• W jedną stronę
  • W obie strony

Znajdź autobus z Kraków do Wrocław

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Wrocław

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Wrocław

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Wrocław. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Wrocław?

Bilety autobusowe z Kraków do Wrocław kosztują średnio 44,37 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Kraków do Wrocław za jedyne 5,49 zł.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 19,80 zł
Czas podróży 4 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 03:40
Ostatni odjazd 18:30
Odległość 235 km

Cena biletu Kraków - Wrocław dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Jutro
Za 2 dni
Za 3 dni
Za 4 dni
Za 5 dni
Za 6 dni
51 zł
49,73 zł
51 zł
Więcej
54,42 zł
54,42 zł
Więcej
39,60 zł
20,63 zł
39 zł
46,21 zł
39 zł
20,63 zł
20,36 zł
27,21 zł
Więcej
29,48 zł
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 3 h 55 min
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Wroclaw Wroclaw bus station, Sucha St 1
03:40 - 07:35
39,60 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 4 h
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Wroclaw Wroclaw bus station, Sucha St 1
06:55 - 10:55
39,60 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 4 h 5 min
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Wroclaw Wroclaw bus station, Sucha St 1
10:40 - 14:45
39,60 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 4 h 10 min
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Wroclaw Wroclaw bus station, Sucha St 1
14:40 - 18:50
39,60 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 3 h 40 min
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Wroclaw Wroclaw bus station, Sucha St 1
20:40 - 00:20
39,60 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 3 h 35 min
Krakow Airport Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1 - Wroclaw Wroclaw bus station, Sucha St 1
04:00 - 07:35
52,25 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 3 h 35 min
Krakow Airport Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1 - Wroclaw Wroclaw bus station, Sucha St 1
07:20 - 10:55
52,25 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kraków do Wrocław?

Pierwszy autobus do Wrocław odjeżdża o 07:35, a ostatni o 18:30. Podróż trwa 3 h 59 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 55 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Kraków?

Dostępnych jest 8 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 8, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Kraków do Wrocław, dostępnych jest 8 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 8, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Stacje odjazdu

Główny
Krakow Krakow bus station, Bosacka St 18
KRK Airport
Ul. Bosacka (D.A)
Kraków MDA
Krakow Airport John Paul II Airport, ul. kapitana Mieczyslawa Medweckiego 1
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Krakow Airport Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

Stacje docelowe

Wroclaw Glówny Dworzec Autobusowy
Wroclaw Bus stop, ul. Sieradzka
Wroclaw Dworzec Autobusowy
Wroclaw Bus Station, Ul. Sucha 1
Glówny
Ul. Sieradzka, Przystanek Autobusowy
Wroclaw Airport
Wrocław DA
Wroclaw Joannitow 13
Wroclaw Wroclaw bus station, Sucha St 1
Logo