Autobus Lublin - Wrocław ceny od 75,33 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

145,13 zł
110,25 zł
75,33 zł

Lublin do Wrocław przez autobus

Podróż z Lublin do Wrocław przez autobus wynosi 386,45 km i zajmuje 8 godz. i 47 min. Dziennie odbywa się 14 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:45, a ostatnim o 23:05. Możliwe jest podróżowanie z Lublin do Wrocław przez autobus za jedyne 75,33 zł lub aż 221,53 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 75,33 zł.

Najniższa cena75,33 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 47 min
Połączenie dziennie14
Najniższa cena75,33 zł
Wyzsza cena221,53 zł
Pierwszy wyjazd02:45
Ostatni wyjazd23:05
Dystans386,45 km
OdjazdLublin
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Lublin do Wrocław

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Autobusem z Lublin do Wrocław: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Lublin do Wrocław. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Lublin do Wrocław?

Bilety autobusowe z Lublin do Wrocław kosztują średnio 125,57 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Lublin do Wrocław za jedyne 75,33 zł.

Przejazd autobusowy z Lublin do Wrocław: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Wrocław.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Lublin do Wrocław?

Podróż autobusem z Lublin do Wrocław trwa 8 godz. i 47 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:05. Pierwszy autobus do Wrocław odjeżdża o 02:45, a ostatni o 23:05. Podróż trwa 8 godz. i 47 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :7 godz. i 20 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Lublin do Wrocław?

Autobusy z Lublin wyjeżdżają ze stacji Swidnik-Miasto,Lublin, Poland,Railway station i przyjeżdżają na stację Wroclaw Gal. Dominikanska,Wroclaw Central Station,Wrocław Mikołajów,Wrocław, Port Lotniczy.

Podróż autobusem do Lublin z Wrocław: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Lublin do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 4, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 10, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Lublin do Wrocław autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Lublin do Wrocław, dostępnych jest 14 połączeń autobusowych dziennie. 10 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Lublin do Wrocław

Tanie bilety autobus od Lublin do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Lublin do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Lublin do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Lublin do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Lublin do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 71,28 zł do 138,98 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 49% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Lublin do Wrocław

Najtańsze bilety autobusowe Lublin - Wrocław można znaleźć już za 97,54 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 108,44 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 134,09 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Wrocław

Podróżując autobusem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Lublin do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Lublin do Wrocław przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Lublin do Wrocław Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
27.05kg
Autobus
28.98kg
Lot
77.29kg
Samochód
61.83kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Lublin do Wrocław?
Bilet autobus z Lublin do Wrocław to 125,57 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 75,33 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Lublin do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Lublin do Wrocław, to 75,33 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Lublin a Wrocław przez autobus?
Lublin do Wrocław to 386,45 km.
Jak długo trwa autobus między Lublin a Wrocław?
Lublin do Wrocław to średnio 8 godz. i 47 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 20 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Lublin na Wrocław?
Lublin do Wrocław ma średnio 14 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Lublin do Wrocław?
Najwcześniejszy autobus od Lublin do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 02:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Lublin do Wrocław?
Najnowszy autobus od Lublin do Wrocław odchodzi o 23:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Lublin do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 75,33 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Lublin do Wrocław?
Istnieje średnio 4 z Lublin, aby przejść do Wrocław.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Lublin a Wrocław przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Lublin a Wrocław to 7 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Lublin do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Lublin a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Lublin do Wrocław przez autobus?
Podróż autobus z Lublin do Wrocław generuje 28.98kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Lublin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Lublin

Trasy międzynarodowe z Lublin i okolic

Inne miejsca docelowe z Lublin

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy