Pociąg Kraków - Olsztyn ceny od 103,92 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Kraków do Olsztyn przez pociąg

Podróż z Kraków do Olsztyn przez pociąg wynosi 415,71 km i zajmuje 7 godz. i 32 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:17, a ostatnim o 20:57. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Olsztyn przez pociąg za jedyne 103,92 zł lub aż 305,25 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 103,92 zł.

Najniższa cena103,92 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 32 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena103,92 zł
Wyzsza cena305,25 zł
Pierwszy wyjazd00:17
Ostatni wyjazd20:57
Dystans415,71 km
OdjazdKraków
PrzyjazdOlsztyn
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Kraków do Olsztyn

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Tanie bilety na pociąg z Kraków do Olsztyn na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Olsztyn. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Olsztyn?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Kraków do Olsztyn za 103,92 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Olsztyn kosztują około 147,92 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Olsztyn?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Kraków a Olsztyn.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kraków do Olsztyn?

Przejazd między Kraków a Olsztyn zajmuje 7 godz. i 32 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:17, a ostatni o 20:57. Pierwszy pociąg do Olsztyn odjeżdzą o 00:17, a ostatni o 20:57. Podróż trwa średnio 7 godz. i 32 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Olsztyn w 6 godz. i 10 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Olsztyn?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Krakow,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Kraków Airport,Krakow Straszewskiego i przyjeżdża na stację Olsztyn Dajtki,Olsztyn Główny,Olsztyn - Uniwersytet Prawocheńskiego,Olsztyn Main,Olsztyn, Sielska (Shell).

Ile połączeń z Kraków do Olsztyn jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Olsztyn z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Olsztyn z Kraków? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 6 połączeń kolejowych na trasie do Olsztyn z Kraków.Zauważ, że jest wśród nich 4 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Olsztyn

Tanie bilety pociąg od Kraków do Olsztyn
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Olsztyn.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Olsztyn, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Olsztyn.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Olsztyn

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Olsztyn

Podróżując pociągiem do Olsztyn, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Kraków do Olsztyn

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Kraków do Olsztyn.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Kraków do Olsztyn
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Olsztyn przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Kraków do Olsztyn Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
29.1kg
Autobus
31.18kg
Lot
83.14kg
Samochód
66.51kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Olsztyn? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Olsztyn wynoszą 29.1kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Olsztyn? Podróżując pociągiem między Kraków a Olsztyn, zaoszczędzisz 54.04kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.08kg w porównaniu z autobusem i 37.41kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kraków do Olsztyn?
Bilet pociąg z Kraków do Olsztyn to 147,92 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 103,92 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Olsztyn?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Olsztyn, to 103,92 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Olsztyn przez pociąg?
Kraków do Olsztyn to 415,71 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Olsztyn?
Kraków do Olsztyn to średnio 7 godz. i 32 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 10 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Olsztyn?
Kraków do Olsztyn jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Olsztyn?
Kraków do Olsztyn ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Olsztyn?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Olsztyn rozpoczyna się pod adresem 00:17. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Olsztyn?
Najnowszy pociąg od Kraków do Olsztyn odchodzi o 20:57. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Olsztyn?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 103,92 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Olsztyn?
Istnieje średnio 4 z Kraków, aby przejść do Olsztyn.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Olsztyn przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Olsztyn to 6 godz. i 10 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Olsztyn?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Olsztyn.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Olsztyn przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Olsztyn generuje 29.1kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Olsztyn

Powiązane trasy

Inne popularne trasy