Autobus Wrocław - Gdańsk ceny od 76,92 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
76,92 zł

Wrocław do Gdańsk przez autobus

Podróż z Wrocław do Gdańsk przez autobus wynosi 377,97 km i zajmuje 9 godz. i 8 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:40, a ostatnim o 23:15. Możliwe jest podróżowanie z Wrocław do Gdańsk przez autobus za jedyne 76,92 zł lub aż 216,04 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 76,92 zł.

Najniższa cena76,92 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 8 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena76,92 zł
Wyzsza cena216,04 zł
Pierwszy wyjazd03:40
Ostatni wyjazd23:15
Dystans377,97 km
OdjazdWrocław
PrzyjazdGdańsk
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Wrocław do Gdańsk

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Autobusem z Wrocław do Gdańsk: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Wrocław do Gdańsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Wrocław do Gdańsk?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Wrocław do Gdańsk za jedyne 76,92 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 121,10 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Wrocław do Gdańsk?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Gdańsk.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Wrocław do Gdańsk?

Podróż autobusem z Wrocław do Gdańsk trwa 9 godz. i 8 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Wrocław o FSTD, a ostatni o 23:15. Średnia długość podróży to 9 godz. i 8 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w :6 godz. i 55 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 03:40, a ostatni o 23:15.

Jak nazywają się stacje w Wrocław i Gdańsk?

Autobusy na trasie Wrocław - Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Wrocław, Port Lotniczy,Wrocław Mikołajów,Wroclaw Central Station,Wroclaw Gal. Dominikanska i przyjeżdżają na stację Gdańsk,Gdańsk Lech Wałęsa Airport, GDN,Gdansk Glowny,Gdańsk Wrzeszcz.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Wrocław do Gdańsk?

Dostępnych jest 8 połączeń autobusowych na trasie z Wrocław do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Wrocław do Gdańsk autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Wrocław do Gdańsk, dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. 5 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Wrocław do Gdańsk

Tanie bilety autobus od Wrocław do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wrocław do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wrocław do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wrocław do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Wrocław do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 69,79 zł do 140,19 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 50% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Wrocław do Gdańsk

Najtańsze bilety autobusowe Wrocław - Gdańsk można znaleźć już za 96,38 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 111,47 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 127,76 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Gdańsk

Podróżując autobusem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Wrocław do Gdańsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wrocław do Gdańsk przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Wrocław do Gdańsk Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
26.46kg
Autobus
28.35kg
Lot
75.59kg
Samochód
60.48kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Wrocław do Gdańsk?
Bilet autobus z Wrocław do Gdańsk to 121,10 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 76,92 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Gdańsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wrocław do Gdańsk, to 76,92 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wrocław a Gdańsk przez autobus?
Wrocław do Gdańsk to 377,97 km.
Jak długo trwa autobus między Wrocław a Gdańsk?
Wrocław do Gdańsk to średnio 9 godz. i 8 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Wrocław do Gdańsk?
Wrocław do Gdańsk jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Wrocław na Gdańsk?
Wrocław do Gdańsk ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Wrocław do Gdańsk?
Najwcześniejszy autobus od Wrocław do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 03:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Wrocław do Gdańsk?
Najnowszy autobus od Wrocław do Gdańsk odchodzi o 23:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wrocław do Gdańsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 76,92 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Wrocław do Gdańsk?
Istnieje średnio 3 z Wrocław, aby przejść do Gdańsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wrocław a Gdańsk przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Wrocław a Gdańsk to 6 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Wrocław do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Wrocław a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Wrocław do Gdańsk przez autobus?
Podróż autobus z Wrocław do Gdańsk generuje 28.35kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wrocław

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wrocław

Trasy międzynarodowe z Wrocław i okolic

Inne miejsca docelowe z Wrocław

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy