Autobus Wrocław - Paryż ceny od 270,05 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 312,23 zł
Jutro 307,30 zł
2 dni 277,54 zł
3 dni 441,67 zł

Wrocław do Paryż przez autobus

Podróż z Wrocław do Paryż przez autobus wynosi 1078,61 km i zajmuje 24 godz. i 58 min. Dziennie odbywa się 62 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:05, a ostatnim o 23:50. Możliwe jest podróżowanie z Wrocław do Paryż przez autobus za jedyne 270,05 zł lub aż 947,82 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 270,05 zł.

Najniższa cena270,05 zł
Czas trwania podróży24 godz. i 58 min
Połączenie dziennie62
Najniższa cena270,05 zł
Wyzsza cena947,82 zł
Pierwszy wyjazd01:05
Ostatni wyjazd23:50
Dystans1078,61 km
OdjazdWrocław
PrzyjazdParyż
PrzewoźnicyOUIGO, FlixBus

Autobus Bilety od Wrocław do Paryż

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Autobusem z Wrocław do Paryż: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Wrocław do Paryż.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Wrocław do Paryż?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 492,70 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 270,05 zł.

Przejazd autobusowy z Wrocław do Paryż: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Wrocław do Paryż.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Paryż?

Podróż autobusem z Wrocław do Paryż trwa 24 godz. i 58 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Wrocław o FSTD, a ostatni o 23:50. Podróż z Wrocław do Paryż zajmuje około 24 godz. i 58 min, lub nawet :17 godz. i 20 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Wrocław o 01:05, a ostatni o 23:50.

Skąd odjeżdżają autobusy do Paryż?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Wrocław do Paryż to Wrocław, Port Lotniczy,Wrocław Mikołajów,Wroclaw Gal. Dominikanska,Wroclaw Central Station i Paris Charles de Gaulle Airport Terminal 2C,Paris La Défense,Paris Montparnasse 3 Vaugirard,Paris Gare du Nord,Paris, Porte Maillot,Paris - Gare De Lyon,Paris Beauvais-Tillé Airport,Paris - Orly Airport.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Paryż z Wrocław?

Na trasie z Wrocław do Paryż dostępnych jest 62 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 10 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 52 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Paryż w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Paryż z Wrocław dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Wrocław do Paryż, dostępnych jest 62 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 52 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 10 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Wrocław do Paryż

Tanie bilety autobus od Wrocław do Paryż
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wrocław do Paryż.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wrocław do Paryż, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wrocław do Paryż.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Wrocław do Paryż

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 288,39 zł do 394,41 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 27% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Wrocław do Paryż

Najtańsze bilety autobusowe Wrocław - Paryż można znaleźć już za 309,07 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 343,03 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 413,83 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Paryż

Podróżując autobusem do Paryż, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

W 2013 roku francuska państwowa spółka kolejowa SNCF wprowadziła OUIGO, aby oferować niedrogie opcje podróży TGV. Wybierz między błyskawicznym OUIGO Grande Vitesse, osiągającym prędkość 300 km/h, a spokojniejszym OUIGO Classique, który oferuje nostalgiczne wrażenia z jazdy pociągiem.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Wrocław do Paryż

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez OUIGO podczas podróży od Wrocław do Paryż.

Standard Class / TGV

OUIGO Grande Vitesse oferuje podróż w jednej klasie, co przypomina podróż drugą klasą, co zapewnia przystępne ceny biletów. Ceny biletów dla dorosłych zaczynają się od 10 euro, w zależności od kierunku podróży, natomiast dzieci mogą podróżować za 5 euro. Bilety na OUIGO można kupić wyłącznie online.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard Class / Classical

Pociągi OUIGO Classique mają tylko jedną klasę, co odpowiada podróży drugą klasą, dlatego ceny biletów są niskie. Bilety kosztują od 10 euro dla dorosłych (w zależności od kierunku podróży) i 5 euro dla dzieci, a bilety kolejowe OUIGO można nabyć wyłącznie online.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Masz dostęp do Wi-Fi (OUIFI) i za dodatkową opłatą możesz zagłębić się w portal rozrywkowy OUIFUN.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach Ouigo tylko siedzenia na górnym pokładzie w wybranych wagonach są wyposażone w gniazdka elektryczne. Należy pamiętać, że te siedzenia są dostępne za dodatkową opłatą, a na dolnym pokładzie w ogóle nie ma gniazdek.
luggage Bagaż open icon close icon
OUIGO pozwala bezpłatnie zabrać ze sobą dwie małe sztuki bagażu podręcznego lub jedną sztukę o wymiarach 36 x 27 x 15 cm, a także bagaż podręczny o wymiarach 55 x 35 x 25 cm bez ograniczeń wagowych. W przypadku większych przedmiotów w przypadku rezerwacji online dokonanych z wyprzedzeniem pobierana jest opłata w wysokości 5 euro, a w przypadku płatności osobistej na stacji – do 20 euro.
accessibility Dostępność open icon close icon
Osobom mającym problemy z poruszaniem się TGV INOUI oferuje usługę „Accès Plus”. Zapewnia to dedykowaną pomoc ze stacji bezpośrednio do siedzenia pociągu. Zaleca się, aby pasażerowie skontaktowali się z „Accès Plus” po zabezpieczeniu biletów i upewnili się, że rezerwacji dokonano co najmniej 48 godzin przed planowanym odlotem.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
We Francji klasyczne usługi pociągów OUIGO zapewniają przekąskę na miejscu, chociaż nie jest ona dostępna w pociągach dużych prędkości. Osobom podróżującym po Hiszpanii wizyta w autokarze nr 4 w OUIBAR zapewnia szeroki wybór napojów i przekąsek.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Podróżuj komfortowo, wszystkie autokary są klimatyzowane.
bicycle Rower open icon close icon
Planujesz zabrać ze sobą większe przedmioty, takie jak rower, hulajnoga, narty lub instrument muzyczny? Jeśli dokonasz rezerwacji online z wyprzedzeniem, opłata wynosi tylko 5 €. Jeśli jednak zdecydujesz się zapłacić na stacji, opłata wzrasta do 20 €.
Usługi na pokładzie OUIGO, FlixBus and Sindbad od Wrocław do Paryż
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wrocław do Paryż przez bus.
Udogodnienia OUIGO FlixBus Sindbad
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja cross check check

Wrocław do Paryż Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
75.5kg
Autobus
80.9kg
Lot
215.72kg
Samochód
172.58kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Wrocław do Paryż?
Bilet autobus z Wrocław do Paryż to 492,70 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 270,05 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Paryż?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wrocław do Paryż, to 270,05 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wrocław a Paryż przez autobus?
Wrocław do Paryż to 1078,61 km.
Jak długo trwa autobus między Wrocław a Paryż?
Wrocław do Paryż to średnio 24 godz. i 58 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 17 godz. i 20 min.
Jakie firmy działają od Wrocław do Paryż?
Wrocław do Paryż jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail OUIGO, FlixBus and Sindbad świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Wrocław na Paryż?
Wrocław do Paryż ma średnio 62 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Wrocław do Paryż?
Najwcześniejszy autobus od Wrocław do Paryż rozpoczyna się pod adresem 01:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Wrocław do Paryż?
Najnowszy autobus od Wrocław do Paryż odchodzi o 23:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wrocław do Paryż?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 270,05 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Wrocław do Paryż?
Istnieje średnio 10 z Wrocław, aby przejść do Paryż.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wrocław a Paryż przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Wrocław a Paryż to 17 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Wrocław do Paryż?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Wrocław a Paryż.
Jakie są emisje CO2 dla Wrocław do Paryż przez autobus?
Podróż autobus z Wrocław do Paryż generuje 80.9kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wrocław

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wrocław

Trasy międzynarodowe z Wrocław i okolic

Inne miejsca docelowe z Wrocław

Główne połączenia kolejowe do Paryż

Powiązane trasy

Inne popularne trasy