Znajdź autobus z Kraków do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z49,09zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 49,09zł
Czas podróży 11 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 00:30
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 485km

Autobusem z Kraków do Gdańsk: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Kraków do Gdańsk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk od 11,48 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Kraków do Gdańsk wynoszą średnio 264,94 zł.

Jak nazywają się stacje w Kraków i Gdańsk?

Autobusy z Kraków do Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Kraków Airport, Kraków MDA, Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18 and Ul. Bosacka (D.A) i przyjeżdżają na stację Gdańsk Hala Olivia, Gdansk, Gdansk Dworzec Autobusowy, Ul. 3 Maja 12 and D.A. Ul. 3-ego Maja.

Cena biletu Kraków - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
182 zł235 zł173 zł219 zł163 zł397 zł343 zł
62 zł68 zł68 zł49 zł51 zł Więcej 77 zł
Więcej Więcej 86 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Kraków do Gdańsk


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Kraków do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Kraków z Gdańsk: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 12 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 8, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Gdańsk, dostępnych jest 12 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 8 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 00:11, a ostatni o 21:07. Podróż trwa średnio 12 hours and 55 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 15 hours and 11 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Gdańsk?

Do partnerów virail należy również FlixBus and LIDER, oferujący przewozy na trasie z Kraków do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.