Znajdź autobus z Kraków do Gdańsk


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 86,47zł
Czas podróży 12 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 02:00
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 485km

Autobusem z Kraków do Gdańsk: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Kraków do Gdańsk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk od 19,98 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Kraków do Gdańsk wynoszą średnio 27,98 zł.

Jak nazywają się stacje w Kraków i Gdańsk?

Autobusy z Kraków do Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Kraków MDA and Kraków Airport i przyjeżdżają na stację Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Cena biletu Kraków - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
65 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 61 zł Więcej
82 zł41 zł39 zł69 zł41 zł52 zł17 zł
303 zł Więcej 68 zł324 zł Więcej 296 zł429 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Kraków do Gdańsk


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Kraków do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Kraków z Gdańsk: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 21 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 21, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 21 połączeń autobusowych między Kraków a Gdańsk. Zauważ, że 21 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 07:10, a ostatni o 19:10. Podróż trwa średnio 12 hours and 1 minute, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 11 hours and 5 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Gdańsk?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Kraków do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.