Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 24197 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 181
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:11
Odległość 396km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Gorzów Wielkopolski na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Warszawa do Gorzów Wielkopolski: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Warszawa - Gorzów Wielkopolski.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Cena biletu Warszawa - Gorzów Wielkopolski dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
48 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
51 zł Więcej 60 zł47 zł30 zł43 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Gorzów Wielkopolski


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Możesz pojechać pociągiem do Gorzów Wielkopolski z Warszawa Centralna, Warszawa Zachodnia, Warszawa Ochota, Warszawa Wschodnia or Warszawa Wileńska, który przyjeżdża na stację Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski Zieleniec or Gorzów Wielkopolski Wieprzyce.

Ile połączeń z Warszawa do Gorzów Wielkopolski jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gorzów Wielkopolski z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 103 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 103 połączeń kolejowych z Warszawa do Gorzów Wielkopolski. Zauważ, że wśród nich jest 118 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gorzów Wielkopolski?

Pierwszy pociąg do Gorzów Wielkopolski odjeżdzą o 00:08, a ostatni o 23:08. Podróż trwa średnio 10 hours and 17 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gorzów Wielkopolski w 7 hours and 55 minutes.