Znajdź autobus z Szczecin do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Warszawa
z30 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30 zł
Czas podróży 11 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 30
Pierwszy odjazd: 09:25
Ostatni odjazd: 23:10
Odległość 454km

Autobusem z Szczecin do Warszawa: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Warszawa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Szczecin do Warszawa?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Szczecin do Warszawa od 6,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Szczecin do Warszawa wynoszą średnio 93,26 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Szczecin do Warszawa?

Autobusy z Szczecin do Warszawa wyjeżdżają ze stacji Szczecin Goleniów Airport, Szczecin Station and Szczecin Warzymice i przyjeżdżają na stację Warsaw West, Warszawa Młociny, Modlin Airport and Warszawa Marymont.

Cena biletu Szczecin - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
132 zł120 zł43 zł51 zł51 zł43 zł Więcej
342 zł227 zł177 zł211 zł Więcej Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Szczecin do Warszawa, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Warszawa z Szczecin?

Na trasie z Szczecin do Warszawa dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 7 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Szczecin do Warszawa, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 7 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Szczecin do Warszawa?

Podróż z Szczecin do Warszawa zajmuje około 12 hours and 31 minutes, lub nawet 11 hours and 35 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Szczecin o 09:11, a ostatni o 23:10.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Szczecin - Warszawa?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Warszawa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.