Pociąg Poznań - Berlin ceny od 93,07 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 146,62 zł
Jutro 107,04 zł
2 dni 158,58 zł
3 dni 210,13 zł

Poznań do Berlin przez pociąg

Podróż z Poznań do Berlin przez pociąg wynosi 239,02 km i zajmuje 3 godz. i 40 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:54, a ostatnim o 12:21. Możliwe jest podróżowanie z Poznań do Berlin przez pociąg za jedyne 93,07 zł lub aż 261,67 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 93,07 zł.

Najniższa cena93,07 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 40 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena93,07 zł
Wyzsza cena261,67 zł
Pierwszy wyjazd01:54
Ostatni wyjazd12:21
Dystans239,02 km
OdjazdPoznań
PrzyjazdBerlin
PrzewoźnicyDB - Intercity, Ostdeutsche EisenbahnWięcej

Pociąg Bilety od Poznań do Berlin

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Tanie bilety na pociąg z Poznań do Berlin na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Poznań do Berlin?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Poznań do Berlin za 93,07 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Berlin kosztują około 153,65 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Poznań do Berlin?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Poznań a Berlin oferowane przez .

Ile zajmuje podróż z Poznań do Berlin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Berlin odjeżdża o 01:54, a ostatni o 12:21. Aby dostać się z Poznań do Berlin pociągiem, będziesz potrzebował 3 godz. i 40 min. Średnia długość podróży to 3 godz. i 40 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Berlin w ciągu 2 godz. i 45 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Poznań o 01:54, a ostatni o 12:21.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Berlin?

Możesz pojechać pociągiem do Berlin z Poznań–Ławica,Poznań Starołęka,Poznan, który przyjeżdża na stację Berlin, Ostbahnhof,Berlin - Spandau,Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin, ZOB,Berlin Ostkreuz station,Berlin Friedrichstraße,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Hbf (tief),Berlin, Alexanderplatz,Berlin Zoologischer Garten (S).

Ile połączeń z Poznań do Berlin jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Berlin z Poznań pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Berlin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Poznań do Berlin jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych z Poznań do Berlin. Zauważ, że wśród nich jest 2 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Poznań do Berlin

Tanie bilety pociąg od Poznań do Berlin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Poznań do Berlin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Poznań do Berlin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Poznań do Berlin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Poznań do Berlin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 92,75 zł do 239,37 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 61% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Poznań do Berlin

Najtańsze bilety kolejowe Poznań - Berlin można znaleźć już za 148,15 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 170,13 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 199,28 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Berlin

Podróżując pociągiem do Berlin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Pociągi Eurocity (EC) są specjalnie zaprojektowane do podróży na krótkich i długich dystansach, łącząc główne miasta w różnych krajach europejskich w ramach rozległych międzynarodowych usług kolejowych. Pociągi Eurocity (EC) są obsługiwane przez szereg krajowych przedsiębiorstw kolejowych w całej Europie, w tym Deutsche Bahn (Niemcy), SNCF (Francja), Trenitalia (Włochy), SBB (Szwajcaria) i ÖBB (Austria). Usługa Eurocity (EC) oferuje regularne rozkłady jazdy i dogodne połączenia między znanymi miastami, takimi jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Poznań do Berlin

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez EuroCity I DB - Intercity podczas podróży od Poznań do Berlin.

Second Class

W pociągach Eurocity Deutsche Bahn bilet drugiej klasy gwarantuje tańszą podróż. Podczas podróży możesz korzystać z podstawowych udogodnień, takich jak gniazdka elektryczne, klimatyzacja i wagon barowy.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Jeśli chcesz cieszyć się podróżą w spokojniejszy sposób dzięki dodatkowym usługom, takim jak regulowane siedzenia, więcej miejsca na nogi, usługi cateringowe i wybór miejsca, możesz zdecydować się na bilety pierwszej klasy w pociągach Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn stopniowo dodaje bezpłatne WiFi do swoich pociągów EC.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach EC DB znajdują się niedawno zmodernizowane wagony wyposażone w gniazdka elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach DB Eurocity możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności pomaga przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu oraz przy przesiadaniu się do pociągu. Ponadto personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić wsparcie, aby zapewnić bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach EC zjedz posiłek w restauracji pokładowej lub zjedz szybką przekąskę w bistro. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne posiłki na swoim miejscu. DB zapewnia różnorodne dania z lokalnych źródeł, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi EC DB mogą teraz pochwalić się zmodernizowanymi, klimatyzowanymi wagonami.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie DB - Intercity, Ostdeutsche Eisenbahn and EuroCity od Poznań do Berlin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Poznań do Berlin przez train.
Udogodnienia DB - Intercity Ostdeutsche Eisenbahn EuroCity DB - Regionalbahn
wifi WiFi check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check
luggage Bagaż check cross check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check check check
accessibility Dostępność cross check check check
air_con Klimatyzacja cross check check check
bicycle Rower cross check check check
sleeper_couchette Podkład cross check check check

Poznań do Berlin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
16.73kg
Autobus
17.93kg
Lot
47.8kg
Samochód
38.24kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Poznań do Berlin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Poznań a Berlin wynoszą 16.73kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Poznań a Berlin? Podróżując pociągiem między Poznań a Berlin, zaoszczędzisz 31.07kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.2kg w porównaniu z autobusem i 21.51kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Poznań do Berlin?
Bilet pociąg z Poznań do Berlin to 153,65 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 93,07 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Poznań do Berlin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Poznań do Berlin, to 93,07 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Poznań a Berlin przez pociąg?
Poznań do Berlin to 239,02 km.
Jak długo trwa pociąg między Poznań a Berlin?
Poznań do Berlin to średnio 3 godz. i 40 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 45 min.
Jakie firmy działają od Poznań do Berlin?
Poznań do Berlin jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail DB - Intercity, Ostdeutsche Eisenbahn, EuroCity and DB - Regionalbahn świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Poznań na Berlin?
Poznań do Berlin ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Poznań do Berlin?
Najwcześniejszy pociąg od Poznań do Berlin rozpoczyna się pod adresem 01:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Poznań do Berlin?
Najnowszy pociąg od Poznań do Berlin odchodzi o 12:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Poznań do Berlin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 93,07 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Poznań do Berlin?
Istnieje średnio 1 z Poznań, aby przejść do Berlin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Poznań a Berlin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Poznań a Berlin to 2 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Poznań do Berlin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Poznań a Berlin.
Jakie są emisje CO2 dla Poznań do Berlin przez pociąg?
Podróż pociąg z Poznań do Berlin generuje 16.73kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Poznań

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Poznań

Trasy międzynarodowe z Poznań i okolic

Inne miejsca docelowe z Poznań

Główne połączenia kolejowe do Berlin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy