Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Poznań

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Poznań

Szczegóły podróży

Czas podróży 866207 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 113
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 22:31
Odległość 278km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Poznań

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Poznań w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Poznań?

Aby dostać się do Poznań pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Poznań?

Cena biletu Warszawa - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
43 zł43 zł34 zł43 zł43 zł34 zł26 zł
85 zł85 zł94 zł85 zł93 zł85 zł110 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej 30 zł Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Poznań


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Poznań i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Wileńska or Warszawa Zachodnia i przyjeżdża na stację Poznań Garbary or Poznań Wschód.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Poznań z Warszawa?

Dostępnych jest 113 połączeń kolejowych do Poznań z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 107 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Poznań z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 113 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 107 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 6 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Poznań?

Średnia długość podróży to 247494 hours and 51 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Poznań w ciągu 3 hours and 49 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 03:05, a ostatni o 20:05.