Wyszukaj połączenie kolejowe z Kołobrzeg do Leszno

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 05:29
Ostatni odjazd: 19:24
Odległość 268km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kołobrzeg do Leszno na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kołobrzeg do Leszno?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Kołobrzeg a Leszno oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Kołobrzeg do Leszno?

Pociągi z Kołobrzeg do Leszno


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Leszno i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Kołobrzeg odjeżdża ze stacji Kołobrzeg i przyjeżdża na stację Leszno, Leszno Górne or Leszno Grzybowo.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Leszno z Kołobrzeg?

Jeśli chcesz pojechać do Leszno z Kołobrzeg pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Jeśli chcesz podróżować do Leszno z Kołobrzeg, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 11 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 10 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kołobrzeg do Leszno?

Pierwszy pociąg do Leszno odjeżdzą o 05:09, a ostatni o 19:09. Podróż trwa średnio 11 hours and 8 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Leszno w 6 hours and 17 minutes.