Znajdź autobus z Świdnica do Wrocław

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Wrocław

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4 zł
Czas podróży 1 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 06:40
Ostatni odjazd: 06:40
Odległość 48km

Znajdź połączenie autobusowe z Świdnica do Wrocław na virail

Jeśli szukasz biletów z Świdnica do Wrocław w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Świdnica do Wrocław?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Świdnica do Wrocław za jedyne 0,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 2,74 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Świdnica do Wrocław?

Przy podróży na trasie z Świdnica do Wrocław, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Swidnica oraz Wroclaw Plac Grunwaldzki, Wrocław DA and Wroclaw Airport.

Autobusy z Świdnica do Wrocław


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Świdnica?

Na trasie z Świdnica do Wrocław, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Na trasie z Świdnica do Wrocław dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Świdnica do Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Świdnica o 06:12, a ostatni o 06:12. Podróż trwa średnio 1 hour and 39 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 10 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Świdnica do Wrocław?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.