Pociąg Warszawa - Poznań ceny od 74,45 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
74,45 zł

Warszawa do Poznań przez pociąg

Podróż z Warszawa do Poznań przez pociąg wynosi 278,42 km i zajmuje 2 godz. i 57 min. Dziennie odbywa się 12 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:37, a ostatnim o 22:11. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Poznań przez pociąg za jedyne 74,45 zł lub aż 196,39 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 74,45 zł.

Najniższa cena74,45 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 57 min
Połączenie dziennie12
Najniższa cena74,45 zł
Wyzsza cena196,39 zł
Pierwszy wyjazd04:37
Ostatni wyjazd22:11
Dystans278,42 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdPoznań
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Warsaw do Poznan

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Poznań

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Poznań?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Poznań za 74,45 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Poznań kosztują około 143,64 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Poznań?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Poznań oferowane przez .

O której odjeżdżają pociągi do Poznań i ile trwa podróż?

Przejazd między Warszawa a Poznań zajmuje 2 godz. i 57 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:37, a ostatni o 22:11. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w 2 godz. i 23 min, ale średnio zabiera to 2 godz. i 57 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Poznań?

Możesz pojechać pociągiem do Poznań z Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Central, który przyjeżdża na stację Poznań–Ławica,Poznan,Poznań Starołęka.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Poznań z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 12 połączeń. Zauważ, że trasy 12 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Poznań z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 12 połączeń kolejowych na trasie do Poznań z Warszawa.Zauważ, że jest wśród nich 12 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Poznan

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Poznań
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Poznań.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Poznań, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Poznań.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Poznan

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 52,19 zł do 132,09 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 60% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Poznań

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Poznań można znaleźć już za 81,62 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 88,15 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 100,20 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Poznań

Podróżując pociągiem do Poznań, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Poznań

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Poznań.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Warszawa do Poznań
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Poznań przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Warszawa do Poznań Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
19.49kg
Autobus
20.88kg
Lot
55.68kg
Samochód
44.55kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Poznań? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Poznań wynoszą 19.49kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Poznań? Podróżując pociągiem między Warszawa a Poznań, zaoszczędzisz 36.19kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.39kg w porównaniu z autobusem i 25.06kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Poznań?
Bilet pociąg z Warszawa do Poznań to 143,64 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 74,45 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Poznań?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Poznań, to 74,45 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Poznań przez pociąg?
Warszawa do Poznań to 278,42 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Poznań?
Warszawa do Poznań to średnio 2 godz. i 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 23 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Poznań?
Warszawa do Poznań jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Poznań?
Warszawa do Poznań ma średnio 12 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Poznań?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Poznań rozpoczyna się pod adresem 04:37. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Poznań?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Poznań odchodzi o 22:11. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Poznań?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 74,45 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Poznań?
Istnieje średnio 12 z Warszawa, aby przejść do Poznań.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Poznań przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Poznań to 2 godz. i 23 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Poznań?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Poznań.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Poznań przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Poznań generuje 19.49kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Poznań

Powiązane trasy

Inne popularne trasy