Autobus Santiago de Compostela - Madryt ceny od 83,34 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 280,29 zł
Jutro 280,38 zł
2 dni 280,48 zł
3 dni 84,83 zł

Santiago de Compostela do Madryt przez autobus

Podróż z Santiago de Compostela do Madryt przez autobus wynosi 487,24 km i zajmuje 9 godz. i 24 min. Dziennie odbywa się 27 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:45, a ostatnim o 22:30. Możliwe jest podróżowanie z Santiago de Compostela do Madryt przez autobus za jedyne 83,34 zł lub aż 530,18 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 83,34 zł.

Najniższa cena83,34 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 24 min
Połączenie dziennie27
Najniższa cena83,34 zł
Wyzsza cena530,18 zł
Pierwszy wyjazd05:45
Ostatni wyjazd22:30
Dystans487,24 km
OdjazdSantiago de Compostela
PrzyjazdMadryt
PrzewoźnicyAlsa International, FlixBus

Autobus Bilety od Santiago de Compostela do Madryt

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Autobusem z Santiago de Compostela do Madryt: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Santiago de Compostela do Madryt z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Santiago de Compostela do Madryt?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Santiago de Compostela do Madryt od 83,34 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Santiago de Compostela do Madryt wynoszą średnio 290,53 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Santiago de Compostela - Madryt?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Madryt.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Santiago de Compostela do Madryt?

Podróż autobusem z Santiago de Compostela do Madryt trwa 9 godz. i 24 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 22:30. Pierwszy autobus do Madryt odjeżdża o 05:45, a ostatni o 22:30. Podróż trwa 9 godz. i 24 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :7 godz. i 55 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Madryt?

Autobusy na trasie Santiago de Compostela - Madryt wyjeżdżają ze stacji Santiago De Compostela,Santiago Compostela, Pz. Camilo Díaz Valiño i przyjeżdżają na stację Madrid-Atocha,Madrid Chamartin,Madrid Barajas Airport,Madrid - Avenida de America,Madrid Puente de la Cea,Madrid Méndez Alvaro,MADRID BARAJAS aeropuerto T1,MADRID (E).

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Santiago de Compostela do Madryt?

Dostępnych jest 27 połączeń autobusowych na trasie z Santiago de Compostela do Madryt. Większą część tych połączeń, dokładniej 24, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Madryt w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Madryt z Santiago de Compostela dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Santiago de Compostela do Madryt, dostępnych jest 27 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 24, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Santiago de Compostela do Madryt

Tanie bilety autobus od Santiago de Compostela do Madryt
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Santiago de Compostela do Madryt.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Santiago de Compostela do Madryt, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Santiago de Compostela do Madryt.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Santiago de Compostela do Madryt

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 46,56 zł do 287,51 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 84% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Santiago de Compostela do Madryt

Najtańsze bilety autobusowe Santiago de Compostela - Madryt można znaleźć już za 143,82 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 224,97 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 269,26 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Madryt

Podróżując autobusem do Madryt, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Alsa od Santiago de Compostela do Madryt
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Santiago de Compostela do Madryt przez bus.
Udogodnienia FlixBus Alsa
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower cross check

Santiago de Compostela do Madryt Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
34.11kg
Autobus
36.54kg
Lot
97.45kg
Samochód
77.96kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Santiago de Compostela do Madryt?
Bilet autobus z Santiago de Compostela do Madryt to 290,53 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 83,34 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Santiago de Compostela do Madryt?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Santiago de Compostela do Madryt, to 83,34 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Santiago de Compostela a Madryt przez autobus?
Santiago de Compostela do Madryt to 487,24 km.
Jak długo trwa autobus między Santiago de Compostela a Madryt?
Santiago de Compostela do Madryt to średnio 9 godz. i 24 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Santiago de Compostela do Madryt?
Santiago de Compostela do Madryt jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail Alsa International, FlixBus and Alsa świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Santiago de Compostela na Madryt?
Santiago de Compostela do Madryt ma średnio 27 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Santiago de Compostela do Madryt?
Najwcześniejszy autobus od Santiago de Compostela do Madryt rozpoczyna się pod adresem 05:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Santiago de Compostela do Madryt?
Najnowszy autobus od Santiago de Compostela do Madryt odchodzi o 22:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Santiago de Compostela do Madryt?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 83,34 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Santiago de Compostela do Madryt?
Istnieje średnio 24 z Santiago de Compostela, aby przejść do Madryt.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Santiago de Compostela a Madryt przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Santiago de Compostela a Madryt to 7 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Santiago de Compostela do Madryt?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Santiago de Compostela a Madryt.
Jakie są emisje CO2 dla Santiago de Compostela do Madryt przez autobus?
Podróż autobus z Santiago de Compostela do Madryt generuje 36.54kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Santiago de Compostela

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Santiago de Compostela

Trasy międzynarodowe z Santiago de Compostela i okolic

Inne miejsca docelowe z Santiago de Compostela

Główne połączenia kolejowe do Madryt

Powiązane trasy

Inne popularne trasy