Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Poznań

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 866205 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 113
Pierwszy odjazd: 01:00
Ostatni odjazd: 20:31
Odległość 278km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Poznań

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Poznań w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Poznań?

Aby dostać się do Poznań pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Poznań?

Cena biletu Warszawa - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł26 zł26 zł34 zł26 zł34 zł26 zł
178 zł104 zł128 zł104 zł100 zł147 zł592 zł

Pociągi z Warszawa do Poznań


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Poznań i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Wileńska, Warszawa Zachodnia, Warszawa Ochota or Warszawa Wschodnia i przyjeżdża na stację Poznań Główny, Poznań Wschód or Poznań Garbary.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Poznań z Warszawa?

Dostępnych jest 22 połączeń kolejowych do Poznań z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 11 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Warszawa do Poznań, każdego dnia dostępnych jest 22 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Poznań?

Średnia długość podróży to 494978 hours and 28 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Poznań w ciągu 3 hours and 56 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 01:05, a ostatni o 07:05.