Znajdź autobus z Łódź do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z28,69zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 28,69zł
Czas podróży 3 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 04:30
Ostatni odjazd: 22:30
Odległość 127km

Znajdź swój autobus z Łódź do Kielce na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Kielce z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Kielce?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Kielce?

Przy podróży na trasie z Łódź do Kielce, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska, Róg Al. Włókniarzy / Karolewskiej, Dw. Autobusowy 'Łódź Kaliska' and Dworzec Lodz - Kaliska oraz Kielce Bus Station, Ul. Czarnowska 12, Kielce Plac Przy Dworcu Kolejowym (pocztą), Ul. Żelazna/Pl. Niepodległości, Dw. Autobusowy, Ul. Czarnowska and Ul. Żelazna 18.

Autobusy z Łódź do Kielce


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Kielce?

Na trasie z Łódź do Kielce dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kielce w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Kielce, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Kielce?

Średnia długość podróży to 2 hours and 55 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w 2 hours and 25 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 04:12, a ostatni o 19:12.

Przejazd autobusowy z Łódź do Kielce: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również PKS Bilgoraj, PL BUS -TRANS, PKS Szczecin, PKS SZCZECIN and Neobus oferujący przejazdy do Kielce.