Pociąg Warszawa - Berlin ceny od 139,21 zł

Rozpocząć z
139,21 zł

Warszawa do Berlin przez pociąg

Podróż z Warszawa do Berlin przez pociąg wynosi 517,35 km i zajmuje 5 godz. i 38 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:31, a ostatnim o 16:45. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Berlin przez pociąg za jedyne 139,21 zł lub aż 397,62 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 139,21 zł.

Najniższa cena139,21 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 38 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena139,21 zł
Wyzsza cena397,62 zł
Pierwszy wyjazd04:31
Ostatni wyjazd16:45
Dystans517,35 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdBerlin
PrzewoźnicyPKP, Czech RailwaysWięcej

Pociąg Bilety od Warsaw do Berlin

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Berlin na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Berlin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Berlin?

Bilety na pociąg z Warszawa do Berlin kosztują średnio 192,53 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 139,21 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Warszawa do Berlin?

Aby dostać się do Berlin pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Berlin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Berlin zajmie Ci 5 godz. i 38 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Warszawa o 04:31, a ostatni o 16:45'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Berlin w 5 godz. i 20 min, ale średnio zabiera to 5 godz. i 38 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Berlin i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Berlin z , który przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Warszawa do Berlin jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Berlin z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Warszawa do Berlin jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 5 połączeń kolejowych na trasie do Berlin z Warszawa.Zauważ, że jest wśród nich 5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Berlin

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Berlin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Berlin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Berlin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Berlin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Berlin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 151,65 zł do 326,29 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 54% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Berlin

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Berlin można znaleźć już za 168,17 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 198,42 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 221,91 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Berlin

Podróżując pociągiem do Berlin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Pociągi Eurocity (EC) są specjalnie zaprojektowane do podróży na krótkich i długich dystansach, łącząc główne miasta w różnych krajach europejskich w ramach rozległych międzynarodowych usług kolejowych. Pociągi Eurocity (EC) są obsługiwane przez szereg krajowych przedsiębiorstw kolejowych w całej Europie, w tym Deutsche Bahn (Niemcy), SNCF (Francja), Trenitalia (Włochy), SBB (Szwajcaria) i ÖBB (Austria). Usługa Eurocity (EC) oferuje regularne rozkłady jazdy i dogodne połączenia między znanymi miastami, takimi jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

České dráhy, często w skrócie ČD, to główny operator kolei pasażerskiej i towarowej w Republice Czeskiej. Firma powstała w 1993 roku w wyniku podziału dawnych Czechosłowackich Kolei Państwowych na odrębne podmioty. České dráhy obsługuje zarówno krajowe, jak i międzynarodowe usługi pociągów pasażerskich.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Berlin

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez EuroCity, PKP I Czech Railways podczas podróży od Warszawa do Berlin.

Second Class

W pociągach Eurocity Deutsche Bahn bilet drugiej klasy gwarantuje tańszą podróż. Podczas podróży możesz korzystać z podstawowych udogodnień, takich jak gniazdka elektryczne, klimatyzacja i wagon barowy.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Jeśli chcesz cieszyć się podróżą w spokojniejszy sposób dzięki dodatkowym usługom, takim jak regulowane siedzenia, więcej miejsca na nogi, usługi cateringowe i wybór miejsca, możesz zdecydować się na bilety pierwszej klasy w pociągach Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Standard / Second Class

Bilet drugiej klasy kolei czeskiej (ČD) obejmuje standardowe miejsca z dostępem do podstawowych udogodnień, takich jak toaleta w każdym pociągu i bezpłatne Wi-Fi w większości pociągów.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Premium / First Class

Kolej Czeska (ČD) oferuje pierwszą klasę z bardziej przestronnymi i wygodnymi siedzeniami, większą przestrzenią na nogi i dodatkowymi udogodnieniami.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn stopniowo dodaje bezpłatne WiFi do swoich pociągów EC.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach EC DB znajdują się niedawno zmodernizowane wagony wyposażone w gniazdka elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach DB Eurocity możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności pomaga przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu oraz przy przesiadaniu się do pociągu. Ponadto personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić wsparcie, aby zapewnić bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach EC zjedz posiłek w restauracji pokładowej lub zjedz szybką przekąskę w bistro. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne posiłki na swoim miejscu. DB zapewnia różnorodne dania z lokalnych źródeł, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi EC DB mogą teraz pochwalić się zmodernizowanymi, klimatyzowanymi wagonami.
wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
wifi WiFi open icon close icon
Wszyscy pasażerowie mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi, którego limity różnią się w zależności od klasy i kraju. Zasady mogą zostać dostosowane w celu zarządzania kosztami transmisji danych w roamingu, optymalizując wygodę użytkownika.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W Republice Czeskiej gniazdka elektryczne są typu E i mają standardowe napięcie 230 V i częstotliwość 50 Hz.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach ČD odpowiadasz za przewóz własnego bagażu podręcznego, umieszczając go nad lub pod siedzeniem albo na kolanach. O ile bagaż nie przekracza wymiarów 90 x 60 x 40 cm, uważa się go za bagaż podręczny, nawet jeśli nie można go przechowywać nad lub pod siedzeniem. Niektóre typy wagonów kolejowych mogą być wyposażone w specjalne półki na bagaż podręczny. Zabrania się jednak przechowywania bagażu podręcznego na siedzeniach lub w pomieszczeniach sanitarnych pociągu. Na szczęście przewóz bagażu podręcznego w pociągach ČD jest bezpłatny.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pociągi są przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i obsługują pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej i orientacji.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Wagon restauracyjny oferuje różnorodne menu z jedzeniem i napojami, zapewniając każdemu wybór. Usługę tę świadczą niektóre pociągi zaznaczone w rozkładzie jazdy. Dodatkowo dla podróżujących na trasach takich jak Praga do Ostrawy, Praga do Luhačovic, Hradec Králové, Cheb itp. Minibar ČD dostarcza napoje bezpośrednio do miejsc siedzących. Ta usługa mobilna oferuje takie produkty, jak kawa, herbata i przekąski. Minibar ma ograniczoną pojemność, ale jego zapasy są często uzupełniane na stacjach wejściowych. Aby szybko je zdobyć, na wybranych trasach dostępne są automaty z przekąskami firmy Delikomat, oferujące napoje i smakołyki, takie jak bary Horalky i Müsli.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
W wybranych pociągach dostępna jest klimatyzacja.
bicycle Rower open icon close icon
Aby przewieźć rower w pociągu kolei czeskich (ČD), możesz skorzystać z usługi bagażu ponadgabarytowego lub przechowalni bagażu podczas usługi transportu. Za tę ostatnią usługę zapłacisz opłatę za przewóz na podstawie przebytej odległości oraz dodatkową jednorazową opłatę za przechowanie. W niektórych pociągach można zarezerwować miejsce na rower, w innych jest to wymagane.
Usługi na pokładzie PKP, EuroCity and Ostdeutsche Eisenbahn od Warszawa do Berlin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Berlin przez train.
Udogodnienia PKP EuroCity Ostdeutsche Eisenbahn
quiet_zone Strefa Ciszy check check check
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check cross
accessibility Dostępność check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check check check
bicycle Rower check check check
sleeper_couchette Podkład cross check check

Warszawa do Berlin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
36.21kg
Autobus
38.8kg
Lot
103.47kg
Samochód
82.78kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Berlin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Berlin wynoszą 36.21kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Berlin? Podróżując pociągiem między Warszawa a Berlin, zaoszczędzisz 67.26kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.59kg w porównaniu z autobusem i 46.57kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Berlin?
Bilet pociąg z Warszawa do Berlin to 192,53 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 139,21 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Berlin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Berlin, to 139,21 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Berlin przez pociąg?
Warszawa do Berlin to 517,35 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Berlin?
Warszawa do Berlin to średnio 5 godz. i 38 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 20 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Berlin?
Warszawa do Berlin jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail PKP, Czech Railways, EuroCity and Ostdeutsche Eisenbahn świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Berlin?
Warszawa do Berlin ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Berlin?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Berlin rozpoczyna się pod adresem 04:31. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Berlin?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Berlin odchodzi o 16:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Berlin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 139,21 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Warszawa do Berlin?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Warszawa, aby przejść do Berlin. Możesz przejść z Warszawa Zachodnia, Warsaw Młociny, Warszawa Wschodnia, Warszawa, Warszawa Służewiec and Metro Marymont i możesz dotrzeć do Berlin Ostkreuz, Berlin ZOB, Berlin Ostbahnhof, Berlin Tegel Airport, Berlin Zoologischer Garten, Berlin Alexanderplatz, Berlin Potsdamer Platz (S), Berlin Hbf, Spandau and Berlin Friedrichstraße.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Berlin?
Istnieje średnio 5 z Warszawa, aby przejść do Berlin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Berlin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Berlin to 5 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Berlin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Berlin.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Berlin przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Berlin generuje 36.21kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Berlin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy