berlin zajmie Ci 8 godz. i 57 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Opole o 02:59, a ostatni o 21:59'. Średnia długość podróży to 8 godz. i 57 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Berlin w ciągu 4 godz. i 51 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Opole o 02:59, a ostatni o 21:59.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Opole do Berlin?

Pociągi do Berlin odjeżdzają z Opole Glowne,Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków,Opole Wschodnie i przyjeżdżają na stację Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Hbf (tief),Berlin Friedrichstraße,Berlin, Ostbahnhof,Berlin - Spandau,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Ostkreuz station,Berlin, ZOB,Berlin, Alexanderplatz,Berlin Zoologischer Garten (S).

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Berlin z Opole: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Berlin z Opole pociągiem, dziennie dostępnych jest 8 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Berlin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Berlin z Opole? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Opole do Berlin

Tanie bilety pociąg od Opole do Berlin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Opole do Berlin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Opole do Berlin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Opole do Berlin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Opole do Berlin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 129,90 zł do 559,61 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 77% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Opole do Berlin

Najtańsze bilety kolejowe Opole - Berlin można znaleźć już za 182,93 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 397,46 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 1459,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Berlin

Podróżując pociągiem do Berlin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Pociągi Eurocity (EC) są specjalnie zaprojektowane do podróży na krótkich i długich dystansach, łącząc główne miasta w różnych krajach europejskich w ramach rozległych międzynarodowych usług kolejowych. Pociągi Eurocity (EC) są obsługiwane przez szereg krajowych przedsiębiorstw kolejowych w całej Europie, w tym Deutsche Bahn (Niemcy), SNCF (Francja), Trenitalia (Włochy), SBB (Szwajcaria) i ÖBB (Austria). Usługa Eurocity (EC) oferuje regularne rozkłady jazdy i dogodne połączenia między znanymi miastami, takimi jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Regionalbahn to rodzaj pociągu w Niemczech, który kursuje na trasach regionalnych, łącząc mniejsze miejscowości z większymi. Pociągi te są zwykle wolniejsze niż pociągi międzymiastowe, ale robią więcej przystanków i są tańsze. Pociągi Regionalbahn są obsługiwane przez różne firmy, w tym Deutsche Bahn, i oferują bilety jednodniowe i wielodniowe. Z pociągów często korzystają osoby dojeżdżające do pracy i turyści, którzy chcą zwiedzić okolicę i mniejsze miejscowości.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Opole do Berlin

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez EuroCity, PKP I DB - Intercity podczas podróży od Opole do Berlin.

Second Class

W pociągach Eurocity Deutsche Bahn bilet drugiej klasy gwarantuje tańszą podróż. Podczas podróży możesz korzystać z podstawowych udogodnień, takich jak gniazdka elektryczne, klimatyzacja i wagon barowy.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Jeśli chcesz cieszyć się podróżą w spokojniejszy sposób dzięki dodatkowym usługom, takim jak regulowane siedzenia, więcej miejsca na nogi, usługi cateringowe i wybór miejsca, możesz zdecydować się na bilety pierwszej klasy w pociągach Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn stopniowo dodaje bezpłatne WiFi do swoich pociągów EC.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach EC DB znajdują się niedawno zmodernizowane wagony wyposażone w gniazdka elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach DB Eurocity możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności pomaga przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu oraz przy przesiadaniu się do pociągu. Ponadto personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić wsparcie, aby zapewnić bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach EC zjedz posiłek w restauracji pokładowej lub zjedz szybką przekąskę w bistro. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne posiłki na swoim miejscu. DB zapewnia różnorodne dania z lokalnych źródeł, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi EC DB mogą teraz pochwalić się zmodernizowanymi, klimatyzowanymi wagonami.
wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie Niederbarnimer Eisenbahn, Finnair and EuroCity od Opole do Berlin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Opole do Berlin przez train.
Udogodnienia Niederbarnimer Eisenbahn Finnair EuroCity Wizz Air DB - Intercity PKP DB - Regionalbahn LOT KLM
quiet_zone Strefa Ciszy check cross check cross cross check check cross cross
wifi WiFi check check check check check check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross check cross check check check cross cross
accessibility Dostępność check cross check cross cross check check cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check check check check check check cross
air_con Klimatyzacja check cross check cross cross check check cross cross
bicycle Rower check cross check cross cross check check cross cross
sleeper_couchette Podkład check cross check cross cross cross check cross cross
luggage Bagaż cross cross check check check check check check check

Opole do Berlin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
26.18kg
Autobus
28.05kg
Lot
74.81kg
Samochód
59.84kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Opole do Berlin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Opole a Berlin wynoszą 26.18kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Opole a Berlin? Podróżując pociągiem między Opole a Berlin, zaoszczędzisz 48.63kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.87kg w porównaniu z autobusem i 33.66kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Opole do Berlin?
Bilet pociąg z Opole do Berlin to 861,36 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 130,37 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Opole do Berlin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Opole do Berlin, to 130,37 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Opole a Berlin przez pociąg?
Opole do Berlin to 374,03 km.
Jak długo trwa pociąg między Opole a Berlin?
Opole do Berlin to średnio 8 godz. i 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 51 min.
Jakie firmy działają od Opole do Berlin?
Opole do Berlin jest obsługiwany przez operatorów 13. Możesz znaleźć na Virail Niederbarnimer Eisenbahn, easyJet UK, Norwegian Air Sweden, Finnair, EuroCity, Wizz Air, Air Baltic, DB - Intercity, SAS Braathens, Norwegian Air Shuttle, PKP, DB - Regionalbahn, LOT and KLM świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Opole na Berlin?
Opole do Berlin ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Opole do Berlin?
Najwcześniejszy pociąg od Opole do Berlin rozpoczyna się pod adresem 02:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Opole do Berlin?
Najnowszy pociąg od Opole do Berlin odchodzi o 21:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Opole do Berlin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 130,37 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Opole a Berlin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Opole a Berlin to 4 godz. i 51 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Opole do Berlin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Opole a Berlin.
Jakie są emisje CO2 dla Opole do Berlin przez pociąg?
Podróż pociąg z Opole do Berlin generuje 26.18kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Opole

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Opole

Trasy międzynarodowe z Opole i okolic

Inne miejsca docelowe z Opole

Główne połączenia kolejowe do Berlin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy