Znajdź autobus z Łódź do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Wrocław
z32 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32 zł
Czas podróży 3 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 01:45
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 184km

Autobusem z Łódź do Wrocław: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Wrocław w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Wrocław?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 123,15 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 6,99 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Przy podróży na trasie z Łódź do Wrocław, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz (Łódź) Fabryczna oraz Wroclaw Airport, Wroclaw Plac Grunwaldzki and Wrocław DA.

Cena biletu Łódź - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
54 zł54 zł Więcej Więcej Więcej 45 zł Więcej

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Łódź?

Na trasie z Łódź do Wrocław, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Wrocław, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 09:07, a ostatni o 23:12. Podróż trwa średnio 3 hours and 48 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 55 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Wrocław?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.