Znajdź autobus z Lubin do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 13 zł
Czas podróży 1 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 09:45
Ostatni odjazd: 22:30
Odległość 67km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Lubin do Wrocław

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Lubin do Wrocław. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Lubin do Wrocław?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Lubin to Wrocław from 3,08 zł, while the average price is 35,71 zł.

Jak nazywają się stacje w Lubin i Wrocław?

Przy podróży na trasie z Lubin do Wrocław, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lubin oraz Wrocław DA and Wroclaw Airport.

Cena biletu Lubin - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 8,55 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 12,79 zł Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Lubin?

Na trasie z Lubin do Wrocław, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Lubin do Wrocław, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Lubin do Wrocław?

Podróż z Lubin do Wrocław zajmuje około 1 hour and 13 minutes, lub nawet 55 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Lubin o 09:05, a ostatni o 22:10.

Przejazd autobusowy z Lubin do Wrocław: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Lubin do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.