Autobus Mannheim - Bydgoszcz ceny od 255,38 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Mannheim do Bydgoszcz przez autobus

Podróż z Mannheim do Bydgoszcz przez autobus wynosi 775,34 km i zajmuje 18 godz. i 17 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:40, a ostatnim o 23:40. Możliwe jest podróżowanie z Mannheim do Bydgoszcz przez autobus za jedyne 255,38 zł lub aż 530,55 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 255,38 zł.

Najniższa cena255,38 zł
Czas trwania podróży18 godz. i 17 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena255,38 zł
Wyzsza cena530,55 zł
Pierwszy wyjazd02:40
Ostatni wyjazd23:40
Dystans775,34 km
OdjazdMannheim
PrzyjazdBydgoszcz
PrzewoźnicyFlixBus, FlixTrainWięcej

Autobus Bilety od Mannheim do Bydgoszcz

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Mannheim do Bydgoszcz

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Mannheim do Bydgoszcz. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Mannheim do Bydgoszcz?

Bilety autobusowe z Mannheim do Bydgoszcz kosztują średnio 375,55 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Mannheim do Bydgoszcz za jedyne 255,38 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Mannheim do Bydgoszcz?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Bydgoszcz.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Mannheim do Bydgoszcz?

Podróż autobusem z Mannheim do Bydgoszcz trwa 18 godz. i 17 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:40. Podróż z Mannheim do Bydgoszcz zajmuje około 18 godz. i 17 min, lub nawet :16 godz. i 15 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Mannheim o 02:40, a ostatni o 23:40.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Mannheim do Bydgoszcz, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Mannheim-Friedrichsfeld,Mannheim Friedrichsfeld South,Mannheim-Seckenh,Neuostheim Eastsite, Mannheim,Mannheim HBF oraz Bydgoszcz Jagiellońska,Bydgoszcz Główna,Bydgoszcz Leśna.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Mannheim do Bydgoszcz?

Na trasie z Mannheim do Bydgoszcz dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Na trasie do Bydgoszcz z Mannheim dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Mannheim do Bydgoszcz, dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. 5 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Mannheim do Bydgoszcz

Tanie bilety autobus od Mannheim do Bydgoszcz
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Mannheim do Bydgoszcz.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Mannheim do Bydgoszcz, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Mannheim do Bydgoszcz.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Mannheim do Bydgoszcz

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Mannheim do Bydgoszcz

Najtańsze bilety autobusowe Mannheim - Bydgoszcz można znaleźć już za 196,44 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 304,71 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 392,18 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Bydgoszcz

Podróżując autobusem do Bydgoszcz, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Flixtrain to europejska tania kolej pasażerska, która oferuje niedrogie i wygodne podróże pociągiem do różnych miejsc w całych Niemczech. Jest własnością i jest zarządzana przez FlixMobility, spółkę macierzystą FlixBus, która jest popularną usługą transportu autobusowego w Europie. Flixtrain obsługuje kilka tras, między innymi z Berlina do Stuttgartu, Berlina do Kolonii i Hamburga do Kolonii.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Mannheim do Bydgoszcz

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez FlixTrain podczas podróży od Mannheim do Bydgoszcz.

Standard

Bilet standardowy na FlixTrain to bilet normalny/bilet drugiej klasy. Bilet standardowy Flixtrain zapewnia wygodne miejsce, gwarantowane Wi-Fi, dostęp do gniazdek elektrycznych oraz jeden bagaż podręczny i jeden rejestrowany z ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Połącz się bez wysiłku z FlixTrain i ciesz się darmową siecią Wi-Fi, niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości w pracy, rozmawiasz czy po prostu przeglądasz strony.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Trzymaj urządzenia naładowane i gotowe. Fotele FlixTrain są wyposażone w gniazdka elektryczne i gniazda USB.
luggage Bagaż open icon close icon
Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody wszystkich osób na pokładzie FlixBus umożliwia zabranie jednej torby podręcznej, która powinna zmieścić się pod siedzeniem lub w schowku nad głową. Możesz także mieć jedną sztukę bagażu rejestrowanego, ale upewnij się, że możesz ją załadować i rozładować samodzielnie oraz przechowywać ją nad głową lub pod siedzeniem. Upewnij się, że Twój bagaż nie jest nieporęczny i nie stwarza zagrożenia dla innych. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy będziesz pilnował swoich rzeczy podczas podróży.
accessibility Dostępność open icon close icon
FlixTrain stawia na komfort dla wszystkich. Pasażerowie mający problemy z poruszaniem się mogą zarezerwować wyznaczone miejsca i skorzystać z bezpłatnego transportu w postaci składanych wózków inwalidzkich i urządzeń ułatwiających poruszanie się. Skontaktuj się z FlixTrain, aby uzyskać niezbędną pomoc.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Chociaż FlixTrain nie oferuje cateringu na pokładzie, możesz zabrać ze sobą własne przekąski i napoje.
bicycle Rower open icon close icon
Dzięki FlixTrain możesz spakować dodatkową sztukę bagażu, ale warto zarezerwować wcześniej, ponieważ miejsce w pociągu jest ograniczone. Masz sprzęt sportowy lub duży instrument muzyczny? Oni też są mile widziani, choć może obowiązywać dodatkowa opłata. Jeśli jeździsz rowerem, możesz zaparkować rower w określonych miejscach za jedyne 9 euro, ale upewnij się, że ma standardowy rozmiar i nie zawiera dodatkowych elementów. Pamiętaj, aby zarezerwować miejsce dla swojego roweru wcześniej, gdyż miejsce szybko się zapełnia
Usługi na pokładzie FlixBus, FlixTrain and Sindbad od Mannheim do Bydgoszcz
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Mannheim do Bydgoszcz przez bus.
Udogodnienia FlixBus FlixTrain Sindbad
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
accessibility Dostępność cross check cross
bicycle Rower cross check cross
sleeper_couchette Podkład cross check cross

Mannheim do Bydgoszcz Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
54.27kg
Autobus
58.15kg
Lot
155.07kg
Samochód
124.05kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Mannheim do Bydgoszcz?
Bilet autobus z Mannheim do Bydgoszcz to 375,55 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 255,38 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Mannheim do Bydgoszcz?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Mannheim do Bydgoszcz, to 255,38 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Mannheim a Bydgoszcz przez autobus?
Mannheim do Bydgoszcz to 775,34 km.
Jak długo trwa autobus między Mannheim a Bydgoszcz?
Mannheim do Bydgoszcz to średnio 18 godz. i 17 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 16 godz. i 15 min.
Jakie firmy działają od Mannheim do Bydgoszcz?
Mannheim do Bydgoszcz jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail FlixBus, FlixTrain, FlixBus DACH GmbH, FlixBus Polska sp. z.o.o. and Sindbad świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Mannheim na Bydgoszcz?
Mannheim do Bydgoszcz ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Mannheim do Bydgoszcz?
Najwcześniejszy autobus od Mannheim do Bydgoszcz rozpoczyna się pod adresem 02:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Mannheim do Bydgoszcz?
Najnowszy autobus od Mannheim do Bydgoszcz odchodzi o 23:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Mannheim do Bydgoszcz?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 255,38 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Mannheim do Bydgoszcz?
Istnieje średnio 3 z Mannheim, aby przejść do Bydgoszcz.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Mannheim a Bydgoszcz przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Mannheim a Bydgoszcz to 16 godz. i 15 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Mannheim do Bydgoszcz?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Mannheim a Bydgoszcz.
Jakie są emisje CO2 dla Mannheim do Bydgoszcz przez autobus?
Podróż autobus z Mannheim do Bydgoszcz generuje 58.15kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Mannheim

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Mannheim

Trasy międzynarodowe z Mannheim i okolic

Inne miejsca docelowe z Mannheim

Główne połączenia kolejowe do Bydgoszcz

Powiązane trasy

Inne popularne trasy