Znajdź autobus z Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 80 zł
Czas podróży 6 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 08:00
Ostatni odjazd 08:00
Odległość 396 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Gorzów Wielkopolski. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Warszawa do Gorzów Wielkopolski od 45,30 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Warszawa do Gorzów Wielkopolski wynoszą średnio 80,07 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Więcej Więcej Więcej Więcej 68,02 zł Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Gorzów Wielkopolski

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Warszawa do Gorzów Wielkopolski?

Średnia długość podróży to 7 h 16 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gorzów Wielkopolski w :6 h 20 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 09:50, a ostatni o 08:00.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Gorzów Wielkopolski, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Warszawa z Gorzów Wielkopolski: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Warszawa do Gorzów Wielkopolski dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0.5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gorzów Wielkopolski w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Gorzów Wielkopolski, dostępnych jest 1.5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.