Znajdź autobus z Łódź do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kielce
z 8,07 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 36,58 zł
Czas podróży 2 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 07:00
Ostatni odjazd 22:30
Odległość 127 km

Znajdź swój autobus z Łódź do Kielce na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Łódź do Kielce.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Kielce?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Kielce za jedyne 29,16 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 37,44 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 50 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 36,58 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Kielce

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Kielce?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 13:35, a ostatni o 22:30. Podróż trwa średnio 2 h 37 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 25 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Kielce?

Na trasie z Łódź do Kielce dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kielce w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Kielce dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.