Autobus Wrocław - Świdnica ceny od 16,16 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
16,16 zł

Wrocław do Świdnica przez autobus

Podróż z Wrocław do Świdnica przez autobus wynosi 47,66 km i zajmuje 1 godz. i 13 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:15, a ostatnim o 14:40. Możliwe jest podróżowanie z Wrocław do Świdnica przez autobus za jedyne 16,16 zł lub aż 32,55 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 16,16 zł.

Najniższa cena16,16 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 13 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena16,16 zł
Wyzsza cena32,55 zł
Pierwszy wyjazd05:15
Ostatni wyjazd14:40
Dystans47,66 km
OdjazdWrocław
PrzyjazdŚwidnica
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Wrocław do Świdnica

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Wrocław do Świdnica

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Wrocław do Świdnica. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Wrocław do Świdnica?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Wrocław do Świdnica za jedyne 16,16 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 19,60 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Wrocław - Świdnica?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Wrocław do Świdnica.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Świdnica?

Podróż autobusem z Wrocław do Świdnica trwa 1 godz. i 13 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 14:40. Średnia długość podróży to 1 godz. i 13 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Świdnica w :1 godz. i 2 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:15, a ostatni o 14:40.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Wrocław do Świdnica wyjeżdżają ze stacji Wroclaw Gal. Dominikanska,Wrocław Mikołajów,Wrocław, Port Lotniczy,Wroclaw Central Station i przyjeżdżają na stację Swidnica Miasto.

Podróż autobusem do Wrocław z Świdnica: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Wrocław do Świdnica. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Wrocław do Świdnica autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Wrocław do Świdnica, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Wrocław do Świdnica

Tanie bilety autobus od Wrocław do Świdnica
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wrocław do Świdnica.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wrocław do Świdnica, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wrocław do Świdnica.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Wrocław do Świdnica

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 13,64 zł do 26,87 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 49% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Wrocław do Świdnica

Najtańsze bilety autobusowe Wrocław - Świdnica można znaleźć już za 14,34 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 17,04 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 21,65 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Świdnica

Podróżując autobusem do Świdnica, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Wrocław do Świdnica
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wrocław do Świdnica przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Wrocław do Świdnica Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
3.34kg
Autobus
3.57kg
Lot
9.53kg
Samochód
7.63kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Wrocław do Świdnica?
Bilet autobus z Wrocław do Świdnica to 19,60 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 16,16 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Świdnica?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wrocław do Świdnica, to 16,16 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wrocław a Świdnica przez autobus?
Wrocław do Świdnica to 47,66 km.
Jak długo trwa autobus między Wrocław a Świdnica?
Wrocław do Świdnica to średnio 1 godz. i 13 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 2 min.
Jakie firmy działają od Wrocław do Świdnica?
Wrocław do Świdnica jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Wrocław na Świdnica?
Wrocław do Świdnica ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Wrocław do Świdnica?
Najwcześniejszy autobus od Wrocław do Świdnica rozpoczyna się pod adresem 05:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Wrocław do Świdnica?
Najnowszy autobus od Wrocław do Świdnica odchodzi o 14:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wrocław do Świdnica?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 16,16 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Wrocław do Świdnica?
Istnieje średnio 3 z Wrocław, aby przejść do Świdnica.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wrocław a Świdnica przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Wrocław a Świdnica to 1 godz. i 2 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Wrocław do Świdnica?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Wrocław a Świdnica.
Jakie są emisje CO2 dla Wrocław do Świdnica przez autobus?
Podróż autobus z Wrocław do Świdnica generuje 3.57kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wrocław

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wrocław

Trasy międzynarodowe z Wrocław i okolic

Inne miejsca docelowe z Wrocław

Główne połączenia kolejowe do Świdnica

Powiązane trasy

Inne popularne trasy