Znajdź autobus z Łódź do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Bydgoszcz

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 52 zł
Czas podróży 3 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 23:35
Ostatni odjazd 23:35
Odległość 182 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Bydgoszcz

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Bydgoszcz z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Bydgoszcz?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Bydgoszcz za jedyne 29,39 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 51,37 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 58 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 31,74 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Bydgoszcz

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Bydgoszcz?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 23:35, a ostatni o 23:35. Podróż trwa średnio 3 h 26 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 h 25 min.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Bydgoszcz, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bydgoszcz z Łódź?

Dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Bydgoszcz. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0.5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Bydgoszcz dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.