• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Łódź do Bydgoszcz Starting from 29,52 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Bydgoszcz

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Bydgoszcz

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Bydgoszcz z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Bydgoszcz?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Bydgoszcz za jedyne 29,52 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 58,70 zł.Przejazd autobusowy z Łódź do Bydgoszcz: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem Flixbus, Leo Express, AD Eurotrans, Plominski, AD EURO-TRANS, PKS Ostrowiec Św., PKS W Koszalinie Sp. Z O.o., LIDER, VOYAGER TRANSPORT and Ad euro trans biuro podr y andrzej dept będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Bydgoszcz.

Łódź do Bydgoszcz przez autobus

Najlepsza cena 57,87 zł
Czas podróży 3 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 23:35
Ostatni odjazd 23:35
Odległość 182 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
9
Cena minimalna
29,52 zł
Cena maksymalna
99,68 zł

Łódź - Bydgoszcz

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

94,91 zł

Data
Piątek 29 Październik 2021
PKP-logo
Łódź - Widzew - Bydgoszcz Glowna
20:27 - 03:55
PKP
31h 28min
Przesiadki
CO2: 6.55kg
Przez Autobus

58,05 zł

Data
Piątek 29 Październik 2021
AD Euro-Trans-logo
Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 227 - Bydgoszcz Bus station, ul. Jagiellonska 58
23:35 - 03:00
AD Euro-Trans
3h 25min
CO2: 5.82kg
Najtaniej
AD EURO-TRANS-logo
AD EURO-TRANS
Czas podróży: 3 h 25 min
Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 227 - Bydgoszcz Dworzec Autobusowy, Ul. Jagiellońska 58
23:35 - 03:00
58,05 zł

O której odjeżdżają autobusy do Bydgoszcz?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 13:35, a ostatni o 23:35. Podróż trwa średnio 3 h 25 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 h 25 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Bydgoszcz?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska, Lodz Kaliska Bus Station, Dw. PKP Łódź Kaliska, St. SINDBAD P Głów. Wejściem, Lodz - Fabryczna, Kaliska, Lodz Lodz-Fabryczna Railway Station, Plac Bronislawa Salacinskiego 1, Lodz Bus station Lodz Fabryczna, Rodziny Poznanskich Ave, Lodz Łódź, Łódź, Dworzec Autobusowy Łódź Fabryczna, pl. B. Sałacińskiego 1 and Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 227 i przyjeżdżają na stację Bydgoszcz Bus station, ul. Jagiellonska 58, Bydgoszcz - Dworzec Autobusowy, Bydgoszcz Bus Station, Bydgoszcz Statoil, Bydgoszcz Bydgoszcz, Bydgoszcz Dworzec Autobusowy, ul. Jagiellońska 58, Bus stop and Bydgoszcz Dworzec Autobusowy, Ul. Jagiellońska 58.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Łódź do Bydgoszcz może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bydgoszcz z Łódź?

Na trasie z Łódź do Bydgoszcz dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Bydgoszcz w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Bydgoszcz, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.