Pociąg Warszawa - Gorzów Wielkopolski ceny od 71,05 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Warszawa do Gorzów Wielkopolski przez pociąg

Podróż z Warszawa do Gorzów Wielkopolski przez pociąg wynosi 395,98 km i zajmuje 6 godz. i 16 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:37, a ostatnim o 22:11. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Gorzów Wielkopolski przez pociąg za jedyne 71,05 zł lub aż 242,21 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 71,05 zł.

Najniższa cena71,05 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 16 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena71,05 zł
Wyzsza cena242,21 zł
Pierwszy wyjazd04:37
Ostatni wyjazd22:11
Dystans395,98 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdGorzów Wielkopolski
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Średnia cena biletów kolejowych z Warszawa do Gorzów Wielkopolski to 139,54 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Gorzów Wielkopolski kosztują około 71,05 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Warszawa - Gorzów Wielkopolski.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Przejazd między Warszawa a Gorzów Wielkopolski zajmuje 6 godz. i 16 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:37, a ostatni o 22:11. Pierwszy pociąg do Gorzów Wielkopolski odjeżdzą o 04:37, a ostatni o 22:11. Podróż trwa średnio 6 godz. i 16 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gorzów Wielkopolski w ciagu 5 godz. i 22 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gorzów Wielkopolski i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Metro Mlociny i przyjeżdżają na stację Gorzow Wielkopolski,Gorzów Wielkopolski, Gorzów Tesco.

Ile połączeń z Warszawa do Gorzów Wielkopolski jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gorzów Wielkopolski z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gorzów Wielkopolski na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Gorzów Wielkopolski jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Gorzów Wielkopolski
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gorzów Wielkopolski.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Gorzów Wielkopolski, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Gorzów Wielkopolski.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 58,25 zł do 130,04 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 55% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Gorzów Wielkopolski można znaleźć już za 110,25 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 123,30 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 140,05 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gorzów Wielkopolski

Podróżując pociągiem do Gorzów Wielkopolski, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Gorzów Wielkopolski.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Warszawa do Gorzów Wielkopolski
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Gorzów Wielkopolski przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Warszawa do Gorzów Wielkopolski Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
27.72kg
Autobus
29.7kg
Lot
79.2kg
Samochód
63.36kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Gorzów Wielkopolski? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Gorzów Wielkopolski wynoszą 27.72kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Gorzów Wielkopolski? Podróżując pociągiem między Warszawa a Gorzów Wielkopolski, zaoszczędzisz 51.48kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.98kg w porównaniu z autobusem i 35.64kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Gorzów Wielkopolski?
Bilet pociąg z Warszawa do Gorzów Wielkopolski to 139,54 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 71,05 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Gorzów Wielkopolski, to 71,05 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Gorzów Wielkopolski przez pociąg?
Warszawa do Gorzów Wielkopolski to 395,98 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Gorzów Wielkopolski?
Warszawa do Gorzów Wielkopolski to średnio 6 godz. i 16 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 22 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Gorzów Wielkopolski?
Warszawa do Gorzów Wielkopolski jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Gorzów Wielkopolski?
Warszawa do Gorzów Wielkopolski ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Gorzów Wielkopolski?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Gorzów Wielkopolski rozpoczyna się pod adresem 04:37. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Gorzów Wielkopolski?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Gorzów Wielkopolski odchodzi o 22:11. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Gorzów Wielkopolski?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 71,05 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Gorzów Wielkopolski przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Gorzów Wielkopolski to 5 godz. i 22 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Gorzów Wielkopolski.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Gorzów Wielkopolski przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Gorzów Wielkopolski generuje 27.72kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Gorzów Wielkopolski

Powiązane trasy

Inne popularne trasy