Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Kraków do Gdańsk

Starting from
72,51 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gdańsk

Odkryć

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Gdańsk

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Kraków do Gdańsk z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Kraków do Gdańsk?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Kraków do Gdańsk za jedyne 72,51 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 95,32 zł.



Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Kraków do Gdańsk?

Z przewoźnikiem Flixbus and LIDER będziesz mógł dojechać autobusem z Kraków do Gdańsk.

Kraków do Gdańsk przez autobus

Najlepsza cena 72,51 zł
Czas podróży 9 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 07:05
Ostatni odjazd 12:00
Odległość 485 km

Cena biletu Kraków - Gdańsk dla każdego dnia

 
Dzisiaj
94 zł
90,65 zł
1 337,17 zł
90,70 zł
Jutro
90,52 zł
90,65 zł
Więcej
108,84 zł
Za 2 dni
92 zł
81,58 zł
184,16 zł
Więcej
Za 3 dni
82 zł
81,58 zł
Więcej
99,77 zł
Za 4 dni
77,09 zł
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
36,23 zł
Więcej
Za 6 dni
67 zł
81,58 zł
103,67 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
3
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
72,51 zł
Cena maksymalna
158,68 zł

Kraków - Gdańsk

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

65,77 zł

Data
Wtorek 8 Luty 2022
PKP-logo
Kraków Train Station - Гданськ-Головний
11:26 - 18:08
PKP
6h 42min
CO2: 17.46kg
Najtaniej
Przez Autobus

81,58 zł

Data
Czwartek 3 Luty 2022
FlixBus-logo
Kraków MDA - Gdańsk, Dworzec Autobusowy
07:05 - 16:40
FlixBus
9h 35min
CO2: 15.52kg
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 9 h 35 min
Kraków MDA - Gdańsk, Dworzec Autobusowy
07:05 - 16:40
90,65 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 9 h 5 min
Kraków MDA - Gdańsk, Dworzec Autobusowy
12:00 - 21:05
113,33 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Kraków - Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 07:05, a ostatni o 12:00. Podróż trwa średnio 9 h 14 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :8 h 55 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Kraków do Gdańsk to Ul. Bosacka (D.A), Kraków MDA, MDA 'Kraków', ul. Bosacka 18 and Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 i D.A. Ul. 3-ego Maja, Gdańsk, Dworzec Autobusowy, Gdansk bus station, Gdansk Bus station, ul. 3 Maja 12 and Gdańsk, Hala Olivia 1840 i 1841.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Kraków do Gdańsk, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Gdańsk?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 4, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Gdańsk dostępnych jest 4 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33