Znajdź autobus z Kraków do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 8,47zł
Czas podróży 4 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 92
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 21:10
Odległość 235km

Znajdź połączenie autobusowe z Kraków do Wrocław na virail

Jeśli szukasz biletów z Kraków do Wrocław w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Kraków do Wrocław?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kraków do Wrocław?

Autobusy z Kraków do Wrocław wyjeżdżają ze stacji Główny, Kraków MDA, Kraków Airport and KRK Airport i przyjeżdżają na stację Glówny, Wrocław DA and Wroclaw Airport.

Cena biletu Kraków - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł19 zł19 zł19 zł Więcej 19 zł23 zł

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Kraków do Wrocław, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Kraków?

Dostępnych jest 24 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 18, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 6, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Wrocław, dostępnych jest 24 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 6 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 18 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Pierwszy autobus do Wrocław odjeżdża o 06:11, a ostatni o 21:01. Podróż trwa 4 hours and 16 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 10 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Wrocław?

You can travel by bus from Kraków to Wrocław with Neobus and FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.