Wyszukaj połączenie kolejowe z Kołobrzeg do Szczecin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 4 min
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 06:46
Ostatni odjazd: 20:01
Odległość 107km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kołobrzeg do Szczecin

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Szczecin. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Kołobrzeg do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kołobrzeg do Szczecin?

Aby dostać się do Szczecin pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kołobrzeg do Szczecin?

Cena biletu Kołobrzeg - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
17,06 zł14,92 zł Więcej 10,65 zł Więcej Więcej Więcej
11 zł8,55 zł Więcej 20 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kołobrzeg do Szczecin


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kołobrzeg oraz Szczecin, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Szczecin i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Kołobrzeg odjeżdża ze stacji Kołobrzeg i przyjeżdża na stację Szczecin Zdroje, Szczecin Główny, Szczecin Dąbie or Szczecin Podjuchy.

Ile połączeń z Kołobrzeg do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 9 połączeń kolejowych do Szczecin z Kołobrzeg. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Szczecin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Szczecin z Kołobrzeg, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 9 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Kołobrzeg do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 5 hours and 18 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 2 hours and 27 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Kołobrzeg o 09:09, a ostatni o 20:09.