Znajdź autobus z Lublin do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Wrocław
z13 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 13 zł
Czas podróży 9 h 47 min
Połączenia dla każdego dnia 30
Pierwszy odjazd: 04:05
Ostatni odjazd: 20:35
Odległość 386km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Lublin do Wrocław

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Lublin do Wrocław z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Lublin do Wrocław?

Skąd odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Autobusy z Lublin wyjeżdżają ze stacji Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Lublin and Bus Station i przyjeżdżają na stację Wroclaw Dworzec Autobusowy, Ul. Sucha 1, Wrocław DA, Wroclaw Plac Grunwaldzki, Wroclaw Airport and Glówny.

Cena biletu Lublin - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł Więcej 45 zł Więcej Więcej 58 zł Więcej
610 zł Więcej 797 zł Więcej Więcej 459 zł228 zł

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Lublin do Wrocław, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Lublin do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Lublin?

Dostępnych jest 8 połączeń autobusowych na trasie z Lublin do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 8, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 8 połączeń autobusowych między Lublin a Wrocław. Zauważ, że 8 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Lublin o 04:12, a ostatni o 22:08. Podróż trwa średnio 10 hours, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 35 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Lublin do Wrocław?

You can travel by bus from Lublin to Wrocław with Expressbus, BP Tour, FlixBus and PKS Zielona Gora.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.