Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Poznań
z 12,13 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 54,13 zł
Czas podróży 3 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd 05:51
Ostatni odjazd 22:04
Odległość 278 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Poznań na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Poznań?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Poznań za 51,21 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 78,61 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Poznań?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Poznań oferowane przez Rozklad, SBB, PKP, POLREGIO, 2A and Deutsche Bahn.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
63,49 zł 55 zł 62 zł Więcej 55 zł 61,94 zł Więcej
Więcej 54,37 zł 36,23 zł Więcej 36,23 zł Więcej Więcej
Więcej 162,17 zł 138,09 zł Więcej 161,08 zł Więcej Więcej
18,14 zł 31,74 zł 36,28 zł Więcej 31,74 zł Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Poznań

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Poznań i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Poznań zabiera średnio 3 h 32 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 h 37 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:27, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 22:04.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Poznań?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Centralna Train Station, Warszawa - Wschodnia, Warsaw - Zachodni and Warszawa Centralna i przyjeżdża na stację Poznań Train Station and Poznań Główny.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Warszawa do Poznań jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 12.5 połączeń. Zauważ, że trasy 12.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Poznań, dostepnych jest 12.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 12.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.