Autobus Lubin - Wrocław ceny od 18,76 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
18,76 zł

Lubin do Wrocław przez autobus

Podróż z Lubin do Wrocław przez autobus wynosi 66,94 km i zajmuje 1 godz. i 24 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:45, a ostatnim o 22:30. Możliwe jest podróżowanie z Lubin do Wrocław przez autobus za jedyne 18,76 zł lub aż 32,55 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 18,76 zł.

Najniższa cena18,76 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 24 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena18,76 zł
Wyzsza cena32,55 zł
Pierwszy wyjazd08:45
Ostatni wyjazd22:30
Dystans66,94 km
OdjazdLubin
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyFlixBus, Inter

Autobus Bilety od Lubin do Wrocław

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Lubin do Wrocław

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Lubin do Wrocław. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Lubin do Wrocław?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 24,12 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 18,76 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Lubin - Wrocław?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Wrocław.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Lubin - Wrocław?

Podróż autobusem z Lubin do Wrocław trwa 1 godz. i 24 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 22:30. Pierwszy autobus odjeżdża z Lubin o 08:45, a ostatni o 22:30. Podróż trwa średnio 1 godz. i 24 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :0 godz. i 55 min.

Jak nazywają się stacje w Lubin i Wrocław?

Przy podróży na trasie z Lubin do Wrocław, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lubin, Marii Skłodowskiej - Curie,Lubin Gorniczy,Lubin, ul. Ścinawska (Salon Agata) oraz Wroclaw Central Station,Wrocław, Port Lotniczy,Wroclaw Gal. Dominikanska,Wrocław Mikołajów.

Podróż autobusem do Lubin z Wrocław: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Lubin do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Lubin do Wrocław autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Lubin do Wrocław, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Lubin do Wrocław

Tanie bilety autobus od Lubin do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Lubin do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Lubin do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Lubin do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Lubin do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Lubin do Wrocław

Najtańsze bilety autobusowe Lubin - Wrocław można znaleźć już za 13,97 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 20,18 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 24,16 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Wrocław

Podróżując autobusem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Inter od Lubin do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Lubin do Wrocław przez bus.
Udogodnienia FlixBus Inter
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Lubin do Wrocław Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
4.69kg
Autobus
5.02kg
Lot
13.39kg
Samochód
10.71kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Lubin do Wrocław?
Bilet autobus z Lubin do Wrocław to 24,12 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 18,76 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Lubin do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Lubin do Wrocław, to 18,76 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Lubin a Wrocław przez autobus?
Lubin do Wrocław to 66,94 km.
Jak długo trwa autobus między Lubin a Wrocław?
Lubin do Wrocław to średnio 1 godz. i 24 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Lubin do Wrocław?
Lubin do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Inter świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Lubin na Wrocław?
Lubin do Wrocław ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Lubin do Wrocław?
Najwcześniejszy autobus od Lubin do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 08:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Lubin do Wrocław?
Najnowszy autobus od Lubin do Wrocław odchodzi o 22:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Lubin do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 18,76 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Lubin do Wrocław?
Istnieje średnio 2 z Lubin, aby przejść do Wrocław.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Lubin a Wrocław przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Lubin a Wrocław to 0 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Lubin do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Lubin a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Lubin do Wrocław przez autobus?
Podróż autobus z Lubin do Wrocław generuje 5.02kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Lubin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Lubin

Trasy międzynarodowe z Lubin i okolic

Inne miejsca docelowe z Lubin

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy