Wyszukaj połączenie kolejowe z Serock do Grodzisk Mazowiecki

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Grodzisk Mazowiecki

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 04:37
Ostatni odjazd: 20:17
Odległość 54km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Serock do Grodzisk Mazowiecki

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Serock do Grodzisk Mazowiecki w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Serock do Grodzisk Mazowiecki?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Serock - Grodzisk Mazowiecki.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Serock do Grodzisk Mazowiecki?

Pociągi z Serock do Grodzisk Mazowiecki


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Grodzisk Mazowiecki i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Grodzisk Mazowiecki z Serock, który przyjeżdża na stację Grodzisk Maz. (PKP).

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Grodzisk Mazowiecki z Serock?

Jeśli chcesz pojechać do Grodzisk Mazowiecki z Serock pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Grodzisk Mazowiecki na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Grodzisk Mazowiecki z Serock, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Grodzisk Mazowiecki i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Grodzisk Mazowiecki odjeżdzą o 04:10, a ostatni o 20:10. Podróż trwa średnio 6 hours and 44 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Grodzisk Mazowiecki w ciagu 4 hours and 37 minutes.