Znajdź autobus z Łódź do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Wrocław

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20,36 zł
Czas podróży 3 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 02:00
Ostatni odjazd 16:00
Odległość 184 km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Wrocław na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Wrocław. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Wrocław?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 66,57 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 20,36 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
40,47 zł 40 zł Więcej Więcej Więcej 39,19 zł Więcej
20,41 zł 23,81 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Wrocław

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 02:00, a ostatni o 16:00. Podróż trwa średnio 3 h 5 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 55 min.

Jako że podróż z Łódź do Wrocław nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Łódź z Wrocław: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Łódź do Wrocław dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Wrocław, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.