Autobus Kraków - Gdańsk ceny od 92,93 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
92,93 zł

Kraków do Gdańsk przez autobus

Podróż z Kraków do Gdańsk przez autobus wynosi 485,65 km i zajmuje 11 godz. i 25 min. Dziennie odbywa się 23 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:59. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Gdańsk przez autobus za jedyne 92,93 zł lub aż 230,75 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 92,93 zł.

Najniższa cena92,93 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 25 min
Połączenie dziennie23
Najniższa cena92,93 zł
Wyzsza cena230,75 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:59
Dystans485,65 km
OdjazdKraków
PrzyjazdGdańsk
PrzewoźnicyFlixBus Polska sp. z.o.o., FlixBus

Autobus Bilety od Kraków do Gdańsk

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Gdańsk

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Kraków do Gdańsk z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 137,77 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 92,93 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Kraków do Gdańsk?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Kraków do Gdańsk.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Kraków - Gdańsk?

Podróż autobusem z Kraków do Gdańsk trwa 11 godz. i 25 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:59. Podróż z Kraków do Gdańsk zajmuje około 11 godz. i 25 min, lub nawet :8 godz. i 55 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Kraków o 00:10, a ostatni o 23:59.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kraków do Gdańsk?

Autobusy z Kraków wyjeżdżają ze stacji Kraków Airport,Krakow Straszewskiego,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow i przyjeżdżają na stację Gdańsk Lech Wałęsa Airport, GDN,Gdansk Glowny,Gdańsk Wrzeszcz,Gdańsk.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Kraków?

Na trasie z Kraków do Gdańsk dostępnych jest 23 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 5 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 18 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Kraków do Gdańsk autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Kraków do Gdańsk, dostępnych jest 23 połączeń autobusowych dziennie. 18 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 5 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Gdańsk

Tanie bilety autobus od Kraków do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 95,12 zł do 140,89 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 32% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Kraków do Gdańsk

Najtańsze bilety autobusowe Kraków - Gdańsk można znaleźć już za 113,23 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 125,25 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 136,28 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Gdańsk

Podróżując autobusem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Inter od Kraków do Gdańsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Gdańsk przez bus.
Udogodnienia FlixBus Inter
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Kraków do Gdańsk Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
34kg
Autobus
36.42kg
Lot
97.13kg
Samochód
77.7kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Kraków do Gdańsk?
Bilet autobus z Kraków do Gdańsk to 137,77 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 92,93 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Gdańsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Gdańsk, to 92,93 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Gdańsk przez autobus?
Kraków do Gdańsk to 485,65 km.
Jak długo trwa autobus między Kraków a Gdańsk?
Kraków do Gdańsk to średnio 11 godz. i 25 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Gdańsk?
Kraków do Gdańsk jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail FlixBus Polska sp. z.o.o., FlixBus and Inter świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Kraków na Gdańsk?
Kraków do Gdańsk ma średnio 23 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Kraków do Gdańsk?
Najwcześniejszy autobus od Kraków do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Kraków do Gdańsk?
Najnowszy autobus od Kraków do Gdańsk odchodzi o 23:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Gdańsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 92,93 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Gdańsk?
Istnieje średnio 5 z Kraków, aby przejść do Gdańsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Gdańsk przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Kraków a Gdańsk to 8 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Kraków do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Kraków a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Gdańsk przez autobus?
Podróż autobus z Kraków do Gdańsk generuje 36.42kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy