Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Poznań

Starting from
40,20 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Poznań

Odkryć

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Poznań na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Poznań?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Poznań za 40,20 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 64,01 zł.



Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Poznań?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Poznań oferowane przez SBB, PKP, POLREGIO, 2A and Deutsche Bahn.

Warszawa do Poznań przez pociąg

Najlepsza cena 40,20 zł
Czas podróży 3 h 42 min
Połączenia dla każdego dnia 15
Pierwszy odjazd 08:04
Ostatni odjazd 20:01
Odległość 278 km

Cena biletu Warszawa - Poznań dla każdego dnia

 
Dzisiaj
66,04 zł
49,84 zł
231,06 zł
31,74 zł
Jutro
66,18 zł
49,84 zł
215,73 zł
36,28 zł
Za 2 dni
64,13 zł
54,37 zł
660,70 zł
31,74 zł
Za 3 dni
50,73 zł
54,37 zł
201,31 zł
36,28 zł
Za 4 dni
67,41 zł
49,84 zł
194,37 zł
Więcej
Za 5 dni
52,37 zł
49,84 zł
110,97 zł
Więcej
Za 6 dni
51,82 zł
49,84 zł
145,66 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
7
Przewoźnicy
5
Cena minimalna
40,20 zł
Cena maksymalna
213,14 zł

Warszawa - Poznań

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

50,37 zł

Data
Poniedziałek 7 Luty 2022
POLREGIO-logo
Warsaw - Zachodni - Познань-Главный
05:11 - 11:14
POLREGIO
6h 3min
CO2: 10.01kg
Przez Autobus

49,84 zł

Data
Poniedziałek 7 Luty 2022
FlixBus-logo
Warsaw West - Poznań, Dw. autobusowy
09:05 - 12:55
FlixBus
3h 50min
CO2: 8.9kg
Najtaniej
Przez Lot

172,10 zł

Data
Czwartek 3 Luty 2022
LOT-logo
Warsaw - Lawica
16:20 - 17:20
LOT
1h
CO2: 55.9kg
PKP-logo
PKP
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 28 min
Warszawa Centralna - Poznań Główny
09:49 - 13:17
66,18 zł
PKP-logo
PKP
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 46 min
Warszawa Centralna - Poznań Główny
11:55 - 15:41
66,18 zł
PKP-logo
PKP
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 35 min
Warszawa Centralna - Poznań Główny
13:55 - 17:30
66,18 zł
PKP-logo
PKP
bezpośredni
Czas podróży: 4 h 5 min
Warszawa Centralna - Poznań Główny
15:15 - 19:20
66,18 zł
PKP-logo
PKP
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 32 min
Warszawa Centralna - Poznań Główny
17:32 - 21:04
66,18 zł
PKP-logo
PKP
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 51 min
Warszawa Centralna - Poznań Główny
19:20 - 23:11
66,18 zł
PKP-logo
PKP
bezpośredni
Czas podróży: 4 h 2 min
Warszawa Centralna - Poznań Główny
19:56 - 23:58
66,18 zł

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Poznań i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Poznań zabiera średnio 3 h 40 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 h 47 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 18:50, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 20:01.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Poznań?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa - Wschodnia, Warsaw - Zachodni, Warszawa Centralna Train Station and Warszawa Centralna i przyjeżdża na stację Poznań Train Station and Poznań Główny.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Poznań z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 11 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Poznań, dostepnych jest 11 połączeń. Zauważ, że wszystkie 11 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33