Wyszukaj połączenie kolejowe z Kołobrzeg do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin
z 10,58 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 48 zł
Czas podróży 6 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 09:35
Ostatni odjazd 19:53
Odległość 107 km

Tanie bilety na pociąg z Kołobrzeg do Szczecin na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kołobrzeg do Szczecin?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Kołobrzeg do Szczecin za jedyne 36,28 zł, podczas gdy średnia cena to 49,52 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kołobrzeg do Szczecin?

Aby dostać się do Szczecin pociągiem, możesz polegać na Rozklad and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 48 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kołobrzeg do Szczecin

Ile zajmuje podróż z Kołobrzeg do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Szczecin zabiera średnio 6 h 29 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 h 24 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 09:47, a ostatni wyjeżdża z Kołobrzeg o 19:53.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kołobrzeg do Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Kołobrzeg ze stacji Kolobrzeg Główny and Kolobrzeg Train Station i przyjeżdźają na stację Szczecin Główny and Szczecin Dąbie.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kołobrzeg oraz Szczecin, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Kołobrzeg do Szczecin jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Kołobrzeg pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz podróżować do Szczecin z Kołobrzeg, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 3 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.