Znajdź autobus z Łódź do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,57zł
Czas podróży 3 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 04:30
Ostatni odjazd: 22:30
Odległość 127km

Znajdź swój autobus z Łódź do Kielce na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Kielce z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Kielce?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Kielce?

Przy podróży na trasie z Łódź do Kielce, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Dw. Autobusowy 'Łódź Kaliska', Dworzec Lodz - Kaliska, Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska, Róg Al. Włókniarzy / Karolewskiej, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, Ul. Karolewska 55 and Lodz - Fabryczna oraz Dw. Autobusowy, Ul. Czarnowska, Ul. Żelazna 18, Kielce Żytnia, Kielce Bus Station, Ul. Czarnowska 12, Kielce Plac Przy Dworcu Kolejowym (pocztą), Ul. Żelazna/Pl. Niepodległości and Kielce - Parking Niepodleglosci.

Cena biletu Łódź - Kielce dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 29 zł Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Kielce?

Na trasie z Łódź do Kielce dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 5 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kielce w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Kielce, dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 5 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Kielce?

Średnia długość podróży to 4 hours and 3 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w 7 hours and 15 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 04:12, a ostatni o 22:12.

Przejazd autobusowy z Łódź do Kielce: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również PKS SZCZECIN, PKS Szczecin, Neobus, FlixBus, PKS Bilgoraj, PL BUS -TRANS and PL JARO-TUR oferujący przejazdy do Kielce.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.