Znajdź autobus z Łódź do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Wrocław
z19 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19 zł
Czas podróży 3 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 01:45
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 184km

Autobusem z Łódź do Wrocław: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Wrocław w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Wrocław?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 44,22 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 4,49 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Przy podróży na trasie z Łódź do Wrocław, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz (Łódź) Fabryczna oraz Wroclaw Airport, Wroclaw Plac Grunwaldzki and Wrocław DA.


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Łódź?

Na trasie z Łódź do Wrocław dostępnych jest 10 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 8 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Łódź do Wrocław, dostępnych jest 10 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 09:07, a ostatni o 23:08. Podróż trwa średnio 4 hours and 8 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 55 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Wrocław?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.