Znajdź autobus z Jelenia Góra do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 15 zł
Czas podróży 2 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 15:20
Ostatni odjazd: 21:15
Odległość 94km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Jelenia Góra do Wrocław

Jeśli szukasz biletów z Jelenia Góra do Wrocław w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Jelenia Góra do Wrocław?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Jelenia Góra do Wrocław za jedyne 3,49 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 65,83 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Jelenia Góra do Wrocław?

Przy podróży na trasie z Jelenia Góra do Wrocław, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Jelenia Góra and Jelenia Gora Dworzec Autobusowy oraz Wroclaw Airport, Wroclaw Plac Grunwaldzki and Wrocław DA.

Cena biletu Jelenia Góra - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
17 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
19 zł Więcej 15 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Jelenia Góra do Wrocław


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Jelenia Góra do Wrocław, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Jelenia Góra do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Jelenia Góra do Wrocław?

Na trasie z Jelenia Góra do Wrocław, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Jelenia Góra do Wrocław dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Jelenia Góra do Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Jelenia Góra o 15:12, a ostatni o 21:12. Podróż trwa średnio 2 hours and 20 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 45 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Jelenia Góra do Wrocław?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.