Znajdź autobus z Łódź do Opole

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 36,70zł
Czas podróży 7 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 161km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Opole

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Opole w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Opole?

Bilety autobusowe z Łódź do Opole kosztują średnio 10,73 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Opole za jedyne 8,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Opole?

Przy podróży na trasie z Łódź do Opole, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz (Łódź) Fabryczna oraz Opole Pl. Kopernika.

Cena biletu Łódź - Opole dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
25 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
47,52 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 56,18 zł

Autobusy z Łódź do Opole


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Opole, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Opole?

Dostępnych jest 8 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Opole. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 8, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 8 połączeń autobusowych między Łódź a Opole. Zauważ, że 8 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Opole?

Podróż z Łódź do Opole zajmuje około 7 hours and 30 minutes, lub nawet 6 hours and 35 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 02:07, a ostatni o 23:07.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Opole?

You can travel by bus from Łódź to Opole with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.