Autobus Lubin - Wrocław ceny od 16,99zł

Rozpocząć z
16,99zł
Odkryć

Lubin do Wrocław przez autobus

Podróż z Lubin do Wrocław przez autobus wynosi 66,9 km i zajmuje 1 h 30 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:38, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Lubin do Wrocław przez autobus za jedyne 16,99zł lub aż 31,47zł. Najlepsza cena za tę podróż to 16,99zł.

Najlepsza cena 16,99zł
Czas trwania podróży 1 h 30 min
Połączenie dziennie 2
Najniższa cena 16,99zł
Wyzsza cena 31,47zł
Pierwszy wyjazd 03:38
Ostatni wyjazd 23:30
Dystans 66,9 km
Odjazd Lubin
Przyjazd Wrocław
Przewoźnicy Inter, FlixBus

Autobus Bilety od Lubin do Wrocław

  Sep 28
  Więcej
  24°
  Sep 29
  Więcej
  24°
  Sep 30
  Więcej
  20°
  Oct 01
  Więcej
  18°
  Oct 02
  Więcej
  21°
  Oct 03
  Więcej
  23°
  Oct 04
  Więcej
  18°
  Oct 05
  Więcej
  15°
  Oct 06
  Więcej
  17°
  Oct 07
  Więcej
  18°
  Oct 08
  Więcej
  18°
  Oct 09
  Więcej
  18°
  Oct 10
  Więcej
  14°
  Oct 11
  Więcej
  14°
  Oct 12
  Więcej
  10°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
24°

Autobusem z Lubin do Wrocław: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Lubin do Wrocław.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Lubin do Wrocław?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Lubin do Wrocław za jedyne 11,99zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 19,14zł.Które linie autobusowe zabiorą Cię z Lubin do Wrocław?

You can travel by bus from Lubin to Wrocław with Flixbus, Lider, Pks Zielona Gora, Dk Bus, Ekspres Bus and Inter Sp. Z O.o..

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis
Tanie bilety od Lubin do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Lubin do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Lubin do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Lubin do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Lubin do Wrocław

Najtańsze bilety autobusowe Lubin - Wrocław można znaleźć już za 14zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 18zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 21zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Wrocław

Podróżując autobusem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie Inter and FlixBus od Lubin do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Lubin do Wrocław przez autobus.
Udogodnienia Inter FlixBus
Gniazdka elektryczne
Klimatyzacja
WiFi
Bagaż
Jedzenie i picie

Lubin do Wrocław Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
0.6kg
Autobus
3.7kg
Lot
145.9kg
Samochód
14.1kg

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Lubin do Wrocław?
Bilet autobus z Lubin do Wrocław to 23,23zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 16,99zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Lubin do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Lubin do Wrocław, to 16,99zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Lubin a Wrocław przez autobus?
Lubin do Wrocław to 66,9 km.
Jak długo trwa autobus między Lubin a Wrocław?
Lubin do Wrocław to średnio 1 h 37 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 h 30 min.
Jakie firmy działają od Lubin do Wrocław?
Lubin do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail Inter, FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Lubin na Wrocław?
Lubin do Wrocław ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Lubin do Wrocław?
Najwcześniejszy autobus od Lubin do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 03:38. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Lubin do Wrocław?
Najnowszy autobus od Lubin do Wrocław odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Lubin do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 16,99zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Lubin do Wrocław?
Istnieją stacje 7, z których możesz wyjechać z Lubin, aby przejść do Wrocław. Możesz przejść z Lubin Ul. Niepodległości (centrum),, Lubin Ken (pod Kladką),, Lubin Bus Station, Ul. Marii Sklodowskiej - Curie 12, Lubin Bus Stop, Al. Komisji Edukacji Narodowej, Bus Station, Lubin Centre, Niepodleglosci Ave and Lubin, Dw. Autobusowy i możesz dotrzeć do Wroclaw Ul. Dawida (ul. Joannitów),, Wroclaw Bus Stop, Ul. Sieradzka, Wroclaw Wroclaw Bus Station, Sucha St 1, Wroclaw Glówny Dworzec Autobusowy, Wroclaw Dworzec Autobusowy - Galeria Wroclavia, Ul. Sucha 1,, Wroclaw Bus Stop Dawida, Joannitow Street, Wroclaw Nadodrze Railway Station, Powstancow Wielkopolskich Square, Wrocław, Port Lotniczy Wrocław and Wrocław Da.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Lubin do Wrocław?
Istnieje średnio 2 z Lubin, aby przejść do Wrocław.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Lubin a Wrocław przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Lubin a Wrocław to 1 h 30 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Lubin do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Lubin a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Lubin do Wrocław przez autobus?
Podróż autobus z Lubin do Wrocław generuje 3.7kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej

Przejdź lokalnie z Lubin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Lubin

Trasy międzynarodowe z Lubin i okolic

Inne miejsca docelowe z Lubin

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy