Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 24197 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 181
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:11
Odległość 396km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Gorzów Wielkopolski na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Warszawa do Gorzów Wielkopolski: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Warszawa - Gorzów Wielkopolski.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Cena biletu Warszawa - Gorzów Wielkopolski dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
60 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Gorzów Wielkopolski


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Możesz pojechać pociągiem do Gorzów Wielkopolski z Warszawa Zachodnia or Warszawa Centralna, który przyjeżdża na stację Gorzów Wielkopolski Zamoście or Gorzów Wielkopolski Wieprzyce.

Ile połączeń z Warszawa do Gorzów Wielkopolski jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gorzów Wielkopolski z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 181 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Gorzów Wielkopolski z Warszawa, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 181 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 181 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gorzów Wielkopolski?

Pierwszy pociąg do Gorzów Wielkopolski odjeżdzą o 00:01, a ostatni o 23:08. Podróż trwa średnio 60853 hours and 46 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gorzów Wielkopolski w 9 hours and 24 minutes.