Znajdź autobus z Łódź do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 49,69zł
Czas podróży 8 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 03:20
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 182km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Bydgoszcz

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Bydgoszcz w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Bydgoszcz?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 11,24 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 11,48 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Bydgoszcz?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska and Lodz Kaliska Bus Station i przyjeżdżają na stację Bydgoszcz, Bydgoszcz - Dworzec Autobusowy and Bydgoszcz Bus Station.

Cena biletu Łódź - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
28 zł Więcej Więcej 39 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 33 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Bydgoszcz


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Bydgoszcz, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bydgoszcz z Łódź?

Na trasie z Łódź do Bydgoszcz dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Łódź do Bydgoszcz, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 5 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Bydgoszcz?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 03:10, a ostatni o 23:10. Podróż trwa średnio 7 hours and 31 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 25 minutes.

Przejazd autobusowy z Łódź do Bydgoszcz: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus, AD Eurotrans, Plominski and Leo Express oferujący przejazdy do Bydgoszcz.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.