Znajdź autobus z Łódź do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Bydgoszcz

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,39 zł
Czas podróży 7 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 16:05
Ostatni odjazd 13:35
Odległość 182 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Bydgoszcz

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Bydgoszcz z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Bydgoszcz?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Bydgoszcz za jedyne 29,39 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 83,35 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
63,73 zł 58 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Bydgoszcz

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Bydgoszcz?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 16:05, a ostatni o 13:35. Podróż trwa średnio 7 h 12 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 h 25 min.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Bydgoszcz, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bydgoszcz z Łódź?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Bydgoszcz. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.