Znajdź autobus z Kraków do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z19,20zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19,20zł
Czas podróży 5 h 36 min
Połączenia dla każdego dnia 36
Pierwszy odjazd: 00:05
Ostatni odjazd: 21:05
Odległość 252km

Autobusem z Kraków do Warszawa: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Warszawa. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Kraków do Warszawa?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Kraków to Warszawa from 4,49 zł, while the average price is 19,24 zł.

Jak nazywają się stacje w Kraków i Warszawa?

Autobusy na trasie Kraków - Warszawa wyjeżdżają ze stacji AC 'Berdychivska Avtostancija No2', Ul. Małożytomierzska 2, Dworzec PKS, Dworzec PKS G10, Kraków Airport and Kraków MDA i przyjeżdżają na stację Port Lotniczy Warszawa - Okęcie, Warsaw West, Warsaw Centrum and Warszawa Młociny.

Cena biletu Kraków - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
140 zł1 106 zł137 zł Więcej 703 zł141 zł141 zł
Więcej Więcej Więcej 50 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Kraków do Warszawa


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Warszawa z Kraków?

Dostępnych jest 7 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Warszawa, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 5 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kraków do Warszawa?

Średnia długość podróży to 6 hours and 55 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w 7 hours and 52 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 06:06, a ostatni o 17:04.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Warszawa?

You can travel by bus from Kraków to Warszawa with PRZEWOZNIK TESTOWY and FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.