Znajdź autobus z Łódź do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Bydgoszcz
z28 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 28 zł
Czas podróży 6 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 04:05
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 182km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Bydgoszcz

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Bydgoszcz w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Bydgoszcz?

Skąd odjeżdżają autobusy do Bydgoszcz?

Przy podróży na trasie z Łódź do Bydgoszcz, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz Kaliska Bus Station, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and Lodz (Łódź) Fabryczna oraz Bydgoszcz Bus Station, Bydgoszcz Dworzec Autobusowy, Ul. Jagiellońska 58 and Bydgoszcz.

Cena biletu Łódź - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
38 zł42 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Bydgoszcz, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bydgoszcz z Łódź?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Bydgoszcz. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Bydgoszcz z Łódź, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Bydgoszcz?

Podróż z Łódź do Bydgoszcz zajmuje około 5 hours and 37 minutes, lub nawet 4 hours and 25 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 04:12, a ostatni o 23:10.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Bydgoszcz?

Do partnerów virail należy również Leo Express, FlixBus and AD Euro-Trans, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Bydgoszcz.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.