Znajdź autobus z Kraków do Wrocław

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 43,24zł
Czas podróży 3 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 60
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 235km

Znajdź połączenie autobusowe z Kraków do Wrocław na virail

Jeśli szukasz biletów z Kraków do Wrocław w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Kraków do Wrocław?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Kraków to Wrocław from 9,99 zł, while the average price is 110,00 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Kraków do Wrocław to Kraków MDA and Krakow Bus Station, Ul. Bosacka 18 i Wrocław DA and Wroclaw Dworzec Autobusowy, Ul. Sucha 1.

Cena biletu Kraków - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł19 zł20 zł17 zł20 zł19 zł19 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 13 zł22 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Kraków do Wrocław


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Kraków do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Kraków?

Na trasie z Kraków do Wrocław dostępnych jest 60 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 48 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 12 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Wrocław, dostępnych jest 60 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 12 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 48 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kraków do Wrocław?

Pierwszy autobus do Wrocław odjeżdża o 03:10, a ostatni o 20:10. Podróż trwa 3 hours and 51 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 10 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Wrocław?

Do partnerów virail należy również FlixBus and Neobus, oferujący przewozy na trasie z Kraków do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.