Znajdź autobus z Lublin do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 89,76zł
Czas podróży 8 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 05:00
Ostatni odjazd: 20:28
Odległość 386km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Lublin do Wrocław

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Lublin do Wrocław z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Lublin do Wrocław?

Skąd odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Autobusy z Lublin wyjeżdżają ze stacji Lublin and Dworzec Aleje Tysiąclecia i przyjeżdżają na stację Wrocław DA, Glówny and Plac Grunwaldzki.

Cena biletu Lublin - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
76,93 zł66,24 zł66,24 zł66,28 zł66,28 zł66,28 zł Więcej
63 zł Więcej Więcej 50 zł55 zł Więcej Więcej
271,21 zł278,56 zł271,08 zł270,22 zł192,14 zł278,99 zł Więcej

Autobusy z Lublin do Wrocław


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Lublin do Wrocław, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Lublin do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Lublin?

Dostępnych jest 22 połączeń autobusowych na trasie z Lublin do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 14, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 8, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Lublin do Wrocław, dostępnych jest 22 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 8 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 14 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Lublin o 13:11, a ostatni o 13:11. Podróż trwa średnio 8 hours and 20 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 14 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Lublin do Wrocław?

You can travel by bus from Lublin to Wrocław with FlixBus and BP Tour.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.