Wyszukaj połączenie kolejowe z Reda do Puck

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży :min min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 04:33
Ostatni odjazd: 23:46
Odległość 13km

Tanie bilety na pociąg z Reda do Puck na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Reda do Puck w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Reda do Puck?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Reda a Puck.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Reda do Puck?

Pociągi z Reda do Puck


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Puck i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Puck mogą odjeżdzać z Reda Rekowo i przyjeżdżać na stację Puck.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Puck z Reda?

Każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych z Reda do Puck. Zauważ, że wśród nich jest 0 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 4 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli podróżujesz z Reda do Puck, dostepnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Puck?

Pierwszy pociąg do Puck odjeżdzą o 04:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 25 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Puck w 12 minutes.