Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Olsztyn

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 51 zł
Czas podróży 4 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 06:18
Ostatni odjazd 17:59
Odległość 236 km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Olsztyn na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Olsztyn. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Olsztyn?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Olsztyn za jedyne 51 zł, podczas gdy średnia cena to 73,35 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Olsztyn?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Olsztyn oferowane przez Rozklad, PKP and POLREGIO.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
72 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
36,28 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Olsztyn

Ile zajmuje podróż z Łódź do Olsztyn i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Olsztyn zabiera średnio 4 h 13 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 h 47 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:52, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 17:59.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Olsztyn?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew i przyjeżdża na stację Olsztyn - Zachodni.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Olsztyn z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Olsztyn z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Olsztyn na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych z Łódź do Olsztyn. Zauważ, że wśród nich jest 2 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.