Znajdź autobus z Gdańsk do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z10,65zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 10,65zł
Czas podróży 3 h 7 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd: 00:15
Ostatni odjazd: 00:15
Odległość 143km

Autobusem z Gdańsk do Bydgoszcz: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Gdańsk do Bydgoszcz w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Gdańsk do Bydgoszcz?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 11,73 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 2,49 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Bydgoszcz?

Autobusy na trasie Gdańsk - Bydgoszcz wyjeżdżają ze stacji Gdańsk Airport, Gdansk and Gdańsk Hala Olivia i przyjeżdżają na stację Bydgoszcz Bus Station and Bydgoszcz.

Cena biletu Gdańsk - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 15 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Gdańsk do Bydgoszcz, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bydgoszcz z Gdańsk?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Gdańsk do Bydgoszcz. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Gdańsk do Bydgoszcz, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Bydgoszcz?

Średnia długość podróży to 2 hours and 29 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bydgoszcz w 3 hours. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:01, a ostatni o 21:06.

Przejazd autobusowy z Gdańsk do Bydgoszcz: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Gdańsk to Bydgoszcz with GDNExpress and FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.