Znajdź autobus z Łódź do Opole

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Opole

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 40,72 zł
Czas podróży 7 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 16:00
Ostatni odjazd 18:20
Odległość 161 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Opole

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Opole. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Opole?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Opole od 40,72 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Opole wynoszą średnio 64,35 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
70,55 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Opole

Kiedy odjeżdżają autobusy do Opole?

Pierwszy autobus do Opole odjeżdża o 16:00, a ostatni o 18:20. Podróż trwa 7 h 10 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :5 h 25 min.

Jako że podróż z Łódź do Opole nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Opole z Łódź?

Na trasie z Łódź do Opole dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Opole. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.