Pociąg Łódź - Olsztyn ceny od 62,53 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Olsztyn przez pociąg

Podróż z Łódź do Olsztyn przez pociąg wynosi 236,33 km i zajmuje 4 godz. i 38 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:02, a ostatnim o 16:09. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Olsztyn przez pociąg za jedyne 62,53 zł lub aż 143,22 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 62,53 zł.

Najniższa cena62,53 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 38 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena62,53 zł
Wyzsza cena143,22 zł
Pierwszy wyjazd06:02
Ostatni wyjazd16:09
Dystans236,33 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdOlsztyn
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Olsztyn

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Olsztyn na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Olsztyn w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Olsztyn?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Olsztyn za 62,53 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Olsztyn kosztują około 104,11 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Olsztyn?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Olsztyn.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Olsztyn?

Przejazd między Łódź a Olsztyn zajmuje 4 godz. i 38 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:02, a ostatni o 16:09. Pierwszy pociąg do Olsztyn odjeżdzą o 06:02, a ostatni o 16:09. Podróż trwa średnio 4 godz. i 38 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Olsztyn w 3 godz. i 55 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Olsztyn?

Możesz pojechać pociągiem do Olsztyn z Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź, Fabryczna, który przyjeżdża na stację Olsztyn Main,Olsztyn, Sielska (Shell),Olsztyn Dajtki,Olsztyn Główny,Olsztyn - Uniwersytet Prawocheńskiego.

Ile połączeń z Łódź do Olsztyn jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 2 połączeń kolejowych do Olsztyn z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Olsztyn na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Olsztyn z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Olsztyn

Tanie bilety pociąg od Łódź do Olsztyn
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Olsztyn.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Olsztyn, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Olsztyn.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Olsztyn

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 20,25 zł do 116,82 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 83% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Olsztyn

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Olsztyn można znaleźć już za 94,61 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 117,09 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 175,07 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Olsztyn

Podróżując pociągiem do Olsztyn, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Olsztyn

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Olsztyn.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Łódź do Olsztyn
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Olsztyn przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Łódź do Olsztyn Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
16.54kg
Autobus
17.72kg
Lot
47.27kg
Samochód
37.81kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Olsztyn? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Olsztyn wynoszą 16.54kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Olsztyn? Podróżując pociągiem między Łódź a Olsztyn, zaoszczędzisz 30.73kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.18kg w porównaniu z autobusem i 21.27kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Olsztyn?
Bilet pociąg z Łódź do Olsztyn to 104,11 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 62,53 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Olsztyn?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Olsztyn, to 62,53 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Olsztyn przez pociąg?
Łódź do Olsztyn to 236,33 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Olsztyn?
Łódź do Olsztyn to średnio 4 godz. i 38 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Olsztyn?
Łódź do Olsztyn jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Olsztyn?
Łódź do Olsztyn ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Olsztyn?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Olsztyn rozpoczyna się pod adresem 06:02. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Olsztyn?
Najnowszy pociąg od Łódź do Olsztyn odchodzi o 16:09. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Olsztyn?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 62,53 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Olsztyn przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Olsztyn to 3 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Olsztyn?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Olsztyn.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Olsztyn przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Olsztyn generuje 16.54kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Olsztyn

Powiązane trasy

Inne popularne trasy