Znajdź autobus z Gliwice do Opole

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Opole
z9 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 9 zł
Czas podróży 1 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 11:35
Ostatni odjazd: 19:50
Odległość 68km

Znajdź swój autobus z Gliwice do Opole na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Gliwice do Opole.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Gliwice do Opole?

Bilety autobusowe z Gliwice do Opole kosztują średnio 188,20 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Gliwice do Opole za jedyne 1,99 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Opole?

Autobusy z Gliwice do Opole wyjeżdżają ze stacji Gliwice, Przyst. Autobusowy, Ul. Wrocławska and Dworzec Autobusowy Gliwice i przyjeżdżają na stację Opole Pl. Kopernika, Dworzec Autobusowy PKS, Ul. 1 Maja 4 and 1 Maja.

Autobusy z Gliwice do Opole


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Gliwice do Opole, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jako że podróż z Gliwice do Opole nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Opole z Gliwice?

Na trasie z Gliwice do Opole, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Na trasie z Gliwice do Opole dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Gliwice - Opole?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gliwice o 11:07, a ostatni o 19:07. Podróż trwa średnio 1 hour and 10 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 10 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Gliwice do Opole?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus, MOKRZYCKI-BUS and Mokrzycki-Bus oferujący przejazdy do Opole.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.