Znajdź autobus z Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32 zł
Czas podróży 8 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 01:52
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 396km

Znajdź połączenie autobusowe z Warszawa do Gorzów Wielkopolski na virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Gorzów Wielkopolski w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Warszawa do Gorzów Wielkopolski od 6,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Warszawa do Gorzów Wielkopolski wynoszą średnio 94,10 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Gorzów Wielkopolski?

Autobusy na trasie Warszawa - Gorzów Wielkopolski wyjeżdżają ze stacji Warsaw Centrum, Warsaw West, Warszawa Młociny and Warsaw Metro Wilanowska i przyjeżdżają na stację Gorzów Tesco.

Cena biletu Warszawa - Gorzów Wielkopolski dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
54 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
127 zł Więcej Więcej Więcej 118 zł Więcej 82 zł

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Gorzów Wielkopolski, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Gorzów Wielkopolski, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Warszawa z Gorzów Wielkopolski: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Gorzów Wielkopolski. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Gorzów Wielkopolski, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Podróż z Warszawa do Gorzów Wielkopolski zajmuje około 10 hours and 9 minutes, lub nawet 10 hours and 55 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 01:06, a ostatni o 12:11.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Gorzów Wielkopolski?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Gorzów Wielkopolski.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.