Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Olsztyn

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 54
Pierwszy odjazd: 03:18
Ostatni odjazd: 01:11
Odległość 236km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Olsztyn

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Olsztyn. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Olsztyn?

Aby dostać się do Olsztyn pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Olsztyn?

Cena biletu Łódź - Olsztyn dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Olsztyn


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Olsztyn?

Pociągi do Olsztyn odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Widzew or Łódź Kaliska i przyjeżdźają na stację Olsztyn Główny or Olsztyn Zachodni.

Ile połączeń z Łódź do Olsztyn jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Olsztyn z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 54 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Olsztyn na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Olsztyn z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 54 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Olsztyn i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Olsztyn odjeżdzą o 03:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa średnio 371702 hours and 56 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Olsztyn w ciagu 4 hours and 20 minutes.