Znajdź autobus z Gdańsk do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 12,79zł
Czas podróży 2 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd: 00:15
Ostatni odjazd: 00:15
Odległość 143km

Autobusem z Gdańsk do Bydgoszcz: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Gdańsk do Bydgoszcz w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Gdańsk do Bydgoszcz?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 3,24 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 2,99 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Bydgoszcz?

Autobusy na trasie Gdańsk - Bydgoszcz wyjeżdżają ze stacji Gdansk, Gdańsk Hala Olivia and Gdańsk Airport i przyjeżdżają na stację Bydgoszcz and Bydgoszcz Bus Station.

Cena biletu Gdańsk - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł15 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 11 zł
10 zł10 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Gdańsk do Bydgoszcz


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Gdańsk do Bydgoszcz, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bydgoszcz z Gdańsk?

Na trasie z Gdańsk do Bydgoszcz, dostępnych jest 12 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 12 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Gdańsk do Bydgoszcz, dostępnych jest 12 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 12, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Bydgoszcz?

Średnia długość podróży to 2 hours and 43 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bydgoszcz w 2 hours and 10 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:01, a ostatni o 00:01.

Przejazd autobusowy z Gdańsk do Bydgoszcz: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Gdańsk to Bydgoszcz with FlixBus and GDNExpress.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.