Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Wiedeń do Olsztyn Starting from 162,56 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Olsztyn

Odkryć

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wiedeń do Olsztyn na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Wiedeń do Olsztyn w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wiedeń do Olsztyn?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Wiedeń do Olsztyn za 162,56 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 295,77 zł.



Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Wiedeń do Olsztyn?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Wiedeń a Olsztyn oferowane przez OBB.

Wiedeń do Olsztyn przez pociąg

Najlepsza cena 162,56 zł
Czas podróży 18 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 07:10
Ostatni odjazd 22:10
Odległość 683 km

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
5
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
162,56 zł
Cena maksymalna
553,26 zł

Wiedeń - Olsztyn

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

OBB-logo
OBB
Przesiadki
Czas podróży: 19 h 51 min
Wien Hauptbahnhof - Olsztyn - Zachodni
18:10 - 14:01
162,56 zł
OBB-logo
OBB
Przesiadki
Czas podróży: 18 h 15 min
Wien Hauptbahnhof - Olsztyn - Zachodni
14:10 - 08:25
216,75 zł
OBB-logo
OBB
Przesiadki
Czas podróży: 14 h 29 min
Wien Hauptbahnhof - Olsztyn - Zachodni
08:10 - 22:39
239,97 zł
OBB-logo
OBB
Przesiadki
Czas podróży: 18 h 18 min
Wien Hauptbahnhof - Olsztyn - Zachodni
22:10 - 16:28
418,01 zł

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Olsztyn?

Podróż pociągiem do Olsztyn zabiera średnio 18 h 13 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 12 h 35 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 07:10, a ostatni wyjeżdża z Wiedeń o 22:10.

Jakie stacje obsługują trasę Wiedeń - Olsztyn?

Możesz pojechać pociągiem do Olsztyn z Wien Hauptbahnhof, który przyjeżdża na stację Olsztyn - Zachodni.

Jeśli nie chcesz spędzać wielu godzin w pociągu, rozważ lot samolotem. Lot do Olsztyn może być tani, szczególnie gdy możesz zakupić bilet z wyprzedzeniem

Ile połączeń z Wiedeń do Olsztyn jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Olsztyn z Wiedeń pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Olsztyn na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Wiedeń do Olsztyn, każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 5 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback