Pociąg Rybnik - Olsztyn ceny od 104,29 zł

Rozpocząć z
104,29 zł
Odkryć

Rybnik do Olsztyn przez pociąg

Podróż z Rybnik do Olsztyn przez pociąg wynosi 431,27 km i zajmuje 12 godz. i 29 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:58, a ostatnim o 21:09. Możliwe jest podróżowanie z Rybnik do Olsztyn przez pociąg za jedyne 104,29 zł lub aż 195,46 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 104,29 zł.

Najniższa cena104,29 zł
Czas trwania podróży12 godz. i 29 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena104,29 zł
Wyzsza cena195,46 zł
Pierwszy wyjazd03:58
Ostatni wyjazd21:09
Dystans431,27 km
OdjazdRybnik
PrzyjazdOlsztyn
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Rybnik do Olsztyn

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Rybnik do Olsztyn na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Olsztyn. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Rybnik do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Rybnik do Olsztyn?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Rybnik do Olsztyn za jedyne 104,29 zł, podczas gdy średnia cena to 154,63 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Rybnik do Olsztyn?

Aby dostać się do Olsztyn pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile zajmuje podróż z Rybnik do Olsztyn i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Olsztyn zajmie Ci 12 godz. i 29 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Rybnik o 03:58, a ostatni o 21:09'. Średnia długość podróży to 12 godz. i 29 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Olsztyn w ciągu 7 godz. i 32 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Rybnik o 03:58, a ostatni o 21:09.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Olsztyn i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Olsztyn mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Ile połączeń z Rybnik do Olsztyn jest każdego dnia?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Olsztyn z Rybnik. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Olsztyn na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Rybnik do Olsztyn jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Rybnik do Olsztyn

Tanie bilety pociąg od Rybnik do Olsztyn
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Rybnik do Olsztyn.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Rybnik do Olsztyn, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Rybnik do Olsztyn.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Rybnik do Olsztyn

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Olsztyn

Podróżując pociągiem do Olsztyn, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Rybnik do Olsztyn

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Rybnik do Olsztyn.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Rybnik do Olsztyn
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Rybnik do Olsztyn przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Rybnik do Olsztyn Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
30.19kg
Autobus
32.35kg
Lot
86.25kg
Samochód
69kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Rybnik do Olsztyn? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Rybnik a Olsztyn wynoszą 30.19kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Rybnik a Olsztyn? Podróżując pociągiem między Rybnik a Olsztyn, zaoszczędzisz 56.06kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.16kg w porównaniu z autobusem i 38.81kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Rybnik do Olsztyn?
Bilet pociąg z Rybnik do Olsztyn to 154,63 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 104,29 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Rybnik do Olsztyn?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Rybnik do Olsztyn, to 104,29 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Rybnik a Olsztyn przez pociąg?
Rybnik do Olsztyn to 431,27 km.
Jak długo trwa pociąg między Rybnik a Olsztyn?
Rybnik do Olsztyn to średnio 12 godz. i 29 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 32 min.
Jakie firmy działają od Rybnik do Olsztyn?
Rybnik do Olsztyn jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Rybnik na Olsztyn?
Rybnik do Olsztyn ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Rybnik do Olsztyn?
Najwcześniejszy pociąg od Rybnik do Olsztyn rozpoczyna się pod adresem 03:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Rybnik do Olsztyn?
Najnowszy pociąg od Rybnik do Olsztyn odchodzi o 21:09. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Rybnik do Olsztyn?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 104,29 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Rybnik a Olsztyn przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Rybnik a Olsztyn to 7 godz. i 32 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Rybnik do Olsztyn?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Rybnik a Olsztyn.
Jakie są emisje CO2 dla Rybnik do Olsztyn przez pociąg?
Podróż pociąg z Rybnik do Olsztyn generuje 30.19kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Rybnik

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Rybnik

Trasy międzynarodowe z Rybnik i okolic

Inne miejsca docelowe z Rybnik

Główne połączenia kolejowe do Olsztyn

Powiązane trasy

Inne popularne trasy