Znajdź autobus z Łódź do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kielce
z32 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32 zł
Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 04:30
Ostatni odjazd: 22:30
Odległość 127km

Znajdź swój autobus z Łódź do Kielce na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Kielce z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Kielce?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Kielce od 7,48 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Kielce wynoszą średnio 58,61 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Kielce?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska, Róg Al. Włókniarzy / Karolewskiej, Dw. Autobusowy 'Łódź Kaliska', Kaliska Bus Station and Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Kielce Bus Station, Ul. Czarnowska 12, Kielce The Area Near The Railway Station (near The Post Office), Ul. Zelazna/Pl. Niepodleglosci, Dw. Autobusowy, Ul. Czarnowska, Ul. Żelazna 18 and Kielce Żytnia.

Cena biletu Łódź - Kielce dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej 43 zł Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Kielce, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Kielce?

Na trasie z Łódź do Kielce dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Łódź do Kielce, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Kielce?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 04:12, a ostatni o 13:10. Podróż trwa średnio 3 hours and 57 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 35 minutes.

Przejazd autobusowy z Łódź do Kielce: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Łódź to Kielce with PKS Bilgoraj, PL BUS -TRANS, PKS Szczecin, PKS SZCZECIN, Neobus and FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.