Znajdź autobus z Kraków do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Wrocław
z 7,99 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20,07 zł
Czas podróży 4 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 03:40
Ostatni odjazd 18:30
Odległość 235 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Wrocław

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Wrocław. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Wrocław?

Bilety autobusowe z Kraków do Wrocław kosztują średnio 45,19 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Kraków do Wrocław za jedyne 5,49 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
48,74 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 42,30 zł Więcej
36,23 zł Więcej Więcej Więcej 27,16 zł 20,07 zł Więcej
35,15 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Kraków do Wrocław

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kraków do Wrocław?

Pierwszy autobus do Wrocław odjeżdża o 09:00, a ostatni o 18:30. Podróż trwa 3 h 59 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 h 10 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Kraków?

Dostępnych jest 4.5 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 4, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0.5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Kraków do Wrocław, dostępnych jest 4.5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.