Znajdź autobus z Kraków do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 38,40zł
Czas podróży 13 h
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 00:30
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 485km

Autobusem z Kraków do Gdańsk: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Kraków do Gdańsk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk od 8,98 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Kraków do Gdańsk wynoszą średnio 59,49 zł.

Jak nazywają się stacje w Kraków i Gdańsk?

Autobusy z Kraków do Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Kraków MDA and Kraków Airport i przyjeżdżają na stację Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Cena biletu Kraków - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
162 zł410 zł180 zł175 zł310 zł100 zł174 zł
51 zł56 zł56 zł38 zł51 zł49 zł51 zł

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Kraków do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Kraków z Gdańsk: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 7 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 6, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Gdańsk, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 6 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 00:11, a ostatni o 17:01. Podróż trwa średnio 12 hours and 46 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 9 hours and 5 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Gdańsk?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Kraków do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.