Znajdź autobus z Kraków do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 72,51 zł
Czas podróży 9 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 07:05
Ostatni odjazd 12:00
Odległość 485 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Gdańsk

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Kraków do Gdańsk z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Kraków do Gdańsk?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Kraków do Gdańsk za jedyne 52,06 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 104,46 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
87 zł 87 zł 86,16 zł 83,97 zł 61 zł Więcej 70 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 72,51 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 100,58 zł
54,42 zł 102,04 zł 99,77 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Kraków do Gdańsk

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 11 h 18 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w :9 h 5 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:30, a ostatni o 12:00.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Gdańsk?

Na trasie z Kraków do Gdańsk dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1.5 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0.5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Kraków do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1.5, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.