Autobus Łódź - Wrocław ceny od 38,13 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
38,13 zł

Łódź do Wrocław przez autobus

Podróż z Łódź do Wrocław przez autobus wynosi 183,74 km i zajmuje 2 godz. i 58 min. Dziennie odbywa się 17 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:20, a ostatnim o 23:05. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Wrocław przez autobus za jedyne 38,13 zł lub aż 86,69 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 38,13 zł.

Najniższa cena38,13 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 58 min
Połączenie dziennie17
Najniższa cena38,13 zł
Wyzsza cena86,69 zł
Pierwszy wyjazd02:20
Ostatni wyjazd23:05
Dystans183,74 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Łódź do Wrocław

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Autobusem z Łódź do Wrocław: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Wrocław z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Wrocław?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Wrocław od 38,13 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Wrocław wynoszą średnio 47,82 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Wrocław?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Łódź do Wrocław.

O której odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Podróż autobusem z Łódź do Wrocław trwa 2 godz. i 58 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o FSTD, a ostatni o 23:05. Średnia długość podróży to 2 godz. i 58 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w :2 godz. i 45 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 02:20, a ostatni o 23:05.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Łódź do Wrocław to Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska i Wroclaw Gal. Dominikanska,Wrocław Mikołajów,Wrocław, Port Lotniczy,Wroclaw Central Station.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Łódź?

Dostępnych jest 17 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 17, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Wrocław z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Wrocław, dostępnych jest 17 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 17, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Wrocław

Tanie bilety autobus od Łódź do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 36,13 zł do 60,81 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 41% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Wrocław

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Wrocław można znaleźć już za 40,41 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 48,18 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 60,99 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Wrocław

Podróżując autobusem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Łódź do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Wrocław przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Łódź do Wrocław Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
12.86kg
Autobus
13.78kg
Lot
36.75kg
Samochód
29.4kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Wrocław?
Bilet autobus z Łódź do Wrocław to 47,82 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 38,13 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Wrocław, to 38,13 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Wrocław przez autobus?
Łódź do Wrocław to 183,74 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Wrocław?
Łódź do Wrocław to średnio 2 godz. i 58 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 45 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Wrocław?
Łódź do Wrocław ma średnio 17 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Wrocław?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 02:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Wrocław?
Najnowszy autobus od Łódź do Wrocław odchodzi o 23:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 38,13 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Wrocław?
Istnieje średnio 17 z Łódź, aby przejść do Wrocław.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Wrocław przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Wrocław to 2 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Wrocław przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Wrocław generuje 13.78kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy