Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Poznań
z 12,09 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 47,78 zł
Czas podróży 11 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 06:08
Ostatni odjazd 06:32
Odległość 278 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Poznań na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Poznań?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Poznań za 47,78 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 148,77 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Poznań?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Poznań oferowane przez Rozklad, SBB, PKP, POLREGIO, 2A and Deutsche Bahn.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
56,88 zł 56,75 zł 54,83 zł 62 zł 63,86 zł Więcej 56,75 zł
Więcej Więcej 49,84 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
96,82 zł 134,05 zł 69,20 zł 90,47 zł 107,75 zł Więcej 88,52 zł
38,55 zł 30,61 zł Więcej 39,68 zł 48,75 zł Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Poznań

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Poznań i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Poznań zabiera średnio 7 h 46 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 h 37 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:27, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 06:32.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Poznań?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Warszawa Centralna railway station and Warszawa Centralna i przyjeżdża na stację Poznań Główny railway station and Poznań Główny.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Warszawa do Poznań jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 9 połączeń. Zauważ, że trasy 8.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Poznań, dostepnych jest 9 połączeń. Zauważ, że wszystkie 8.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.