Znajdź autobus z Kraków do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z49,09zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 49,09zł
Czas podróży 12 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 00:30
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 485km

Autobusem z Kraków do Gdańsk: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Kraków do Gdańsk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk od 11,48 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Kraków do Gdańsk wynoszą średnio 55,74 zł.

Jak nazywają się stacje w Kraków i Gdańsk?

Autobusy z Kraków do Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Kraków Airport and Kraków MDA i przyjeżdżają na stację Gdańsk Hala Olivia and Gdansk.

Cena biletu Kraków - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
61 zł318 zł103 zł187 zł432 zł187 zł187 zł
64 zł66 zł Więcej 81 zł81 zł85 zł Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Kraków do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Kraków z Gdańsk: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 9 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 8, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Gdańsk, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 8 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 00:11, a ostatni o 19:04. Podróż trwa średnio 14 hours and 17 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 15 hours and 11 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Gdańsk?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Kraków do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.